پرداخت ارزی و پی پال برای PS4 و ساخت اکانت پی پال برای PS4 در این نوع بازی ها یکی از دغدغه افراد گیمر است. امروزه خیلی از افراد به قصد ایجاد و ساخت اکانت paypal برای پی اس فور اقدام به افتتاح حساب پی پال می کنند. در حال حاضر بازی های آنلاین یکی از مفرح ترین کارهای روزمره محسوب می شود. کنسول بازی ps4 و ps5 از جمله محبوب ترین کنسول های بازی در دنیاست. شیوه های گوناگونی برای خرید این نوع بازی ها وجود دارد؛ شرکت sony برای آسایش بیشتر مشتریان خود راه های گوناگونی برای خرید این نوع بازی ها فراهم کرده است. از این رو در این مطلب از وبسایت کافه ارز قصد داریم تا شما را با آموزش ساخت اکانت پی پال PS4 آشنا کنم.

 

فهرست مقاله حساب پی پال برای PS4

 

معایب خرید گیفت کارت برای بازی (Gaming)

بیشتر گیمرها برای خرید بازی های پلی استیشن نیاز به پرداخت های درون شبکه ای برای آن ها دارند. در این میان گیفت کارت، کردیت کارت، دبیت کارت و پیپال بهترین روش پرداختی محسوب می شود. از این رو به آموزش ساخت اکانت پی پال برای ps4 نیاز دارد. در میان تمامی روش ها استفاده از گیفت کارت دو عیب دارد که شامل موارد زیر است:

 • برای خرید گیفت کارت باید به شرکت های واسطه ای مراجعه کرد. که برای این کار باید هزینه ای را به عنوان کارمزد دریافت کرده و موجب افزایش هزینه ها می شود.
 • گیفت کارت ها زمان بر هستند و در بعضی از مواقع برای دریافت آن باید 24 ساعت صبر کنید.

 

بهترین روش برای پرداخت بازی ps4

حال که شما با معایب گیفت کارت ها آشنا شدید، شیوه ای عالی برای استفاده از بازی های پلی استیشن چیست. در این میان استفاده از حساب پی پال برای PS4 یکی از بهترین روش های پرداخت درون برنامه ای است. شما با داشتن یک حساب paypal می توانید بعد از پرداخت هزینه به راحتی به بازی دسترسی داشته باشید.

در ضمن با ورود به حساب پی پال می توانید می توانید به راحتی با ساخت پی پال برای PS4 کار خود را انجام دهید. این شیوه بدون هیچ کارمزدی کار شما را در اسرع وقت انجام می دهد.

ساخت اکانت پی پال برای ps4

آموزش ساخت اکانت پی پال برای PS4

عرصه گیمینگ مدام در حال رشد و پیشرفت است و همواره شاهد توسعه سری بازی های گوناگون این حوزه هستیم. شما به راحتی می توانید با استفاده از حساب پیپال اقدام به خرید انواع بازی ها کنید. شما برای اضافه کردن و ساخت اکانت پی پال برای PS4 مراحل زیر را باید طی کنید:

 1. انتخاب کردن گزینه Settings
 2. انتخاب کردن گزینه Account Management
 3. انتخاب کردن گزینه Account information
 4. انتخاب کردن گزینه Wallet
 5. انتخاب کردن گزینه Payment Methods
 6. انتخاب کردن گزینه Add PayPal Account
 7. در صفحه باز شده باید آدرس ایمیل و پسورد پی پال خود را وارد نمایید و سپس گزینه Log In را انتخاب کنید.
 8. در صفحه جدید یک توافق نامه امنیتی به شما نمایش می دهد که برای پذیرش آن باید گزینه Accept را انتخاب کنید.
 9. برای تایید نهایی باید آدرس حساب پی پال را را تایید نمایید.
 10. در نهایت شما موفق می شود تا PayPal برای PS4 را اضافه نمایید.

 

نتیجه گیری

در حال حاضر به واسطه ای paypal مقدار زیادی از تراکنش های مالی کاربران در فضای اینترنت صورت می گیرد. شما برای ارسال پول برای شخص دیگری در نقطه ای دیگر در دنیا می توانید با داشتن آدرس ایمیل آن ها این کار را به راحتی انجام دهید. پس شما با داشتن یک آدرس ایمیل می توانید با اطلاعات غیرایرانی اکانت پی پال برای خود بسازید.

4.9/5 - (13 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *