به فکر استفاده از بورس ارز رمزنگاری شده Kucoin هستید؟ ابتدا بررسی کامل راهنمای مبتدی ما را بخوانید تا بدانید که چه چیزی را باید بدانید. بروزرسانی شده برای سال 2020
این که آیا شما به دنبال خرید ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم با یک کارت بدهی اعتباری یا تجارت جفت های رمزنگاری به رمزنگاری هستید KuCoin هر دو پایه را پوشش می دهد.
کارگزار مبادله جهانی و شخص ثالث، در کنار ساختار ساختار هزینه ای که باید برای بیشتر بودجه ها مناسب باشد، دارای برخی از بزرگترین حجم معاملات موجود در این فضا است.
در این راهنما، موارد و مزایده های KuCoin را مرور می کنیم. این شامل نگاهی عمیق به سکه های پشتیبانی شده این سکو، تسهیلات ارزی فیات، هزینه ها و کمیسیون ها، ایمنی، پشتیبانی مشتری و عرصه تجارت است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

KuCoin چیست؟

KuCoin به تازگی به سال 2017 راه اندازی شده است. یک ارز مبادله ای است که همچنین خدمات کارگزاری شخص ثالث را ارائه می دهد. اگرچه این پلتفرم فقط سه سال سابقه تجارت دارد. اما اکنون یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری شده در فضا است.
یکی از دلایل اصلی این امر ای اینست که شما بیش از 200 سکه با حدود 450 جفت cryptocurrency که در بورس میزبانی می شوند، پیدا خواهید کرد. این نه تنها شامل جفت های اصلی مانند BTC / USDT و ETH / USDT است. بلکه تعداد زیادی جفت رمزنگاری نیز وجود دارد. مهمتر از همه، اگر اشتهای زیادی برای تجارت یک نشانگر کمتر مایع ERC-20 دارید، احتمال دارد که آن را در KuCoin پیدا کنید.

پلتفرم KuCoin


KuCoin در ابتدا یک پلتفرم فقط رمزنگاری بود، به این معنی که نمی توانستید وام را با ارز فیات واریز کنید. با این حال، این پلتفرم از آن زمان همکاری با Simplex یک ارائه دهنده پرداخت اروپایی را ایجاد کرده است. که شکاف بین ارزهای رمزپایه و پول روزمره را می سازد.
هنگامی که صحبت از هزینه های تجارت cryptocurrency می شود. KuCoin فقط 0.10٪ شارژ می کند. این امر مطابق با امثال Binance است. به طور مشابه، KuCoin نیز پشت سر نشان های دیجیتالی خود KuCoin سهام (KCS) است. با در اختیار داشتن و ذخیره کردن علائم KCS، از هزینه های تخفیف معاملاتی و همچنین حق سهمی از کمیسیون های معاملاتی که KuCoin جمع آوری می کند، بهره مند می شوید.

KuCoin


از نظر تعداد، KuCoin ادعا می کند از زمان آغاز به کار در سال 2017 بیش از 650 میلیون معاملات فردی را تسهیل کرده است. این میزان به بیش از 71 میلیارد دلار حجم معاملات انباشته شده تبدیل می شود.
سرانجام و همانطور که ما جزئیات بیشتری را توضیح می دهیم، KuCoin توسط یک نهاد صدور مجوز ملی تنظیم نمی شود. اگرچه این بدان معنی است که شما بدون تهیه شناسنامه قادر به تجارت ارزهای رمزپایه ای هستید، در صورتی که مایل به خرید سکه های دیجیتالی با کارت بدهی و اعتباری از طریق Simplex هستید، چنین نخواهد بود.

با KuCoin چه چیزی را می توانید تجارت کنید؟

KuCoin طیف گسترده ای از ابزارهای مالی را ارائه می دهد. که فقط و فقط فراتر از جفت های رمزنگاری به رمزنگاری پیش می روند. در مقابل، این پلتفرم همچنین شاخص های رمزنگاری، معاملات حاشیه ای و حتی معاملات آتی را ارائه می دهد. بیایید هر کلاس دارایی را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

جفت های رمزنگاری به رمزنگاری

هر یک از جفت های معاملاتی در KuCoin در اختیار کریپتو به کریپتو قرار می گیرند. مهم نیست زیرا هیچ وسیله ای با ارزش فیت ارائه نمی دهد. درعوض، اگر می خواهید به فضای رمزنگاری به USD دسترسی پیدا کنید. باید Cryptocurrency انتخابی خود را در برابر USDT معامله کنید.
اگر شما یک معامله گر رمزنگاری رمزنگاری هستید، از اول می دانید که این به هر حال این استاندارد صنعتی است. بنابراین درمورد حجم معاملات یا نقدینگی مشکلی نخواهید داشت.
در خارج از USDT شما می توانید جفت های رمزنگاری متقابل تجارت کنید.

 نمونه هایی از این موارد عبارتند از: BTC / ETH ، ETH / XRP و BSC / BTC. در نهایت، لیست هر ارز دیجیتال معاملاتی فراتر از این بررسی است، البته مطمئن باشید که این سیستم عامل میزبان بیش از 450 جفت است.
نکته مهم، KuCoin اغلب یکی از اولین مبادله هایی است که پروژه های توکن رمزنگاری تازه راه اندازی شده را انتخاب می کند. به همین ترتیب، پشتیبانی از نشانه های دیجیتال کمتری چیزی است که تیم KuCoin به طور فعال به دنبال تسهیل آن است. برای تفکیک کامل هر جفت که KuCoin میزبان است، می توانید این اطلاعات را در اینجا در CoinMarketCap پیدا کنید.

شاخص های کوکوین

علاوه بر جفت های رمزنگاری سنتی، KuCoin نیز تعدادی از شاخص ها را ارائه می دهد. مفهوم اینجاست که KuCoin میانگین وزنی یک cryptocurrency خاص را در چندین مبادله پیشرو در نظر می گیرد. این با توجه به ارائه قیمت دقیق تر سکه مورد نظر است، زیرا تغییرات مختلفی را که اغلب بین سیستم عامل های رقیب پیدا می کنید در نظر می گیرد. شاخص های KuCoin در سراسر موجود است:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Ripple
  • Litecoin
KuCoin

مبادلات cryptocurrency که KuCoin فعالیت قیمت گذاری خود را از آن به دست می آورد عبارتند از:

معاملات آینده کوکوین

بورس کالا در اواسط سال 2019 راه اندازی شد و به شما امکان می دهد معاملات آتی بیت کوین را تجارت کنید.  KuCoin خودش خاطرنشان می کند که به دنبال به چالش کشیدن امثال BitMEX در این منطقه خاص از فضای مشتق cryptocurrency است. در نتیجه، شما در آینده دارای موقعیت حاشیه قابل توجهی تا 100 برابر به آینده Bitcoin دسترسی خواهید داشت. به عبارت ساده، این بدان معناست که مانده حساب 100 دلار حداکثر ارزش تجاری 10،000 دلار را مجاز می کند. وقتی صحبت از قیمت زیرین می شود.

KuCoin بار دیگر میانگین وزنی را از مبادلات مختلف پیشرو مانند Kraken ، Coinbase Pro و Bitstamp می گیرد.
در زمان نگارش، KuCoin تنها از معاملات BTC و ETH پشتیبانی می کند. اگرچه امیدوار است در آینده نزدیک ارزهای دیجیتالی دیگری را نیز اضافه کند. هنگام پرداخت هزینه، انتظار داشته باشید که به عنوان خریدار بازار 0.060٪ و به عنوان یک سازنده 0.020٪ بپردازید. همچنین هزینه های تسویه حساب 0.025٪ وجود دارد.

چه مدت برداشت در KuCoin طول می کشد؟

در اکثر موارد، KuCoin ظرف 30 دقیقه پس از دریافت درخواست، برداشتهای شما را پردازش می کند. این پلتفرم خاطرنشان می کند که این خودکار است. و مجوز دستی فقط درصورتی لازم است که اندازه سپرده شما از 100،000 برابر بیشتر از مبلغ پرداخت (هزینه معدن) بزرگتر باشد.
پس از ترک وجوه KuCoin آنها به آدرس کیف پول رمزنگاری مورد نظر شما منتقل می شوند. اطمینان حاصل کنید که آدرس معتبر است. زیرا در صورت بروز خطا، کاری وجود ندارد که KuCoin بتواند انجام دهد.

آیا KuCoin بی خطر است؟

همانطور که در تمام مبادلات cryptocurrency اتفاق می افتد. این مهم است که شما قادر به اطمینان از ایمن بودن KuCoin باشید یا خیر. این نه تنها شامل وضعیت نظارتی این پلتفرم بلکه اقدامات امنیتی داخلی و خارجی آن نیز می باشد.

KuCoin

شیوه های امنیتی KuCoin

از نظر شیوه های امنیتی داخلی، KuCoin ادعا می کند که سیستم های درجه موسسه ای را اجرا می کند. که تضمین می کند جرم را از سکوی دور نگه می دارد. این به طور کامل توسط تعهد به ذخیره سازی سرد پشتیبانی می شود.
اگرچه درصد دقیق توسط KuCoin مشخص نشده است. اما ادعا می شود که بخش عمده ای از بودجه مشتری بصورت آفلاین برگزار می شود. باقیمانده در کیف پول گرم نگه داشته می شود تا اطمینان حاصل شود که این سیستم عامل می تواند پیشنهادهای خود را برای برداشت های فوری و خودکار از خود نشان دهد.
تا به امروز، هیچ نشریه ای از KuCoin در مواجهه با هک اصلی از هر نوع، که نشانه ای عالی است، وجود ندارد.

با این گفته، شما همیشه باید اطمینان داشته باشید که خطرات هک خارجی احتمالی را می فهمید، زیرا وجوه شما در کیف پول هایی که شخصاً آنها را کنترل نمی کنید، ذخیره می شوند.
همچنین، شایان ذکر است که در آوریل 2020، KuCoin همکاری استراتژیک با Onchain Custodian، سکوی بازداشت دارایی های رمزنگاری سنگاپور را به پایان رساند. نگهبان Onchain خدمات نگهبانی را برای حفظ دارایی های رمزنگاری KuCoin ارائه می دهد. صندوق های وثیقه توسط لاکتون، بزرگترین شرکت کارگزاری بیمه خصوصی جهان حمایت می شود. اعتقاد بر این است که سطح امنیتی صرافی را بیشتر می کند.

پشتیبانی مشتری KuCoin

وقتی صحبت از خدمات مشتری می شود. تیم در KuCoin یک تیم پشتیبانی ساعتی را ارائه می دهد که 24 ساعت در روز 7 روز در هفته کار می کند. اگر نیاز به پشتیبانی فوری یک به یک دارید، می توانید برای تیم خود ایمیل ارسال کنید، اما به شما توصیه می شود از امکانات چت زنده استفاده کنید.
احساسات در این مورد تا حدی در حوزه عمومی هم آمیخته است. در حالی که برخی از کاربران در چند ثانیه زمان اتصال را گزارش می کنند، برخی دیگر اعلام کردند که زمان انتظار فراتر از حد قابل قبول است با این گفته همه چیز بستگی به این دارد که تیم در زمان درخواست چقدر مشغول فعالیت است. هیچ خدمات پشتیبانی تلفنی ارائه نمی شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *