کار آزاد و خود اشتغالی به اندازه ای که گفته می شود بی نقص نیست. Freelancing هم با مزایا و معایب همراه است. اگر به فکر شروع کار به عنوان یک فریلنسر یا بازگشت به کار روزانه پس از تلاش با فریلنسرینگ هستید، این پست را بخوانید تا لیستی از جوانب مثبت و منفی در مورد خود اشتغالی را بدانید. امیدواریم بتوانیم در تصمیم گیری به شما کمک کنیم. Freelancing با مزایای بسیاری همراه است و همچنین معایبی هم وجود دارد. با این حال معایب آن مطمئناً بسیار بهتر از مشکلات جانبی در کار روزانه است. برای آشنایی با مزایا و معایب Freelancing در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

در Freelancing هرگز نیازی به پاسخگویی به یک رئیس نیست

 

 

شما هرگز نمی توانید کار بزرگی را هنگام کار در یک کار روزانه انجام دهید. چطور می توانید حتی هر کار را انجام دهید، وقتی یک رئیس هر چند دقیقه از شما گزارش می خواهد؟
شما از کار خود انتقاد می کنید، رئیس شما از خلاقیت شما قدردانی نمی کند، هرگز به ایده های شما گوش نمی دهد و باعث نا رضایتی شما می شود. در Freelancing، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. مشتریان شما از ایده های شما استقبال می کنند، به افکار شما احترام می گذارند و به شما آزادی کار را می دهند که به هر حال شما دوست دارید.

اما، شما باید به مشتریان پاسخ دهید

البته، هنگامی که شما با مشتری کار می کنید، باز هم باید کار را به موقع تحویل دهید، مشتری را ملاقات کنید، انتقادات سازنده را از مشتری دریافت کرده و تجدید نظر کنید. اما، مشتریان خود را به عنوان یک رئیس اشتباه نگیرید. شما به عنوان یک فریلنسر، رئیس خودتان هستید!
اگر احساس می کنید مشتری از شما استفاده می کند، شما را عصبانی می کند یا احساس ناراحتی می کنید، می توانید آنها را حذف کنید و مشتری دیگری پیدا کنید.

در Freelancing درآمد بیشتری کسب خواهید کرد

 

شما می توانید 20 برابر بیشتر از دستمزدی که در کار روزانه خود کسب می کنید، در Freelancing کسب کنید. ممکن است مدتی طول بکشد، اما شما با انجام کارهای آزاد بسیار بیشتر از هر کار روزانه دیگری که می توانید درآمد کسب کنید. تا زمانی که به یادگیری مهارت های جدید و بهبود خدمات خود ادامه دهید، در نهایت درآمد بیشتری خواهید داشت.

اما، بدون چک ماهانه تضمین شده

هنگام پرداخت هزینه آزاد چک تضمینی وجود نخواهد داشت. در Freelancing همیشه خطر عدم مراجعه مشتری وجود دارد. اما، می توانید با همکاری با مشتری و انجام پروژه های بلند مدت این مشکل را برطرف کنید. اینگونه میتوانید مشکل خود را برطرف کنید.

در Freelancing امکان کار در ساعات انعطاف پذیر است

 

بیدار شدن از ساعت 10 صبح و شروع کار در 1 بعد از ظهر یکی از بزرگترین مزایای Freelancing است. شما به عنوان یک فریلنسر، هر زمان که می خواهید می توانید کار کنید. نیازی نیست که نگران این باشید که دیر سر کار بروم و یک داستان جعلی بگویم تا به رئیسم توضیح بدهم که چرا دیر کردم.

اما، شما باید خیلی سخت تر کار کنید

رئیس خود بودن با مسئولیت های زیادی همراه است. شما باید هر روز کارهای خاص را به پایان برسانید، مشتری های مختلف را مدیریت کنید، مشتری را در مورد پیشرفت به روز کنید، فاکتورها را صادر کنید ، هزینه ها را مدیریت کنید و موارد دیگر.

در Freelancing شما بیشتر کارآمد خواهید بود

 

طبق مطالعات، کار کردن از خانه 13٪ عملکرد کارکنان را بهبود می بخشد، استرس را کاهش می دهد و روحیه را تقویت می کند. پس از خود اشتغالی، می توانید کارها را بدون عجله انجام دهید. هنگامی که از محل کار خود راحت هستید و آزادی کار در ساعات انعطاف پذیر را دارید، دیگر لازم نیست نگران آنها باشید.

اما، حواس پرتی وجود خواهد داشت

حواس پرتی هایی نیز وجود خواهد داشت، مانند وقتی که یک دوست بدون دعوت به خانه شما می آید یا وقتی مجبور هستید میزبان خوبی برای مهمانان و نزدیکان خود باشید. یا وقتی بچه های شما از مدرسه برگشتند و شروع به دویدن در خانه می کنند و فریاد می زنند.

در Freelancing آزادی برای سفر بیشتر است

 

بسیاری از افراد آرزو می کنند که بتوانند بیشتر سفر کنند، جهان را ببینند و مکانهای جدیدی را کشف کنند. فریلنسر راهی عالی برای رسیدن به این رویا است. شما در واقع می توانید همزمان کار و مسافرت کنید.

اما ، در سفر باید کار کنید

همانطور که گفتم، آزادکاران نیز باید مسئولیت های زیادی را مدیریت کنند. بنابراین، حتی هنگام مسافرت، شما باید برای تحویل به موقع، ساعت های طولانی کار کنید. بدیهی است، هنگام مسافرت از یک مکان به جای دیگر، کار دشوار است. با این وجود افراد زیادی هستند که هنگام کار بسیار راحت به مسافرت می روند.

در Freelancing زمان بیشتری را با خانواده خود سپری کنید

 

بیشتر والدین از عدم توانایی گذراندن وقت با فرزندان خود به دلیل شغل های غیر آزاد ناراحت هستند. خود اشتغالی در رفع این مشکل به شما کمک می کند. شما می توانید زمان بیشتری را با بچه ها و همسر خود سپری کنید. و شما یک والدین / شریک زندگی بهتری خواهید شد.

اما، می تواند باعث تنهایی شما باشد

ممکن است شما با نشستن در مقابل یک کامپیوتر خسته شوید، همکاری برای شما وجود ندارد و ممکن است شما احساس تنهایی کنید. یک کار دولتی کم درآمد کار می کنید، مادامی که در پایان ماه حقوق و دستمزد دریافت کنید.

هیچ یک از این جوانب مثبت یا منفی به اندازه خوشبختی شما مهم نیستند. لازم نیست که خوشبختی خود را فدا کنید تا خود یا خانواده تان را تأمین کنید. شما می توانید زندگی شاد خود اشتغالی داشته باشید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *