logo کاقه ارز

پس از راه اندازی، Coinbase به عنوان ” سرویس ”  از طریق بازوی Coinbase Custody اقدام به جذب عناوین در سراسر چشم انداز cryptocurrency کرد.
با این حال، حتی اگر staking به سرویس گسترده ای در این خطه تبدیل شود. تأثیرات طولانی مدت آن بر نقش توسعه دولت در شبکه های PoS نامشخص است.
حرکت به سمت خدمات رکود فقط به Coinbase محدود نمی شود. چندین بنگاه در تلاش هستند تا یک مشتری بالقوه نهادی را به سمت بازده های امیدوار کننده و با حمایت از دارایی های رمزنگاری شده بازگردند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Staking چیست؟

حضور در سرویس باعث ایجاد گمانه زنی های مثبت در مورد بازده جذاب از دارایی های رمزپایه بیکار شده که در بازار خرس های طولانی متحمل رنج و سختی شده اند. مؤسسات به دلایل مختلف از پرش به بازارهای رمزنگاری دریغ شده اند. و عدم قطعیت كوچكها و عملکرد ضعیف آنها در پی اوج شهابسنگ اواخر سال 2017 احتمالاً در عدم قطعیت آنها نقش داشته است.
در سطح بالایی، شرط بندی به عنوان یک سرویس اساساً زمانی است. که یک بنگاه (یعنی یک متولی دارایی رمزنگاری) “سهام” یا “اوراق قرضه” مورد نیاز برای اعتبارسنجی معاملات و دریافت بازده مورد نیاز را از طریق یک شبکه پروتکل مبتنی بر PoS ارسال می کند.

نماینده عزیمت مستمر از خدمات متعهد سنتی و مستقل، این حرکت بخشی از شاخه های وسیع تری از روایتها در اطراف بلاکچین های اثبات از سهام (PoS) است که راه اندازی می شوند.
با توجه به انتظار انتقال اتریوم به PoS و ظهور شبکه هایی مانند Cosmos، ممکن است. در نهایت پیشرفت این صنعت روند غالب در بین خدمات حضانت باشد.

نقش اساسی Coinbase در staking


احتیاج به ایجاد بستگی دارد که نشانه های شبکه در یک کیف پول “داغ” که بعنوان وثیقه اعتبارسنجی معاملات است. قفل شوند، و همچنین به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در اداره یک شبکه مشارکت کنند.
به عنوان مثال: اعلام Coinbase در مورد خدمات staking در ابتدا در مرکز Tezos قرار دارد.  Coinbase اوراق قرضه مورد نیاز برای پخت را در Tezos،، که عبارت است از: محاسبه سودآوری در جامعه خود، به نمایندگی از مشتریان مؤسسات خود ارسال خواهد کرد.
نکته مهم این است که Coinbase کلیه صندوقهای نهادی را که مشتری می خواهد. برای واریز کردن آفلاین در سردخانه واریز کند. ذخیره می کند و وجوه خود را در اختیار کیف پول گرم قرار می دهد. در صورت کاهش وجوه یا سرقت، وجه به طور موثر ریسک را از طرف مشتری کاهش می دهد. وجوه مؤسسات در ذخیره سازی کاملاً بیمه خواهند شد.

staking

وثیقه ها و اوراق بهادار staking

وثیقه های اوراق بهادار اغلب مربوط به درصد از کل سهام درج شده است. به عنوان مثال: اگر یک مشتری Coinbase بخواهد 10 میلیون دلار XTZ (سکه بومی Tezos) سهام داشته باشد. پس Coinbase باید اوراق قرضه را به کیف پول داغ 1 میلیون دلاری ارسال کند. از آنجا که نانوایان باید 10٪ اوراق بهادار از کل سهام را در آن قرار دهند. Tezos
درصد اوراق قرضه اوراق بهادار به احتمال زیاد بین زنجیره های PoS متفاوت خواهد بود. و شرکت هایی که پیشنهاد خدمات به عنوان خدمات را دارند. بازده و ریسک را باید در نظر بگیرید.


بنگاههای نگهبان در تلاشند تا به عنوان خدماتی به عنوان یك راه حل درآمد زا برای ناراحتی های بازار كه پول های نهادی بیشتری را به خود جلب می كند. مشاركت خود را حفظ كنند. به عنوان مثال: سرویس های خیره کننده Coinbase که آنها با Tezos اعلام کردند می تواند 6.6 درصد بازده سالانه را به دنبال داشته باشد. پس از آنکه Coinbase کاهش خود را کاهش داد. این بازده ها پیشرفت چشمگیری در سود حاصل از یک ابزار مالی مانند اوراق قرضه دولتی دارند. و این یک قرعه کشی اشتها آور برای مشتریان مؤسسات برای واریز وجوه با خدمات متعهدی که ارائه خدمات staking را دارند، ارائه می دهد. سیل پول نهادی به خدمات متولی برای استفاده از سهام احتمالی احتمالاً یک شبه اتفاق نمی افتد.

staking

نتیجه گیری کلی از مطالب

به نظر می رسد که ایجاد خدمات به عنوان یک روند غالب در فضای رمزنگاری تبدیل می شود. زیرا موسسات به دنبال بازده درآمدزایی در دارایی های بیکار خود هستند. و شبکه های PoS رشد خود را ادامه می دهند.
سرمایه گذاری و سرمایه گذاری و حاکمیت یک مفهوم جالب توجه است و احتمالاً پیامدهای مهمی در ورود گسترده موسسات به حوزه وسیع تر دارایی های دیجیتال به همراه خواهد داشت.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.