logo کاقه ارز

فناوری های پرداخت تلفن همراه طی سالها پیشرفت کرده اند. آنها با سرعتی سریع تجارت می کنند. همچنین مصرف کنندگان، پرداخت دیجیتالی را نسبت به گذشته بیشتر قبول می کنند، بنابراین انقلاب کیف پول های دیجیتال آغاز شده است. رفته است روزهایی که افراد مجبور به استفاده از پول نقد یا چک به عنوان واسطه پرداخت می شود. دیگر ایستادن در صف بانکها یا پیشخوان ها وجود ندارد. کیف پول های دیجیتال نسبت به روشهای سنتی بسیار سریعتر و راحت تر استفاده می شوند. کیف پولهای دیجیتال در ذخیره داده های مصرف کننده بسیار رمزگذاری شده اند، اما امنیت کیف پول دیجیتالی مانع اصلی پذیرش آن است. برای افزایش امنیت کیف پول های دیجیتالی با کافه ارز همراه باشید.

7 نکته مهم برای تقویت امنیت کیف پول دیجیتالی شما

چندین شرکت نقش مهمی در محصولات مختلف تجارت الکترونیکی و تلفن همراه دارند، از شرکت های پرداخت گرفته تا شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجوی اینترنتی و اپراتورهای مخابراتی. همه این نوع شرکت ها در حال مدیریت و اشتراک اطلاعات در مورد حساب های مالی و هویت شما هستند. بنابراین مبارزه با کلاهبرداری ، حفظ حریم شخصی شما و محافظت از حساب های شما از هر زمان دیگری مهم است.

امنیت کیف پول

1. برای امنیت کیف پول رمزهای عبور را در دستگاه های خود فعال کنید:

قبل از استفاده، گذرواژه‌ها را در تلفن‌ها، رایانه لوحی و سایر دستگاه‌های خود فعال کنید. از مزایای لایه های امنیتی اضافی ارائه شده توسط این دستگاه ها استفاده کنید.

2. از اتصالات شبکه ایمن استفاده کنید:

همیشه از نوع شبکه هایی که به آنها متصل هستید آگاه باشید. این مهم است که فقط به آن شبکه هایی وصل شوید که به آنها اعتماد دارید. از استفاده از شبکه های عمومی Wi-Fi خودداری کنید. اتصالات WiFi امن تر نیاز به رمز عبور دارند و به راحتی با عنوان “WPA یا WPA2” شناخته می شوند.

3. برنامه هایی را از منبعی که به آنها اعتماد دارید نصب کنید:

برنامه ها همیشه آن چیزی نیست که به نظر می رسد. یک بازی رایگان ممکن است فقط یک بازی نباشد بلکه یک برنامه طراحی شده برای جمع آوری غیرقانونی داده های شخصی از شما باشد. خواندن رتبه بندی ها و نظرات کاربران می تواند برخی از سرنخ های مربوط به یکپارچگی برنامه را ارائه دهد.

4- برای امنیت کیف پول موارد خصوصی خود را حفظ کنید:

هرگز داده های حساس و اطلاعات خود را با کسانی که به آنها اطمینان ندارید به اشتراک نگذارید. این شامل وقتی است که به درخواست های ایمیل و سوالات تلفنی پاسخ می دهید یا اجازه کنترل کسی را می دهید که معمولاً کیف پول فیزیکی را به آنها تحویل نمی دهید. ارائه دهندگان خدمات مالی و کارمندان پشتیبانی هرگز از شما اطلاعات خصوصی مانند گذرواژه‌ها یا شماره حساب پرداخت درخواست نخواهند کرد.

5. اعتبار ورود به سیستم را ایمن نگه دارید:

از نوشتن اطلاعات مورد استفاده برای دسترسی به کیف پول های دیجیتال در نمای ساده یا ذخیره سازی در یک فایل محافظت نشده جلوگیری کنید. دسترسی آسان به آنها ممکن است منجر به سوء استفاده از داده ها و اعتبار شما شود.

6. یک رمز عبور منحصر به فرد برای کیف پول دیجیتال خود ایجاد کنید:

از استفاده از همان رمز عبوری که برای ایمیل یا سایت های شبکه های اجتماعی استفاده می کنید، خودداری کنید. این خطر دسترسی غیرمجاز را افزایش می دهد. در عوض، از یک گذرواژه به راحتی یاد شده و در عین حال سخت برای حدس زدن و منحصر به فرد برای کیف پول دیجیتال خود استفاده کنید. این باعث افزایش امنیت کیف پول دیجیتالی شما می شود.

7. از بروز هر نوع مشکلی اطلاعات کسب کنید :

اطمینان حاصل کنید که سریعترین راه برای حل هر مشکلی که پیش می آید را درک کرده اید. بررسی کنید که چه کسی مسئول انجام فعالیت های کلاهبرداری در حساب شماست. برخی از سناریوهای رایج را باید در نظر بگیرید
1- تلفن شما از بین رفته یا به سرقت رفته است
2- یک کارت شخصی که در کیف پول ذخیره شده است از بین می رود
3- حساب شما هک شده است یا ممکن است هک شده باشد

این نکات مربوط به امنیت کیف پول دیجیتالی ثبت شده بسیار ساده است و می تواند شما را از تلف شدن عظیم پولی و داده ها نجات دهد. برای سازمان هایی که از این کیف پول ها استفاده می کنند باید از امنیت کیف پول دیجیتال اطمینان حاصل کنند زیرا کاربران نهایی اطلاعات محرمانه خود را برای خرید یک محصول وارد می کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.