logo کاقه ارز

RAHAKOT یک کیف پول رمزنگاری ناشناس با یک میکسر داخلی است. دریابید که چگونه امروز در راهنمای و بررسی ما RAHAKOT کار می کند. به نظر می رسد یک سرویس مشروع است و از سال 2017 به بعد هموار عمل کرده است. رمزنگاری متمرکز بر ناشناس ماندن به شماره تلفن یا حتی ایمیل احتیاج ندارد. در حقیقت، فقط با مراجعه به Rahakott.io می توانید در 20 ثانیه کیف پول ایجاد کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

RAHAKOT چیست؟

Rahakott، که در Rahakott.io به صورت آنلاین یافت می شود. یک کیف پول رمزنگاری رایگان با چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را از سایر کیف پول ها متمایز می کند.
اول و از همه مهمتر، Rahakott یک ویژگی میکسر دارد. می توانید چندین ارز رمزنگاری را با هم مخلوط کنید. سپس آن وجوه مختلط را به یک یا چند آدرس مقصد ارسال کنید. مانند سایر میکسرها، می توانید منبع وجوه خود را دچار مشکل کنید و پول را به عنوان ارز “تمیز” پس بگیرید.


توجه به این نکته ضروری است. که Rahakott سکه های شما را روی سرورهای خود ذخیره می کند. تمام کلیدهای خصوصی شما رمزگذاری و در سرورهای Rahakott ذخیره می شوند. این کیف پول طرف مشتری نیست. و شما از لحاظ فنی کنترل کلیدهای خصوصی خود را ندارید. Rahakott ادعا می کند حتی توسعه دهندگان آنها نمی توانند به سکه های مشتری دسترسی پیدا کنند. مانند سایر خدمات میکسر، باید اعتماد داشته باشید. که راکوت به جای اینکه فقط آنها را بگیرد، سکه های شما را به عنوان در نظر گرفته شده مخلوط می کند. تنها کاری که باید برای ایجاد کیف پول انجام دهید. صرفه جویی در یک عبارت mnemonic است. این عبارت به عنوان کلید کیف پول شما عمل می کند.


RAHAKOT و ارز های فیات

Rahakott از شش ارز رمزپایه مهم از جمله BTC ، BCH ، LTC ، XMR ، ZEC ، ETH و DASH پشتیبانی می کند.  می توانید تمام این سکه ها را در کیف پول Rahakott خود نگه دارید و مخلوط کنید.
توجه به این نکته ضروری است که Rahakott سکه های شما را روی سرورهای خود ذخیره می کند. تمام کلیدهای خصوصی شما رمزگذاری و در سرورهای Rahakott ذخیره می شوند. این کیف پول طرف مشتری نیست و شما از لحاظ فنی کنترل کلیدهای خصوصی خود را ندارید.  Rahakott ادعا می کند حتی توسعه دهندگان آنها نمی توانند به سکه های مشتری دسترسی پیدا کنند. مانند سایر خدمات میکسر، باید اعتماد داشته باشید که راکوت به جای اینکه فقط آنها را بگیرد، سکه های شما را به عنوان در نظر گرفته شده مخلوط می کند.


ویژگی های RAHAKOTT

میکسر داخلی: Rahakott ادعا می کند که میکسر داخلی آنها “پیگیری معاملات شما را تقریباً غیرممکن می کند. ” مانند سایر میکسرها، می توانید چندین منبع رمزنگاری را از چندین منبع تهیه کنید. سپس آنها را با هم مخلوط کنید تا ارز فیات را پس بگیرید. همچنین می توانید همان cryptocurrency (مانند BTC ) را از چندین منبع استفاده کنید. این BTC را با هم مخلوط کنید، سپس آن را به عنوان ارز فیات برداشت کنید.
2FA پشتیبانی: Rahakott از احراز هویت دو عامل ( 2FA ).

Mnemonic Phrase Recovery: رحاکوت هنگام ساخت کیف پول، برای اولین بار یک عبارت ممتونی ایجاد می کند.

ویژگی های دیگر RAHAKOT


آدرس ایمیل یا شماره تلفن مورد نیاز: شما لازم نیست به ارائه هر گونه اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل به ثبت نام برای Rahakott.
داده های رمزگذاری شده روی سرورهای Rahakott: ادعا می کند که داده ها به طور ایمن روی سرورهای خود رمزگذاری شده اند، به طوری که “حتی توسعه دهندگان نمی توانند به آن برسند”.
6 Cryptocur پشتیبانی شده: Rahakott به شما امکان می دهد شش ارز رمزپایه، از جملهBTC ، BCH ، LTC ، ZEC ، DASH و ETH را نگه دارید و مخلوط کنید.

 RAHAKOT
استفاده رایگان: استفاده و ثبت نام در Rahakott رایگان است. هنگام انتقال وجوه داخل و خارج از کیف پول Rahakott خود به یا از طریق یک آدرس خارجی، هزینه کمی (0005 BTC) پرداخت خواهید کرد. با این حال نقل و انتقالات بین آدرس های رحاکوت رایگان است.

رمز عبور یک بار یا رمز بلند مدت: وقتی برای اولین بار کیف پول Rahakott خود را تنظیم می کنید، می توانید رمز عبور یک بار یا رمز عبور طولانی مدت را انتخاب کنید رمز عبور یک بار نوعی احراز هویت دو عاملی (2FA) است. که در آن یک کد به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می شود. تا یک بار به حساب شما دسترسی داشته باشد. در ضمن رمز عبور طولانی مدت به شما امکان می دهد به طور مکرر به کیف پول دسترسی پیدا کنید.


RAHAKOT چگونه کار می کند؟

Rahakott مانند سایر کیف پولهای وب کار می کند. شما یک کیف پول را بصورت آنلاین ایجاد می کنید. سپس از آدرس های رمزنگاری خارجی وجوه را به آن کیف پول واریز می کنید. رهاکوت برای هر سپرده و یا برداشت از آدرس خارجی (یا 0005 BTC) هزینه کمی پرداخت می کند.
شما می توانید شش ارز رمزپایه مختلف را به یک کیف پول تک Rahakott، از جملهBTC ، BCH ، LTC ، DASH ، ETH و ZEC واریز کنید.
هنگامی که این ارزهای رمزپایه در کیف پول Rahakott شما هستند، می توانید تعادل کامل خود را به دلار یا یورو مشاهده کنید. Rahakott به شما خواهد گفت که اگر آنها را با هم مخلوط کرده و آنها را به دلار یا یورو بفروشید، چقدر می تواند ارزش ارزهای رمزپایه شما را داشته باشد.

کلمه نهایی در باره ی Rahakott

Rahakott یک کیف پول و میکسر cryptocurrency است که یک طاقچه منحصر به فرد را در فضای رمزنگاری پر کرده است. می توانید از طریق رمزپرداختهای پشتیبانی شده وجهی راخاکوت واریز کنید، سپس آن وجوه را با هم مخلوط کرده و آنها را به عنوان دلار یا ارز فیات برداشت کنید. این کیف پول و میکسر است که در یک سرویس مناسب ساخته شده است.
برای تنظیم اولین بار کیف پول Rahakott 20 ثانیه طول می کشد و کلیه وجوه در سمت سرور رمزگذاری شده روی سرورهای Rahakott نگه داشته می شوند. به همین دلیل، توصیه نمی شود که از مقادیر زیادی کریپتو برای طولانی مدت استفاده کنید. با این حال، به عنوان یک میکسر کوتاه مدت، به نظر می رسد که راکاک روشی ایده آل برای کمبود بودجه کریپتو شماست.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.