ربات معامله گر ارز دیجیتال چیست؟ بیشتر بانکداران تصور می‌کنند که پول هرگز نمی‌خوابد زیرا در سراسر جهان همیشه می‌توان پول را معامله کرد و یک نوع بازار باز به حساب می‌آید که دائماً در حال معامله شدن است. درست است که بیشتر مؤسسات مالی و بازارها آخر هفته‌ها تعطیل هستند، اما در مقابل، ارزهای دیجیتال تمام ۳۶۵ روز سال به صورت شبانه روزی در حال معامله شدن هستند. از نظر بیولوژیکی غیرممکن است که یک معامله‌گر بتواند از هر فرصتی در بازار استفاده کرد و به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازد، اما از نظر فنی غیرممکن نیست. در واقع می‌توان گفت معاملات نقش بزرگی در بازارهای جهانی دارند و بازارهای ارز دیجیتال تفاوت زیادی با آن‌ها ندارند.

امروزه ربات های معامله گر ارز دیجیتال بیشتر کار معاملات را می‌توانند به عهده بگیرند و فرصت‌های زیادی را در بازار به دست ‌آورند؛ هم‌چنین معاملاتی که به صورت خودکار انجام می‌شود جایی برای تردید نمی‌گذارد. این ربات‌ها معاملات را با معیارها و پارامترهای ثابت انجام می‌دهد و همچنین از ریسک کردن در معامله جلوگیری می‌کنند یا مقدار ریسک آن را به حداقل می‌رسانند، اما با تمام مزیت‌هایی که ربات معامله گر ارز دیجیتال دارد، یک ربات نادرست می‌تواند ضررهای زیادی به شما وارد کند؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم شما را با انواع ربات های معامله گر ارز دیجیتال آشنا کنیم و مزایا و معایب آن‌ها را بگوییم و برخی از ربات‌های معاملاتی ارز دیجیتال که هم‌اکنون در بازار مورداستفاده قرار می‌گیرند را تجزیه‌وتحلیل کنیم.

ربات معامله گر ارز دیجیتال چیست؟

ربات معامله گر ارز دیجیتال یک نرم‌افزار است که به صورت خودکار کار می‌کند و وظیفه آن تجزیه‌وتحلیل، نظارت و اجرای معاملات در صرافی‌های ارز دیجیتال است. این ربات وظایف خود را با استفاده از ورودی‌های از پیش تعیین‌شده انجام می‌دهد. معمولا این ربات‌ها از برنامه‌های معاملاتی برای خرید و فروش ارز دیجیتال بر اساس یک سری استراتژی‌های خاص به‌طور خودکار استفاده می‌کنند. برخی از متداول‌ترین الگوریتم‌هایی که استفاده می‌کنند عبارتند از برنامه‌های بازگشت میانگین، دنبال کردن روند و برنامه‌های بازارسازی.

ربات معامله گر ارز دیجیتال

  • الگوریتم‌های بازار سازی یک اسپرد پیشنهادی ثابت ایجاد می‌کنند که به‌وسیله آن می‌توان ارزها را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر خرید کرد و با قیمت‌های بالاتر فروخت؛ همچنین این کار باعث ایجاد نقدینگی در بازار می‌شود.
  • الگوریتم‌های دنبال‌کننده روند، ابتدا حرکت ارز دیجیتال را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و سپس معاملاتی را که از روند پیروی می‌کنند انجام می‌دهند.
  • الگوریتم‌های بازگشت میانگین ارزیابی می‌کنند که آیا ارز دیجیتال به میانگین‌های بلندمدت باز خواهد گشت یا خیر. به‌طور مثال الگوریتم می‌تواند به دنبال قیمت‌هایی باشد که در حال بالا رفتن هستند، اما احتمال به عقب رفتن آن‌ها نیز وجود دارد.

کارمزد هر تراکنش باید حتما در محاسبات معاملاتی بیان شود و الگوریتم‌هایی که عملکرد برتری دارند، معمولا بهترین صرافی‌ها را برای هزینه‌های تراکنش انتخاب می‌کنند. تجارت کردن با استفاده از ربات‌ معامله گر ارز دیجیتال می‌تواند بسیار قدرتمند باشد و همچنین سختی و پیچیدگی‌های تجارت را از بین ببرد. همچنین با توجه به نوسانات شدیدی که در بازار ارز دیجیتال وجود دارد، یک ربات معامله گر ارز دیجیتال می‌تواند به تمام معامله‌گران چه پیشرفته و چه مبتدی کمک کند تا ریسک معامله را مدیریت کنند و درعین‌حال انعطاف‌پذیری معامله را افزایش دهند. در کنار مزایای گفته‌شده، این ربات‌ها می‌توانند خطای انسانی را از معادله‌ها خارج کنند و سریع‌تر از هر شخصی، ارزهای دیجیتال را در بازارها معامله کنند.

انواع ربات های معامله گر ارز دیجیتال

ربات‌ معامله گر ارز دیجیتال از استراتژی‌های آزمایش‌شده‌ای استفاده می‌کند که توسط معامله‌گران موفق ساخته‌شده‌اند؛ بنابراین این ربات‌ها می‌توانند در بسیاری از معاملات تخصص داشته باشند.

ربات های آربیتراژ

آربیتراژ یک استراتژی برای تجارت است که به تفاوت قیمت‌ها در انواع مبادلات و سود کردن در ناکارآمد بودن بازار می‌پردازد. کاری که این ربات‌ها انجام می‌دهند این‌ است که قیمت سکه‌ها و توکن‌های ارزهای دیجیتال را در صرافی‌های مختلف با یکدیگر مقایسه می‌کنند، زیرا هر صرافی ارز دیجیتال با دیگر صرافی‌ها تفاوت‌های جزئی بین قیمت‌های رمز ارزها خواهند داشت؛ بنابراین تنها راه برای گرفتن واریانس سریع و به‌دست آوردن سود آن، استفاده یک ربات آربیتراژ است. این ربات‌ها می‌توانند به سرعت تفاوت‌های قیمت را محاسبه کنند و در جهت سودآوری آن حرکت کنند.

ربات های معامله گر ارز دیجیتال

ربات های بازارساز

ربات‌های معامله گر ارز دیجیتال یک اسپرد پیشنهادی در بازار به وجود می‌آورند که تفاوت بین قیمت فروش و خرید است. در واقع هدف اصلی ربات‌های بازارساز پر کردن دفترچه‌های سفارش از دیگر فعالان بازار است تا بتوانند سفارشات خود را مطابق با آن اجرا کنند. برای اینکه سفارشات خریدوفروش پایدار ایجاد شود، بازارسازان باید درآمدی کسب کنند. ربات‌های معاملاتی می‌توانند به‌طور هم‌زمان به ایجاد چندین سفارش خریدوفروش اقدام کنند. به‌عنوان‌مثال ربات‌ معامله گر ارز دیجیتال می‌تواند یک سفارش خرید به قیمت ۰.۴۹ دلار ایجاد کند و همان را به قیمت ۰.۵۱ دلار به فروش برساند در نتیجه پس ‌از اینکه هر دو سفارش را تکمیل کرد، می‌تواند ۰.۰۲ دلار سود داشته باشد.

ربات های معاملاتی تکنیکال

ربات‌های معاملاتی ارز دیجیتال تکنیکال از شاخص‌های فنی از پیش تنظیم‌شده برای استفاده از فرصت‌ها در معامله استفاده می‌کنند در حالی که تحلیل بازارهای امروزه می‌تواند در طول یک روز یا حتی دوره‌های طولانی‌تر انجام شود اما ربات‌های تجاری هم تجارت اجتماعی و هم تجارت سیگنال را ارائه می‌دهد که این به شما کمک می‌کند تا شاخص‌های دیگر معامله‌گرانی که موفق عمل کرده‌اند را دنبال کنید و همان شاخص‌ها را کپی و استفاده کنید.

ربات های اتوماسیون پرتفولیو

ربات های معامله گر ارز دیجیتال اتوماسیون به صورت خودکار معاملات را انجام می‌دهند تا معامله شما را از طریق یک برنامه از پیش تنظیم‌شده انجام دهند و آن را متعادل کنند. همچنین می‌توانند تعادل مجدد را برای معامله موردنظر شما تنظیم کنند که ممکن است هر ۳۰ دقیقه، یک ساعت یا بیشتر باشد. این مدیریت ساده باعث می‌شوند زمان آزاد بیشتری داشته باشید در نتیجه بتوانید یک نمونه کار منظم ایجاد کنید.

ربات های وام دهنده سکه

وظیفه‌ای که ربات‌های وام دهنده سکه بر عهده‌ دارند این است که فرایند وام‌دهی ارزهای دیجیتال را با استفاده از نرخ‌های بهره سودآور به همراه ریسک کمتر انجام می‌دهند. این ربات‌ها از الگوریتم‌های پیچیده‌ای برای نظارت بر بازار، مدیریت و تمدید وام‌ها استفاده می‌کنند و درنهایت عرضه و تقاضای وام‌ها را مدیریت می‌کنند و نرخ‌های بهره را برای تمامی سکه‌های پشتیبانی شده ایجاد می‌کنند.

ربات معاملاتی ارز دیجیتال

یک ربات معامله گر ارز دیجیتال چگونه است؟

به‌طورکلی هر ربات، رابط کاربری متفاوتی دارد، اما اکثر آن‌ها شبیه صفحه معاملاتی صرافی ارزهای دیجیتال هستند یعنی با استفاده از آن‌ها می‌توانید استراتژی‌های معاملاتی خودکار و نمودارها را برای انتخاب ببینید. در ادامه می‌خواهیم چند رابط از برترین ربات‌های معامله گر ارز دیجیتال را بررسی کنیم اما پیش از آن باید ببینیم این ربات‌ها چگونه کار می‌کنند.

ربات معامله گر ارز دیجیتال چگونه کار می‌کند؟

ربات معامله گر ارز دیجیتال با صرافی‌های ارز دیجیتال در ارتباط است و بر اساس معیارها و دستورالعمل‌هایی که شما از قبل تنظیم می‌کنید فعالیت می‌کند. این کار به‌وسیله فراهم کردن دسترسی مجاز ربات به حساب صرافی شما از طریق کلیدهای برنامه‌نویسی (API) انجام می‌شود. پس‌ از این‌که با استفاده از صدور مجوزها ربات را راه‌اندازی کردید، ربات تمام داده‌های بازار را جمع‌آوری می‌کند، آن‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و بر اساس دستوری که به آن‌ها می‌دهید معامله را انجام می‌دهد. به‌طورمعمول دو مجوز توانایی خواندن و نمایش تراز و قابلیت تجارت برای این کار باید به ربات داده شود، اما اگر به هر دلیلی خواستید فعالیت ربات را متوقف کنید، به راحتی می‌توانید مجوزهای تمام صرافی‌های رمزنگاری را لغو کنید. معمولاً بهترین ربات‌های معاملاتی کریپتو برای انجام معامله باید سه مرحله زیر را طی کنند:

  • اولین مرحله تولید سیگنال است که ربات پیش‌بینی می‌کند و معاملات احتمالی را بر اساس شاخص‌های فنی و حرکت بازار شناسایی می‌کند.
  • مرحله دوم مرحله تخصیص است که ربات معاملاتی کریپتو ‏ریسک را مطابق با معیارها و پارامترهای تعیین‌شده توسط کاربر توزیع می‌کند. این پارامترها مشخص می‌کند که چقدر سرمایه در یک معامله باید تخصیص داده شود.
  • مرحله سوم، مرحله اجرا است که در آن خریدوفروش ارزهای دیجیتال انجام می‌شود.

چه زمانی باید از ربات های معامله گر ارز دیجیتال استفاده کنید؟

ربات معامله گر ارز دیجیتال از طریق انجام بسیاری از کارها مانند تعادل مجدد، تجزیه‌وتحلیل بازار، مسیریابی سفارشات هوشمند، تنوع بخشیدن به سبد و مدیریت می‌توانند تا حد زیادی در زمان شما صرفه‌جویی کنند. و اما بهترین قابلیت آن‌ها این است که می‌توانند برای انجام دادن وظایف خاص تنظیم شوند؛ بنابراین اگر عملی با دستورالعمل‌های خاص قابلیت تکرار کردن را داشته باشد ربات معامله گر ارز دیجیتال می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد.

به‌عنوان‌مثال ربات‌های معاملاتی ارز دیجیتال می‌توانند به تعادل پرتفوی کمک کنند که این کار می‌تواند برای شما زمان‌بر و خسته‌کننده باشد؛ همچنین انجام دادن وظایفی که نیاز به تمرکز و دقت بالایی دارند را می‌توان به‌طور کامل به ربات‌های معاملاتی کریپتو سپرد. همان‌طور که می‌دانید، فروش دارایی با قیمتی خاص، از نظر انسانی ممکن است کاری غیرممکن به نظر برسد به این دلیل که قیمت‌ها به سرعت در حال تغییر هستند، اما ربات‌ها می‌توانند مبادلات ارز دیجیتال را در هر شرایطی نظارت کنند و آن معامله را به سرعت و در یک‌لحظه به طور دقیق انجام دهند.

برترین ربات معامله گر ارز دیجیتال

دیگر مزیت ربات های معامله گر ارز دیجیتال این است که می‌توانند معاملاتی پیچیده‌ای را انجام دهند. به‌طور مثال، مسیریابی سفارش هوشمند، نیازمند نظارت کردن بر جفت‌های تجاری بسیار زیادی در صرافی‌ها برای تعیین مقدار قیمت و زمان است. این کار باید به سرعت انجام می‌شود زیرا هر لحظه ممکن است شرایط بازار به‌طورکلی تغییر کند؛ بنابراین استفاده از چنین استراتژی‌های معمولاً برای انسان‌ها غیرممکن است، اما به وسیله ربات های تحلیل گر ارز دیجیتال می‌توان به راحتی این کار را انجام داد، هر چند که معمولاً اجرای دستی آن می‌تواند کمی دشوار باشد.

اگر تابه‌حال متوجه شده‌اید که زمان زیادی را برای مدیریت سبد خود صرف می‌کنید، یک ربات تحلیل گر ارز دیجیتال می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند؛ همچنین این ربات های معامله گر ارز دیجیتال یک روش بسیار مقرون‌به‌صرفه برای پیدا کردن معاملات مؤثر و کارآمد هستند و در مقابل هزینه‌ای که برای آن‌ها خرج می‌کنید می‌توانند کارهای زیادی برای شما انجام دهند. شما فقط باید هزینه اشتراک ماهانه و به احتمال زیاد یک توسعه‌دهنده را برای تنظیم دقیق استراتژی‌های معاملاتی خود انتخاب کنید و در نهایت تمام معاملات و انجام کارها را به آن‌ها واگذار کنید.

مزایای استفاده از ربات معامله گر ارز دیجیتال

به‌طورکلی ربات های معامله گر ارز دیجیتال مزایای زیادی مانند زمان واکنش، قابلیت پردازش و… دارند. در ادامه چندین دلیل برای راه‌اندازی کردن یک پلتفرم معاملاتی آورده شده است.

از بین بردن احساسات

اصلا مهم نیست که از کدام ربات معاملاتی استفاده می‌کنید، زیرا هیچ احساسی در حین انجام معامله وجود ندارد به این دلیل که تصمیمات یک ربات معامله گر ارز دیجیتال بسیار منطقی و فوری هستند و همیشه بر اساس استراتژی‌های مشخص و تعیین‌شده عمل می‌کنند. بنابراین با از بین بردن ترس از دست دادن سرمایه، طمع و عدم قطعیت از انجام معامله، می‌توانند فرایند تجارت را سریع‌تر و منظم‌تر انجام دهند.

راندمان بالا، کارآیی بالا

ربات معامله گر ارز دیجیتال نسبت به هر چیزی سریع واکنش نشان می‌دهد و در محدوده دستورات و پیکربندی شما معامله را انجام می‌دهد. شما می‌توانید تصمیم‌گیری و پردازش سریع اطلاعات بازار را با الگوهای معاملاتی و ارزیابی ریسک ترکیب کنید و در نتیجه معامله‌ای بی‌نظیر را تجربه کنید. ربات‌های معاملاتی ارز دیجیتال تا حد زیادی خطاهای انسانی را کاهش و یا حتی حذف می‌کنند. این در حالی است که تأخیرهای ناشی از مدیریت دستی و تجزیه‌وتحلیل داده‌های بزرگ را نیز به حداقل ممکن می‌رسانند.

تجارت منظم

ممکن است یک فرمول خاص برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال وجود نداشته باشد، اما خودکار کردن فرایند معاملات از طریق ربات‌ معامله گر ارز دیجیتال می‌تواند ثبات و نظم معاملات را تضمین کند، زیرا ربات‌ها تحت شرایط از پیش تعیین‌شده معامله را انجام می‌دهند؛ بنابراین می‌توانند تجزیه‌وتحلیل مداوم بازار را بهینه کنند.

تجارتی که خاموش نمی‌شود

چیزی که مسلم است این است که بازارهای ارز دیجیتال هیچ‌گاه تعطیل نمی‌شوند؛ این موضوع باعث می‌شود تا ربات های معامله گر ارز دیجیتال برای تمامی افرادی که می‌خواهند درآمد خود را در شبانه‌روز به حداکثر برسانند راه حل مناسبی باشد.

ربات معامله‌گر ارز دیجیتال

آیا ربات های معامله گر ارز دیجیتال سودآور هستند؟

درست است که معاملات الگوریتمی می‌توانند برای شما سودآور باشند، اما این موضوع در صورتی‌ درست است که شما بدانید دقیقا چه کاری می‌خواهید انجام دهید. متأسفانه می‌توان گفت مانند هر استراتژی معاملاتی دیگری، تجارت ارز دیجیتال نیز می‌تواند گاهی خطرناک باشد و این مشکل به الگوریتم ساخته‌شده و میزان فروش و درک یک معامله‌گر مبتدی وابسته است. همان‌طور که قبلاً توضیح داده شد، ازآنجایی‌که ربات معامله گر ارز دیجیتال توسط الگوریتم‌هایی که متخصصان بنا به خواسته خود ساخته‌اند فعالیت می‌کند؛ بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که الگوریتمی که برای سازندگان آن می‌تواند مؤثر باشد برای شما نیز عالی باشد. همچنین ربات های معامله گر ارز دیجیتال کار خود را به هدف بالا بردن دقت معاملات و از بین بردن احساسات انجام می‌دهند، اما به این معنی نیست که هر ربات تجاری می‌تواند در این زمینه مؤثر عمل کند. این کار به ویژه در ربات های معامله گر رایگان ارز دیجیتال که به بیشتر معامله‌گران ارائه می‌شود صادق است، زیرا این ربات‌ها معمولاً نقص‌های زیادی دارند و ممکن است الگوریتم‌های اشتباهی برای معامله شما به وجود بیاورند.

محدودیت های ربات معامله گر ارز دیجیتال

هر ربات معامله گر ارز دیجیتال بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر پیشرفته باشد، محدودیت‌هایی نیز دارد. این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که تمام ربات های معامله گر یکسان ساخته نمی‌شوند زیرا گاهی اوقات ممکن است این ربات‌ها منحنی یادگیری شیب‌داری داشته باشند؛ بنابراین این امکان وجود دارد که دستورالعمل‌های شما با تنظیمات ارائه‌شده توسط ربات در تداخل باشد. در این صورت نمی‌توانید درآمدی کسب کنید.

همچنین این ربات‌ها برای اطمینان از مؤثر و کارآمد بودنشان نیاز به انجام آزمایشات زیادی دارند. نکته مهم دیگر این است که به هر میزان که استراتژی‌ها سیگنال‌های معاملاتی و الگوریتم‌هایی که استفاده می‌کنید به طور گسترده‌تری در دسترس باشند، به همان میزان توانایی آن‌ها برای سود کسب کردن کاهش پیدا می‌کند، زیرا افراد بیشتری از آن‌ها استفاده می‌کنند بنابراین می‌توان گفت برای سودآوری و شکست دادن بازار، هر ربات معامله گر ارز دیجیتال به استراتژی‌های سفارشی‌سازی شده، دستورالعمل‌ها و پیکربندی‌های معاملاتی جدید و الگوریتم‌های جدیدی نیاز دارد.

این یک اتفاق معمول است که یک ربات معامله گر با طراحی ضعیف و نادرست می‌تواند باعث به وجود آمدن ضررهای سنگینی برای شما شود به خصوص اگر تعداد معامله‌های زیادی را در یک زمان به سرعت انجام دهد؛ بنابراین به خاطر داشته باشید که حتی یک اشکال می‌تواند نتایج بسیار خطرناکی برای شما به همراه داشته باشد.

بهترین ربات های معامله گر ارز دیجیتال

در ادامه می‌خواهیم بهترین ربات‌های معاملاه گر ارزهای دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

ربات Cryptohopper

امتیاز کلی ۴.۷۵ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۵ ستاره
راحتی در استفاده ۴.۵ ستاره

ربات Cryptohopper یک ربات معامله گر ارز دیجیتال خودکار است که در جهان طرفداران زیادی دارد و از یک هوش مصنوعی الگوریتمی برای مدیریت معاملات ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند و می‌تواند به بیشتر از ۵۵۰ هزار معامله‌گر پاسخ دهد. این ربات ۷ ساعت از ۲۴ ساعت شبانه‌روز مشغول به فعالیت است و می‌تواند حداکثر ۷۵ ارز دیجیتال را به طور هم‌زمان معامله کند؛ همچنین این ربات اولین پلتفرم معاملاتی است که تجارت با سیگنال‌ها را معرفی کرد؛ البته این ویژگی در حال حاضر در سراسر جهان از این ربات تقلید شده است.

ربات ۳ کاما (3Commas)

امتیاز کلی ۴.۵ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۴ ستاره
راحتی در استفاده ۴ ستاره

ربات 3Commas یک ربات معامله گر ارز دیجیتال است برای تمام معامله‌گران چه مبتدی و چه پیشرفته کاربردی است. این ربات معامله‌گر ارز دیجیتال یک رابط کاربری بصری است که قابلیت انعطاف‌پذیر بودن را به کاربران می‌دهد یعنی آن‌ها می‌توانند از هر نقطه‌ای از معامله وارد و یا خارج شوند. این سیستم یکی از بهترین و شفاف‌ترین سیستم‌هایی است که می‌توانید به راحتی پارامترها و دستورالعمل‌های خود را تنظیم کنید. این ربات از طریق الگوریتم حفاظت مالی، از سرمایه شما محافظت می‌کند.

ربات هاس آنلاین (Haasonline)

امتیاز کلی ۴ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۳.۵ ستاره
راحتی در استفاده ۴.۲ ستاره

ربات Haasonline یکی از پیشرفته‌ترین و مجهزترین ربات های معامله گر ارز دیجیتال به صورت خودکار است و به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا از آن برای معاملات رمز ارزها با فرکانس‌های بسیار بالا استفاده کنند و HaasScript به معامله‌گران متوسط تا پیشرفته کمک می‌کند تا الگوریتم‌های معاملاتی خاص خود را از هر روشی که دوست دارند سفارشی‌سازی کنند. اگرچه منحنی یادگیری برای این ربات وجود دارد، اما هنگامی‌که شروع به استفاده از آن کنید متوجه می‌شوید که استفاده از آن آسان است.

ربات Coinrule

ربات کوین رول (Coinrule)

امتیاز کلی ۴ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۴ ستاره
راحتی در استفاده ۴.۲ ستاره

ربات Coinrule یک ربات برای افراد مبتدی است که در حال حاضر در بیشتر از ۱۰ صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت است. از این ربات می‌توانید برای انجام کارهایی مانند خودکار سازی استراتژی‌های معاملاتی، دنبال کردن روند و تجارت متضاد استفاده کنید. راه‌اندازی کردن استراتژی‌های بلندمدت فقط چند دقیقه طول می‌کشد و به شما این امکان را می‌دهد تا از سفارش‌های خریدوفروش دوره‌ای استفاده کنید.

ربات Executium

امتیاز کلی ۴ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۴ ستاره
راحتی در استفاده ۴ ستاره

ربات Executium یک ربات معامله گر ارز دیجیتال با کارمزد بسیار پایین است که معاملات خودکار خود را با استفاده از تجزیه‌وتحلیل دقیق بازار انجام می‌دهد. این ربات می‌تواند الگوریتم‌های معاملاتی داخلی و جفت‌های رمزنگاری را در صرافی‌های ارز دیجیتال مشهور معامله کند. شما می‌توانید از این ربات برای انجام تجارت‌های ساده و یا تجارت‌های پیشرفته با استراتژی‌های پیچیده استفاده کنید.

ربات Tuned

امتیاز کلی ۴.۷۵ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۵ ستاره
راحتی در استفاده ۴.۵ ستاره

ربات Tuned یکی از بهترین و قدرتمندترین ربات های معامله گر ارز دیجیتال است و هدف آن دموکراتیزه کردن استراتژی‌های تجاری برای تمام افراد است؛ بنابراین معامله‌گرانی که به دنبال توسعه جریان‌های درآمدی جدید هستند می‌توانند بدون افشای پروتکل‌های حساس اینترنتی (IP) برای مجوز استراتژی‌های خود به این ربات تکیه کنند. سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از این ربات معاملات خود را در کنار معامله‌گران دیگر انجام دهند و به معامله گران امکان دسترسی به استراتژی‌ها و بازده‌های پیشرو در بازار را بدهند.

ربات ترالیتی (Trality)

امتیاز کلی ۴.۲ ستاره
کارمزد و حداقل حساب ۴ ستاره
راحتی در استفاده ۴.۵ ستاره

ربات Trality یک ربات معامله‌گر ارز دیجیتال است که برای معامله‌گران مبتدی طراحی‌شده تا آن‌ها بتوانند معاملات خود را به صورت خودکار انجام دهند. با استفاده Trality از ساخت ربات به قدری ساده می‌شود که حتی به خط کد نیاز ندارید؛ بنابراین می‌توانید ربات های معامله گر ارز دیجیتال را با استفاده از قوانین تست‌شده یا کد ایجاد کنید؛ همچنین می‌توان الگوریتم‌ها را توسط افرادی که مهارت‌های کدگذاری کمی دارند نیز سفارشی‌سازی کرد.

سخن پایانی

برخلاف انسان‌ها که به خواب نیاز دارند، ربات‌ها به خواب نیازی ندارند‌. با افزایش یافتن تعداد و ارزش رمز ارزها، ارزیابی حجم آن‌ها دشوار می‌شود. فرقی ندارد شما یک معامله‌گر مبتدی باشید یا باتجربه، زیرا ربات های معامله گر ارز دیجیتال ثبات و اطمینان را در بازارها به شما ارائه می‌دهند؛ بنابراین یکی از این ربات‌ها را تنظیم کنید و تفکرات خود را تبدیل به سود کنید.

نظر شما درباره ربات معامله گر ارز دیجیتال چیست؟ از نظر شما بهترین ربات معامله گر ارز دیجیتال کدام است؟

4.8/5 - (21 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *