کاقه ارز

Fantom در حال معرفی ابزارهای جدید سهام است. که به دارایی های سهام اجازه می دهد نقدینگی را به بازارها اضافه کنند. این اولین باری است که دارایی های سهام می توانند به نقدینگی تبدیل شوند و در اکوسیستم DeFi استفاده شوند. ابزارهای جدید توسط Band Protocol مجهز شده اند، که یک فناوری کاملاً مقیاس پذیر را ارائه می دهد.
نقدینگی حیات حیات هر بازار است و سهامداری چالش هایی را برای اکوسیستم رمزنگاری ایجاد کرده است. در حالی که staking به دارندگان رمز اجازه می دهد تا منفعلانه تولید کنند، همچنین نشانه ها را از بازار خارج می کند و احتمال وقایع کم نقدینگی را افزایش می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Fantom راه حل های نقدینگی ایجاد می کند

بسیاری از سیستم عامل های DeFi برای به دست آوردن بازدهی از رمزهای خود، به کاربران نیاز دارند که نشانه های اصلی مانند Ethereum را در نظر بگیرند. در حالی که فرایند توسعه ETH 2.0 با پیوستن به سیستم مبتنی بر Proof of Stake (PoS) به این میل به درآمد منفعل می پردازد، عرصه DeFi همچنین دارای طیف وسیعی از ابزارها برای ایجاد درآمد است.

Fantom


مشكل این است كه وقتی یك رمز ضرب می شود. به طور موثر از حوضه های نقدینگی كه حرکات روان قیمت را ایجاد می كنند، حذف می شود. با ایجاد روش های جدید برای استفاده از رمزهای سهام برای تأمین نقدینگی. Fantom و Band Protocol در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که بازارهای رمزنگاری تا حد ممکن مایع هستند.

نقدینگی فعال حیات بازار Fantom


یکی از دلایلی که فکر می کنند بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری را به عنوان یک دارایی ناپایدار می دانند. این است که برای سالهای زیادی، این بخش ارائه دهنده نقدینگی فعال زیادی نداشته است. در حالی که این در حال تغییر است. اکوسیستم DeFi که به مقادیر زیادی از رمزها نیاز دارد تا برای مدت زمان مختلف قفل شوند.

Fantom این موضوع را به عنوان یک مسئله شناسایی کرده و ابزارهایی را ایجاد کرده است. که تعارض احتمالی منافع احتمالی سهام با بازار نقدینگی را رفع می کند. به عنوان یک پروتکل لایه 1، ابزارهای جدیدی که معرفی کرده است برای افزودن نقدینگی به اکوسیستم DeFi عمل خواهند کرد.

ابزارهای جامع برای رشد بازار

Fantom و Band Protocol هر دو چیز زیادی برای ارائه فضای توسعه DeFi دارند. آخرین نوآوری آنها از FTM ، fUSD ، fGBP ، fCNY ، fEUR ، fKRW ، fJPY ، fCHF ، fBTC ، fETH ، fLINK ، fBAND ، fBNB ، fGold ، fSilver و fWTI پشتیبانی خواهد کرد و 176 دارایی با رشد سیستم عامل اضافه خواهد شد.
Fantom اجازه می دهد معاملات در چند ثانیه تسویه شود. و همچنین هزینه های بسیار کم و همچنین کیف پول عالی که با طیف وسیعی از ابزارهای موجود مانند MetaMask کار می کند را ارائه می دهد.


با رشد فضای رمزنگاری و DeFi، ابزارهای پیشرفته تری برای نقدینگی لازم هستند تا بازارها با حداکثر بازده کار کنند.
جدیدترین الحاقات Fantom and Band Protocol به فضای DeFi شروع خوبی برای اطمینان از این است که دارایی های انباشته بر کل نقدینگی تأثیر نمی گذارد و یک نقطه شروع برای کل صنعت است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *