logo کاقه ارز

Exodus یک کیف پول موبایل و دسک تاپ مبتدی است که از 100 رمزنگاری پشتیبانی می کند. در این مقاله همه چیز راجع به برنامه زیبا، ایمن و مطمئن کیف پول رمزنگاری Exodus با طراحی زیبا و ایمن را خواهید آموخت. برای آشنایی بیشتر با کیف پول اکسدوس با کافه ارز همراه باشید.

کیف پول اکسدوس


Exodus یک کیف پول چند ارزی است که برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است Exodus یک کیف پول چند ارزی است که برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. این کیف پول دارای یک رابط کاربری ساده است که باعث می شود آن را برای مبتدیان در دسترس قرار دهد، اگرچه از ویژگی های پیشرفته و کافی برای خوشحال کردن کاربران رمزنگاری با تجربه برخوردار است. اکسدوس توسط شرکتی به نام Exodus Movement Inc. ساخته شده است که در سال 2015 تأسیس شد. اگرچه Exodus جدیدتر از رقبای باتجربه تر مانند مایکلیم است، اما به دلیل کاربردی آسان، قابل دسترسی برای مبتدیان و قابلیت پیشرفته تر شدن محبوبیت خود را بدست آورده است.


یکی از اولین مواردی که در مورد کیف پول اکسدوس به آن توجه خواهید کرد، رابط کاربری چشم نواز آن است. این کیف پول به طور موثری از رنگ استفاده می کند و ارزهای رمزنگاری خود را با رنگ جدا می کند. در عین حال، رابط Exodus خیلی شلوغ نیست. این اطلاعات مهم و مورد نیاز شما را بدون پوشاندن ویندوزهای غیر ضروری نمایش می دهد. از صفحه اصلی Exodus می توانید به گزینه های پشتیبان، کیف پول، تبادل دسترسی پیدا کنید.

کیف پول اکسدوس (EXUDOS WALLE)

ویژگی کیف پول اکسدوس

  • کنترل کامل کلید های خصوصی: با اکسدوس، کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را حفظ می کنید. کلیدهای خصوصی شما روی دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می شوند. تا زمانی که دسترسی به آن دستگاه را حفظ کرده باشید و هیچ کس گزینه های پشتیبان شما را سرقت نکرده است، پس همچنان کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را دارید.
  • Exodus یک بارگیری رایگان برای iOS و Android است.
  • Exodus برای هر سه سیستم عامل دسک تاپ اصلی شامل Windows،linux،mac در دسترس است.
  • اگر می خواهید منابع مالی خود را بصورت مداوم و بر روی دسک تاپ خود مدیریت کنید، می توانید با جفت کردن کیف پول های میز کار و موبایل اکسدوس خود، این کار را انجام دهید و کنترل کامل بر وجوه خود از هر دستگاه را انجام دهید.
  • نگهداری همزمان 100 رمز ارز در کیف پول اکسدوس.

کیف پول اکسدوس چگونه کار می کند

Exodus مانند سایر کیف پولها و برنامه های رمزنگاری دیگر کار می کند. کیف پول را روی دستگاه تلفن همراه یا دسک تاپ خود نصب می کنید. سپس، می توانید برای هر یک از صد Cryptocur ارز پشتیبانی شده در داخل برنامه، کیف پول تنظیم کنید.

خروج تمام کلیدهای خصوصی را به صورت محلی رمزگذاری و ذخیره می کند. کلیدهای خصوصی به سرور شخص ثالث ارسال نمی شوند و از طریق اینترنت پخش می شوند. تا زمانی که دستگاه شما ایمن باشد، کلیدهای خصوصی شما ایمن خواهند ماند.

اگر دسترسی به دستگاه خود را از دست داده و می خواهید دسترسی به بودجه خود را بازیابی کنید، می توانید اکسدوس را روی یک دستگاه جداگانه نصب کرده و عبارت عبور 12 کلمه ای خود را وارد کنید.

مانند سایر کیف پول ها، حفظ امنیت عبارت 12 کلمه ای بسیار مهم است. هرکسی که به عبارت عبور شما دسترسی داشته باشد ، می تواند به بودجه رمزنگاری شما نیز دسترسی پیدا کند.

معایب و مزایای کیف پول EXODUS

معایب:

یکی از اشکالاتی که در Exodus وجود دارد این است که هیچ احراز هویت دو عامل در دسترس نیست. همه دسترسی به برنامه از طریق رمز عبور کنترل می شود. اگر شخصی به رایانه یا دستگاه دسک تاپ شما دسترسی داشته باشد و رمزعبور خود را حدس بزند، می تواند به کلیدهای خصوصی شما دسترسی پیدا کند.

مزایا:

 رابط کاربر مناسب برای کاربران رمزنگاری سطح ورودی ایده آل است، اگرچه از ویژگی های پیشرفته کافی برای خوشحال کردن همه کاربران رمزنگاری استفاده شده است. منوها ساده هستند اما به طور موثری از رنگ استفاده می کنند. تا بین داروهای مختلف رمزنگاری شما تمایز قایل شده و گزینه های مختلفی را نشان دهد.

کیف پول اکسدوس (EXUDOS WALLE)


نحوه استفاده از کیف پول اکسدوس

در اینجا یک راهنمای اصلی برای استفاده از کیف پول محبوب بیت کوین Exodus آورده شده است:

Exodus مانند سایر کیف پولها و برنامه های رمزنگاری دیگر کار می کند. کیف پول را روی دستگاه تلفن همراه یا دسک تاپ خود نصب می کنید. سپس، می توانید برای هر یک از 100 Cryptocur ارز پشتیبانی شده را در داخل برنامه، کیف پول تنظیم کنید.

خروج تمام کلیدهای خصوصی را به صورت محلی رمزگذاری و ذخیره می کند. کلیدهای خصوصی به سرور شخص ثالث ارسال نمی شوند و از طریق اینترنت پخش می شوند. تا زمانی که دستگاه شما ایمن باشد، کلیدهای خصوصی شما ایمن خواهند ماند.

اگر دسترسی به دستگاه خود را از دست داده و می خواهید دسترسی به بودجه خود را بازیابی کنید. می توانید اکسدوس را روی یک دستگاه جداگانه نصب کرده و عبارت عبور 12 کلمه ای خود را وارد کنید. مانند سایر کیف پول ها، حفظ امنیت عبارت 12 کلمه ای بسیار مهم است. هرکسی که به کلمه عبور شما دسترسی داشته باشد، می تواند به بودجه رمزنگاری شما نیز دسترسی پیدا کند.

قیمت گذاری کیف پول EXODUS

Exodus که هدفش تخصص در مدیریت ایمن و تبادل Cryptoassets بر روی کیف پول رومیزی و موبایل (و کیف پول سخت افزاری Trezor) است. برای همه سیستم عامل های موبایل و دسک تاپ قابل بارگیری است.

ارسال و دریافت نشانه از و یا از کیف پول Exodus رایگان و بدون هزینه اضافی (هزینه استاندارد شبکه رمزنگاری را پرداخت خواهید کرد) رایگان است.

علاوه بر این، اگر شما از طریق کیف پول Exodus دارایی را مبادله کنید، Exodus برای هر تجارت کمی هزینه کمی را پرداخت می کند.به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.