logo کاقه ارز

با تشکر از Gifto Coin، اکنون امکان ارسال هدایا برای کاربران از طریق هر بستر رسانه اجتماعی فراهم شده است. به تولید کنندگان محتوا نیز می توان در این زمینه پاداش داد و کسانی که تمایل دارند می توانند به تولیدکنندگان محتوای مورد نظر خود جوایز ارسال کنند. Gifto Coin (GTO) یک پروتکل هدیه مجازی غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum است که توسط گروه نوآوری های آسیا اجرا شده است. این پروتکل کاربران را قادر می سازد تا برای یکدیگر هدیه های مجازی خریداری کرده و آنها را با GIFTO مستقر در ERC-20 هدیه دهند. Gifto یک رمز ERC20 است که بر روی بلاک چین Ethereum کار می کند. به شما امکان می دهد تا در هر دو نوع کیف پول سخت افزار و نرم افزار ذخیره شود. برای آشنایی بیشتر با گیفتو با کافه ارز همراه باشید.

Gifto (GTO) چیست؟

 پروتکل GIFTO یک پروتکل هدیه دادن غیرمتمرکز جهانی برای محتوای دیجیتال است. GIFTO امکان ایجاد و مبادله هدایای مجازی را که براساس قراردادهای هوشمند و فناوری بلاکچین ساخته شده است، فراهم می کند که به نوبه خود یک سیستم اقتصادی مجازی متمرکز بر مصرف کننده ایجاد می کند. پیش بینی شده است که پروتکل جهانی هدیه یک اکوسیستم خودگردان و خودپایدار برای ایجاد، سرپرستی، رهگیری، خرید، ارسال و مبادله هدایای مجازی از طریق هر بستر محتوایی مانندYouTube ،Instagram ، Facebook و Uplive است. پروژه Gifto توسط اندی تیان هدایت می شود. علاوه بر این، GIFTO شناخته شده است و از 20 میلیون کاربر صرافی رمزنگاری Upbit برای منافع خود استفاده می کند و از آن بهره می برد.

Gifto

مزایای Gifto چیست؟

اکوسیستم ایجاد شده توسط Gifto به شما امکان می دهد هدایای مجازی در هر بستر محتوایی مانندYouTube ، Instagram ،Facebook و Uplive App ایجاد، سرپرستی، رهگیری، خریداری، ارسال و مبادله شود. رمز Gifto برای خرید هدایای مجازی و پاداش دادن به سازندگان هدایای مجازی در اکوسیستم استفاده می شود.

1- Gifto از اصول بلاکچین و قراردادهای هوشمند استفاده می کند و دارای مولفه های زیر است:

  • هدیه هوشمند مجازی. Gifto: دارایی های مجازی است که بر اساس قراردادهای هوشمندی که وجود دارند، در بلاکچین اجرا می شوند.
  • فروشگاه گیفت: در اینجا کاربر می تواند هدیه ای را برای یک سازنده محتوای خاص خریداری کند. یک طرفدار می تواند با کلیک بر روی پیوند هدیه سازنده محتوا، به فروشگاه هدایا دسترسی پیدا کند. در این قسمت کلیه هدایای سفارشی شده توسط این سازنده محتوا نیز لیست می شود.
  • Gifto Tokens: این نشانه های سازگار با ERC20 است که برای تبادل یا تجارت هدایای مجازی استفاده می شود.
  • کیف پول Gifto نشانه های Gifto را برای یک کاربر نگهداری می کند.
  • Gift Portal: این یک سیستم مدیریت مبتنی بر بلاکچین برای هدایایی است که توسط مشارکت کنندگان Gifto ایجاد، تنظیم و مدیریت می شود.

2-ایجاد هدایای مجازی با کیفیت بالا و با تنوع زیاد

ایجاد هدایای مجازی با کیفیت بالا و با تنوع زیادبه یک تلاش تیمی و هماهنگ از طرف شرکت کنندگان جامعه در یک گردش کار از پیش تعیین شده نیاز دارد. وقتی یک بیننده محتوا می خواهد از یک سازنده محتوا قدردانی کند، می تواند ایده های جدیدی از هدایا را به شبکه Gifto ارسال کند. هنگامی که سازنده هدیه بر اساس ایده های موجود در مجموعه ایده های هدیه، دارایی شخصی سازی شده ایجاد می کند، برای بررسی به کاتالوگ ارسال می شود، در حالی که متصدی هدیه کیفیت و قیمت هدیه را بررسی می کند و آن را برای مرتب سازی بهتر طبقه بندی می کند. سپس این به خالق محتوا می رسد که هدیه ها را انتخاب کرده و آنها را می پذیرد.

بهترین کیف پول ها برای نگهداری Gifto

1-کیف پول های سخت افزاری

یکی از بهترین مکان ها برای نگهداری Gifto (GTO) در کیف پول سخت افزاری رمزنگاری مانند Ledger یا Trezor است. کیف پول های سخت افزاری از تکنیک های رمزگذاری بسیار پیشرفته استفاده می کنند. وجوه شما را از حملات پیچیده شبکه یا کلاهبرداری های فیشینگ، ایمن نگه میدارد. کیف پول های سخت افزاری حتی در صورت دزدیده شدن یا خراب شدن کیف پول، به کاربران این امکان را می دهند تا وجوه خود را از طریق یک عبارت بذر یا دانه بازیابی کنند. Ledger و Trezor، دو کیف پول سخت افزاری که قادر به ذخیره سازی Gifto به صورت آفلاین و ایمن هستند.

Gifto

2- کیف پول Trust Wallet


Trust Wallet، کیف پول مورد حمایت Binance، از محبوب ترین کیف پول ها در بین معامله گران است. مکانی عالی برای نگهداری Gifto (GTO) است. اگر به تازگی کار خود را با ارزهای رمزپایه آغاز کرده اید و یا به سادگی به دنبال مکانی برای ذخیره GTO خود در یک دستگاه ایمن هستید، به دلیل راحتی، امنیت و گزینه های پشتیبان تهیه شده، کیف پول موبایل ممکن است مناسب باشد. با بارگیری Trust Wallet در Android یا iOS شروع به کار کنید. Gifto (GTO) را می توان به طور مستقیم به Trust Wallet شما همراه با هر سکه ERC20 دیگری که می خواهید از آن محافظت کنید، ارسال کنید. تیم به طور مداوم پشتیبانی از سکه های جدید را اضافه می کند. 

3- کیف پول اتمیک


کیف پول اتمیک یک کیف پول جهانی چند ارزی برای مدیریت بیت کوین، اتریوم، Litecoin  و غیره است. جدا از اینکه فقط یک کیف پول داشته باشید، از طریق آن می توانید با استفاده از مبادله اتمی غیر متمرکز، دارایی را مبادله کنید. کیف پول اتمی از بیش از 300 ارز رمزنگاری شده از جمله GTO و سایر نشانه های ERC20 و BEP2 پشتیبانی می کند. کیف پول اتمیک همچنین مبادلات اتمی و مبادله داخلی را ارائه می دهد. کاربران می توانند با استفاده از آن، مبادله تمام دارایی های پشتیبانی شده، از جمله Gifto را انجام دهند.

کیف پول هایی که هم نسخه موبایل و هم نسخه دسکتاپ را ارائه می دهند بسیار راحت هستند. اما به دلیل عدم اطمینان بهره برداری از تیم در همه نسخه ها، از امنیت کمتری نیز برخوردار هستند. ضروری است که شما کیف پول رومیزی را روی دستگاهی ایمن نصب کنید که دسترسی کمی به اینترنت دارد. به دلیل عدم شیوع بدافزار در سیستم عامل تلفن همراه، اغلب کاربران کیف پول موبایل را ایمن تر می دانند. Gifto (GTO) را می توان به طور مستقیم به کیف پول اتمیک شما همراه با هر سکه ERC20 دیگری که برای آن در امان هستید، ارسال کرد و تیم به طور مداوم پشتیبانی از سکه های جدید را اضافه می کند. 

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش Gifto می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.