کاقه ارز

انتقال ارز از کوکوین برای نقد کردن آن یکی از نیازهایی است که تریدرهای رمز ارزها در این صرافی به آن نیاز خواهند داشت. اگر قصد نقد کردن ارزهای دیجیتال به ریال دارید، می‌توانید با استفاده از این آموزش ارز مورد نظر خود را به صرافی کافه ارز انتقال داده و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

در این مطلب از معرفی صرافی کوکوین ، با آموزش نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز جهت نقد ارز دیجیتال خود آشنا می‌شویم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

پیش از این با صرافی کوکوین، انواع معاملات در کوکوین، کارمزد صرافی کوکوین و همچنین نحوه ثبت نام در کوکوین آشنا شده‌ایم. در اینجا به آموزش نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز با ما همراه باشید:

برای انتقال ارز از صرافی کوکوین (Kucoin) وارد صرافی به آدرس Kucoin.com شده و به بخش Withdraw بروید.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

برای مثال در اینجا ما می‌خواهیم تعداد ۱۹ عدد ارز USDT (تتر) را روی شبکه TRC-20 به صرافی کافه ارز انتقال دهیم. ابتدا ارز مورد نظر را انتخاب می‌کنیم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

بعد از انتخاب ارز مورد نظر آدرس کیف پول گیرنده / نوع شبکه انتقال/ تعداد را انتخاب و تایید می‌کنیم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

در ادامه برای انتقال ارز از کوکوین و برای به‌دست آوردن آدرس کیف پول گیرنده، که همان کافه ارز است، وارد پنل کاربری شوید. به قسمت فروش ارز به ما (نقد درآمد) رفته و گزینه ثبت سفارش فروش ارز را زده و گزینه فروش ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

ابتدا ارز USDT (تتر) را انتخاب می‌کنیم. سپس شبکه TRC-20 را انتخاب کرده و تعداد را وارد می‌کنیم و در نهایت ثبت سفارش را انتخاب می‌کنیم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

بعد از ثبت سفارش آدرس کیف پول مربوط به تتر روی شبکه TRC-20قابل مشاهده است .آن را کپی کرده و در بخش آدرس گیرنده قرار می‌دهیم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

جهت ارسال TXID یا هش تراکنش بعد از این فرآیند مجدد وارد صرافی کوکوین می‌شویم. سپس بخش Deposit & withdraw History (تاریخچه ارسال ودریافت) را انتخاب می‌کنیم.

کپی TXID در کوکوین

فرآیند انتقال ارز ابتدا در حال انجام می‌شود (Processing) و بعد از تایید در شبکه (Confirm) کامل می‌شود.

نحوه انتقال ارز از کوکوین

بعد از کامل شدن (Complete) روی نمایش بیشتر کلیک می‌کنیم. مانند تصویر زیر:

نحوه انتقال ارز از کوکوین

و سپس TXID (هش تراکنش یا Transaction Hash) را کپی می‌کنیم و در بخش TXID سایت (همان قسمت فروش که در حال انجام بودیم) کپی می‌کنیم.

نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز

این به معنای اتمام انتقال و ثبت شماره تراکنش است. پس از دریافت و پردازش، سیستم کافه ارز معادل مقدار ریالی در قسمت موجودی اضافه می‌شود و شما می‌توانید برداشت وجه را زده و به حساب بانکی خود واریز کنید. بدین صورت نقد کردن ارزهای دیجیتال به ریال به آسانی انجام خواهد شد.

این آموزش نحوه انتقال ارز از کوکوین به کافه ارز و نقد ارزهای دیجیتال به ریال بود. اگر قصد انجام مبادلات ارزهای دیجیتال را دارید، می‌توانید از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت اتوماتیک استفاده کنید. کافه ارز با سال‌ها تجربه توانسته دشواری‌های مبادلات ارزهای دیجیتال را از میان برداشته و خرید و فروش رمز ارزها را به صورت اتوماتیک برای کاربران خود فراهم کند.

5/5 - (17 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *