logo کاقه ارز

CoinBene یک ارز مبادله ای رمزنگاری شده است که برای خرید و فروش رمزنگاری به کاربران یک بستر ساده برای استفاده را ارائه می دهد. CoinBene یکی از مبادلات جدید ارزهای رمزپایه است که برای سهولت در تجارت در دارایی های رمزنگاری خود به شیوه ای مطمئن و قابل اعتماد برای افراد سراسر جهان طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم نسبتاً ساده است، طیف وسیعی از جفتهای تجاری را ارائه می دهد و مانند سایر سیستم عاملهای تجاری دارای رابط تبادل آشنایی است، بنابراین برای کاربران جدید منحنی یادگیری وجود ندارد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بررسی اجمالی ارز CoinBene


دفتر مرکزی مبادلات CoinBene در سنگاپور مستقر است و دارای دفاتر نیز در هنگ کنگ، مالزی، هند، برزیل و غیره است. این صرافی در 20 نوامبر 2017 راه اندازی شد و باعث افزایش سریع آن تا 30 صرافی ثابت با حجم معاملات 24 ساعته شد. فقط با یک جستجوی ساده در Google برای CoinBene احتمالاً خواهید دید که شرح سایت به زبان چینی ماندارین نوشته شده است. با این حال، وقتی روی پیوند صفحه اصلی سایت کلیک می کنید، احتمالاً متوجه می شوید که متن سایت در واقع به انگلیسی است. صرف نظر از این ، تبادل در طیف گسترده ای از زبانها در دسترس است که می توانید در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی تغییر دهید. 

CoinBene

برای افرادی که تازه وارد رمزنگاری شده اند یا کسانی که می خواهند مستقیماً بین رمزنگاری و فیات رد و بدل شوند ، CoinBene بهترین گزینه نیست. این فقط مبادله رمزنگاری به رمزنگاری استبا این حال، اگر در حال حاضر وجوه رمز ارز دارید، مطمئنا CoinBene می تواند گزینه خوبی باشدهمچنین، توجه به این نکته مهم است که CoinBene یک مبادله متمرکز است.

مزایای CoinBene

CoinBene برای کاربران در سراسر جهان باز است. و چندین زبان مختلف را ارائه می دهداین امکان را برای اکثر افراد فراهم می کند تا از وب سایت به زبانی که به آن تسلط دارنداگر نه بومی صحبت كنند. زبان پیش فرض چینی است اما می توانید وب سایت را به انگلیسی، پرتغالی، ویتنامی، مالایی، اسپانیایی یا کره ای تغییر دهید.

نظرات و پشتیبانی مشتری در CoinBene


چند بررسی وجود دارد که می گوید سایت گاهی به طور تصادفی خراب می شود. و دارای  مشکلات امنیتی بالقوه دیگری است. هر زمان که رویدادهایی مانند خرابی سایت رخ دهد، کاربران نمی توانند به سایت یا بودجه ای که در صرافی ذخیره شده دسترسی داشته باشند. اگرچه این معمولاً فقط یک مسئله موقتی است. اما برای بسیاری از کاربران این یک نگرانی بالقوه است.

صرافی خط تلفن پشتیبانی مشتری نداردو بسیاری از بررسی های آنلاین مشتریان بیان می کنند که پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل به کندی پاسخ می دهد. آنها قطعاً باید با تیمی مانند تیم Salesforce همکاری کنندعلاوه بر این، پشتیبانی از زبان انگلیسی بهترین نیستهنوز CoinBene انواع گزینه های تماس با مشتری را ارائه می دهدمی توانید کدهای QR مربوط به پشتیبانی Telegram و WeChat را در صفحه اصلی مبادله پیدا کنیدهمچنین می توانید گزینه های پشتیبانی از مشتری را در توییتر و Weibo پیدا کنید.

ساختار کارمزد برای سپرده ها، معاملات و برداشت ها


هزینه های معاملات ارزهای 
رمزپایه هنگام استفاده از جفت های اصلی معاملاتی که شامل USDT ، BTC و ETH است. در کل سهام 0.1٪ تعیین می شود. از اکتبر 2018 ، 29 جفت معاملات برای USDT ، 75 برای ETH و 59 جفت برای BTC وجود دارد. مانند بسیاری از صرافی های موجود در بازار ، CoinBene یک رمز بومی دارد که می توانید برای کاهش هزینه های معاملاتی از آن استفاده کنید. رمز Coni CoinBene (CONI) هزینه معاملات را به نصف کاهش می دهد و فقط به 0.05 درصد می رساندهزینه ها برای سازندگان و خریداران بازار نیز یکسان است. در مقایسه با سایر صرافی های متمرکز در بازار، هزینه های CoinBene رقابتی است.

CoinBene

آنچه CoinBene را از بسیاری از رقبا متمایز می کند این است که شما فقط هنگام برداشت وجوه خود مجبور به پرداخت هزینه های استخراج هستید. این حداقل هزینه برای صرافی CoinBene نسبت به بسیاری از صرافی هایی که هزینه های سنگینی برای برداشت می گیرند، یک مزیت آشکار است که انگیزه شما را برای انتقال وجوه خود از صرافی به کیف پول های شخصی کاهش می دهد.

برنامه موبایل


CoinBene دارای برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android است. در حالی که برخی از مردم ممکن است انتظار داشته باشند که این مورد از مبادله ارز رمزنگاری شده داده شود. واقعیت این است که بسیاری از صرافی ها این قابلیت را ارائه نمی دهند. کسانی که نظرات خوبی دارند حتی نادرتر هستند و متأسفانه CoinBene از این قاعده مستثنی نیست.

بررسی های ارسال شده توسط کاربران برنامه تلفن همراه برخی از مناطق را نشان می دهد که CoinBene می تواند پیشرفت کندبه عنوان مثال: در Google Play، برنامه Android به طور متوسط 2.7 از 5 ستاره با 103 بررسی کلی دارد. برخی از بازرسان ادعا می کنند این برنامه با Android 9 سازگار نیست و / یا هر زمان که جزئیات ورود به سیستم را وارد می کنند 2FA کار نمی کند.

علاوه بر این، برنامه iPhone در App Store لیست نشده استدر عوض، شما باید یک کد QR را در وب سایت صرافی CoinBene اسکن کرده و از طریق نصب دستی آن را انجام دهید. اگرچه انجام این فرآیند به اندازه کافی ساده استاما س easyال این که چرا این مراحل اضافی حتی لازم هستند آسان است. و ممکن است خطر امنیتی داشته باشد.

محدودیت های جغرافیایی


صرافی CoinBene در بیش از 150 کشور جهان کاربر دارد. با این حال، در حال حاضر به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه مشارکت نمی دهدطبق وب سایت تبادل، سایر مکان های دارای محدودیت شامل کوبا، ایران، کره شمالی، سوریه، سودان، بنگلادش، بولیوی، اکوادور، قرقیزستان و چین است. 

توجه داشته باشید که این صرافی در اولین برداشت وجوه ارزهای رمزپایه بررسی های KYC را انجام می دهد. اگر تصمیم دارید از این گزینه استفاده کنید. مطمئن شوید که با شرایط و ضوابط بورس سازگار هستیدشما همچنین باید اطلاعات شخصی اساسی (مانند ایمیل و شناسه رسمی) را ارائه دهید. این مراحل ممکن است چندین روز طول بکشد تا تأیید شود. اگر می خواهید رمزنگاری را از صرافی خارج کنید و نیاز دارید که در صرافی دیگری به سرعت به فیات تبدیل شوید. این عاملی است که باید در نظر بگیریدبله، مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری بسیاری وجود دارد که چنین شرایط سختگیری ندارندهنوز هم، پس از بررسی اولیه KYC، باید انتظار داشته باشید که برداشت های بعدی بسیار سریعتر انجام شود.

CoinBene

مشارکت با جان مک آفی

تا سپتامبر 2018 اطلاعات زیادی در مورد مشارکت با صرافی در دسترس نبود. این زمانی است که  CoinBene اعلام کرد که با “McAfee Alliance ” همکاری می کند تا “شفافیت، مسئولیت شرکتی و تنظیم خود در بازارهای ارزهای رمزپایه را ارتقا دهد”. این به عنوان یک همکاری مهم استراتژیک برای CoinBene برای تمایز یافتن از دیگران در بازار مبادله ارزهای رمزپایه تلقی می شد. شرکت های Blockchain / Crypto که بخشی از اتحاد McAfee نیز هستند شامل Docademic ، Apollo ، Ethershift و چندین شرکت دیگر هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.