logo کاقه ارز

معاملات اسپات در کوکوین به دلیل سادگی انجام آن یکی از پرکاربردترین انواع معاملات کوکوین است. آشنایی با معامله Spot و نحوه انجام آن برای همه تریدرهای صرافی کوکوین ضروری است. در این مطلب از معرفی صرافی کوکوین ، با نحوه انجام یک معامله اسپات در کوکوین آشنا خواهیم شد.

لازم به ذکر است که اگر قصد دارید در صرافی کوکوین به انجام معاملات بپردازید، پیش از هر چیز نیاز به آموزش نحوه ثبت نام در کوکوین دارید.

معامله اسپات در کوکوین چطور انجام می شود؟

انجام یک معامله در حالت Spot در صرافی کوکوین (Kucoin) به صورت زیر انجام می‌شود:

ابتدا وارد سایت صرافی کوکوین به آدرس Kucoin.Com شوید. بعد از ورود روی گزینه Trade کلیک کنید:

انجام معاملات اسپات در کوکوین

گزینه Spot Trading را انتخاب کنید.

معاملات اسپات در کوکوین

بعد از وارد شدن در بخش Trade شما خریداران و فروشندگان و قیمت‌های خرید و فروش را مشاهده می‌کنید.شما باید کمترین قیمت حال حاضر را انتخاب کرده و گزینه Buy را بزنید.

انجام معاملات اسپات در کوکوین

به عنوان مثال، ما ارز XLM را خریداری می‌کنیم:

معامله اسپات در کوکوین

طبق موارد بالا که گفته شد، کمترین قیمت حال حاضر را انتخاب کرده و تعداد را انتخاب می‌کنیم. سپس گزینه BUY را انتخاب کرده و بعد از خرید، در قسمت موجودی خود، این ارز را مشاهده خواهید کرد.

معاملات اسپات در کوکوین

دقت داشته باشید در حالت عادی باید کیف پول بخش Trading Account شما دارای موجودی باشد. برای انجام معاملات Spot برای این امر باید از کیف پول Main Account به Trading Account موجودی انتقال دهید.

معامله SPOT در کوکوین

برای درک بیشتر معاملات اسپات در کوکوین ، به عنوان مثال ما تعداد نوزده USDT را برای انجام یک ترید Spot به اکانت Trading انتقال می‌دهیم.

معامله اسپات در کوکوین

و مجددا برای ارسال این ارز به کیف پول شخصی، خودتان باید اول این موجودی را به Main Account انتقال دهید و بعد گزینه Deposit را بزنید و آدرس کیف پول و شبکه انتقال و تعداد را وارد و تایید کنید.

انجام معاملات اسپات در کوکوین

و پس از تایید انتقال انجام شود:

انجام معامله اسپات در کوکوین

نکته: ارز استلار XLM دارای تگ Memo هست که باید پس از دریافت از کیف پول مقصد اینجا نوشته شود.

باید بدانید که انجام معاملات ارزهای دیجیتال نیازمند یادگیری و تحلیل هستند و این آموزش نحوه انجام معاملات اسپات در کوکوین صرفا جنبه آموزشی دارد.

نظر شما درباره انواع معاملات اسپات در کوکوین چیست؟ تجربه انجام معامله Spot در کوکوین را داشته‌اید؟ اگر قصد  انجام مبادلات ارزهای دیجیتال را دارید، می‌توانید از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت اتوماتیک استفاده کنید. کافه ارز با سال‌ها تجربه توانسته دشواری‌های مبادلات ارزهای دیجیتال را از میان برداشته و خرید و فروش رمز ارزها را به صورت اتوماتیک برای کاربران خود فراهم کند.

4.7/5 - (12 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.