logo کاقه ارز

آیا از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندروید استفاده می کنید؟
پیدا کردن بهترین کیف پول اندروید برای بیت کوین و سایر ارز های رمزپایه مشکل است. تعداد زیادی کیف پول رمزنگاری اندروید وجود دارد، اما چگونه می توانید بین آنها تصمیم بگیرید؟ شما به دنبال ترکیبی از امنیت و قابلیت های کیف پول رمزنگاری کامل اندروید هستید. پشتیبانی از بیت کوین آشکار است، اما شما همچنین برای altcoin پشتیبانی می خواهید. ما در کافه از برای شما هفت مورد از بهترین کیف پول های رمزپایه برای اندروید را مورد بررسی قرار داده ایم. برای آشنایی بیشتر با 7 کیف پول برتر Crypto برای اندروید با کافه ارز همراه باشید.

1. کیف پول اندروید Coinomi

Coinomi یک کیف پول بسیار معروف cryptocurrency است که برای اندروید در دسترس است. این برنامه میلیون ها کاربر در برنامه های تلفن همراه و دسک تاپ خود دارد و دائماً در بین بهترین کیف پول های رمزنگاری اندروید قرار می گیرد. کیف پول Coinomi با طیف گسترده ای از ویژگی ها همراه است. این برنامه از بیت کوین و طیف گسترده ای از محبوب ترین ارز ها، بیش از 125 blockchain مختلف و صدها ارز رمزنگاری شده فردی را پشتیبانی می کند. Coinomi همچنین دارای شرکای تبادل یکپارچه، مانند Shapeshift و Changelly، برای کمک به مبادله ارزهای رمزپرداخت درون برنامه (یا مشتری دسک تاپ) است. همچنین از کیف پول Seg-Wit پشتیبانی می کند و تخصیص هزینه های معدنچیان سفارشی را ارائه می دهد. 

بارگیری: Coinomi برای Android (رایگان)

2. کیف پول اندروید BRD

کیف پول BRD شهرت و قدرتمندی را به عنوان یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین برای اندروید حفظ کرده است که اکنون بیش از 2 میلیون کاربر دارد. برای خرید بیت کوین می توانید با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود و همچنین سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله Bitcoin Cash ،Ethereum و بیش از 100 رمز ERC-20 استفاده کنید. کیف پول BRD نیز به حریم شخصی توجه دارد. شما کنترل کاملی بر کلید های خصوصی خود دارید، به این معنی که کنترل نهایی بر رمز رمزگذاری شده در کیف پول را دارید. گزینه های امنیتی مناسبی از جمله 2FA، اسکن اثر انگشت و پین های کاربر خاص وجود دارد.

توسعه دهندگان کیف پول BRD می خواهند که کیف پول خود را برای کمک به تازه واردان بیت کوین و cryptocurrency در کیف پول، خرید و فروش و ذخیره کردن نشانه های خود به شما کمک کند. با استفاده از یک رابط کاربری ساده می توانید به سرعت یاد بگیرید، کیف پول BRD را به راحتی استفاده کنید. 


بارگیری: کیف پول BRD برای Android (رایگان)

3. کیف پول اندروید Unstoppable

اندروید

Unstoppable یک کیف پول اندروید با ویژگی های حریم خصوصی داخلی است. به شما امکان کنترل مستقیم بر کلیدهای خصوصی خود را می دهد. در دنیای رمزنگاری، این ها ویژگی های فوق العاده مهمی هستند. Unstoppable بسیار در حال رشد است و ترکیبی از کارکردهای مفید و رابط کاربری آسان را ارائه می دهد. حریم خصوصی کیف پول Unstoppable از طراحی آن ناشی می شود. این کار به عنوان همتا به همتا کار می کند و کاربران را به طور مستقیم متصل می کند و تجارت و پرداخت را تسهیل می کند، نه اینکه به یک واسطه اعتماد کند. کد برنامه کاملاً منبع باز است. تنها ویژگی متمرکز آن داده های شخص ثالث است که نرخ ارز رمزنگاری زنده را ارائه می دهد.

بارگیری: کیف پول Unstoppable برای Android (رایگان)

4- کیف پول Mycelium

Mycelium یک کیف پول عالی بیت کوین برای اندروید، پر از ویژگی های مفید برای مبتدیان و متخصصان است. رابط کاربری Mycelium کمی عجیب است و قطعاً با سایر گزینه های کیف پول اندروید Bitcoin مانند BRD Wallet تفاوت دارد. با این حال، هنگامی که به منوهای کشویی رسیدگی می کنید، Mycelium به راحتی حرکت می کند. Mycelium دارای آینده و روشنی است که دارای ارتقا و ابزارهای بی شماری است. به عنوان مثال، چند آپدیت Mycelium بعدی به معرفی حسابهای یکپارچه blockchain fiat، کارت های بدهی مرتبط برای پرداخت سریعتر، ابزاری برای پرداخت مالیات شخصی (پرداخت صورتحساب و فاکتورها) و مشاوره سرمایه گذاری مربوط به توسعه نمونه کارها خواهد پرداخت. 

مایکلیم هم اکنون دارای یک بخش اخبار گسترده است. شما مقالات متنوعی را دربر می گیرید که مباحث مربوط به بیت کوین و همچنین نکاتی درباره نحوه استخراج بیشترین ارزش از کیف پول Mycelium است.

بارگیری: Mycelium برای Android (رایگان)

5. کیف پول Jaxx

Jaxx یکی دیگر از کیف پول های Crypto Android است که دارای شهرت قوی و دارای رتبه 4.5+ در فروشگاه برنامه Google Play است.  با استفاده از Jaxx می توانید بیش از 80 نشان و ارز رمزنگاری مختلف از جملهBitcoin ،Ethereum ،Litecoin ، Bitcoin Cash و میزبان رمزهای ERC-20 را مدیریت کنید. Jaxx دارای ویژگی های اضافی دیگری نیز هست. به عنوان مثال، Jaxx یک تبادل رمزنگاری درون برنامه ای دارد که توسط Shapeshift پشتیبانی می شود. می توانید ارزهای رمزپرداخت خود را فوراً مبادله کنید و همه چیز را درون کیف پول Jaxx خود نگه دارید. یک بخش اخبار اختصاصی وجود دارد که اخبار مهم Bitcoin را از سراسر وب جمع می کند.  یکی از ویژگیهای مفید Jaxx اکسپلورر blockchain یکپارچه است. می توانید معاملات را در بلاکچین بیت کوین و دیگران جستجو و پیگیری کنید و به شما کمک می کند مکانهای شما را پیگیری کنید.

بارگیری: Jaxx برای Android (رایگان)

6. کیف پول Green

Green یک رویکرد اساسی تر برای کیف پول Bitcoin برای اندروید ارائه می دهد و فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند. این بد نیست، به یاد داشته باشید، زیرا کیف پول Green مجموعه ای عالی از ویژگی های امنیتی و رابط کاربر پسند را ارائه می دهد. کیف پول سبز بذر 24 کلمه ای به شما می دهد، که به کلیدهای رمزنگاری خصوصی کیف پول شما 256 بیت قدرت می دهد. اساساً غیرقابل شکست است!

اندروید

علاوه بر این، گرین همچنین 2FA را پیاده سازی می کند، از پشتیبانی چند امضائی برخوردار است، و هرگز کلیدهای خصوصی شما را ذخیره یا کنترل نمی کند. شما همیشه هنگام استفاده از کیف پول سبز، کنترل رمزنگاری خود را کنترل می کنید. یکی دیگر از ویژگی های امنیتی جالب، حالت Watch است. شما می توانید مانده حساب خود را چک کنید یا بدون باز کردن کیف پول، وجهی را دریافت کنید که برای انجام معاملات سریع در دسترس است. Green همچنین به شما امکان کنترل کامل در هزینه های معامله شبکه را می دهد. 

بارگیری: Green برای Android (رایگان)

7. Exodus

برنامه Android Exodus قطعاً یکی از عالی ترین کیف پول های بیت کوین است. شما می توانید از Exodus برای مدیریت بیت کوین، اتریوم، Litecoin، ریپل، بیت کوین نقدی و بیش از 55 دارایی cryptocurrency دیگر، همه در داخل برنامه استفاده کنید. علاوه بر این، Exodus کلیدهای خصوصی کیف پول شما را لمس نمی کند، در عوض آنها را در دستگاه خود رمزگذاری می کند و به شما در مدیریت آنها کمک می کند. همچنین، شما هرگز نباید برای محافظت از حریم خصوصی خود، وارد حساب Exodus شوید. کیف پول و جزئیات شما همیشه در دستگاه شما ایمن هستند. بدون ایجاد حساب کاربری ، می توانید cryptocurrency خود را در برنامه Exodus تعویض کرده و تجارت کنید.

بارگیری: Exodus برای Android (رایگان)

قبل از استفاده از Crypto، دستگاه Android خود را ایمن کنید

چند گام مهم امنیتی وجود دارد که باید قبل از استفاده از کیف پول بیت کوین در دستگاه Android خود انجام دهید. خوب، آنها همه مراحل نیستند. اما قطعاً باید در مورد این مسائل امنیتی اطلاعاتی داشته باشید.

  1. Root. شما نباید از یک کیف پول آندروید در دستگاه روت شده استفاده کنید. یک دستگاه روت شده به طور بالقوه در برابر حمله آسیب پذیر است. با دسترسی به ریشه ، یک مهاجم می تواند کیف پول های رمزنگاری شما را پاک کند.
  2. Updates. دستگاه Android خود را به روز نگه دارید. وقتی به روزرسانی ها رسیدند، آنها را نصب کنید. به روزرسانی های دستگاه، اشکالات و آسیب پذیری ها را برطرف می کند، و دستگاه و کیف پول های رمزنگاری خود را از حمله در امان نگه می دارد.
  3. 2FA با کیف پول بیت کوین خود از یک برنامه تأیید اعتبار مناسب دو عاملی استفاده کنید.
  4. Lock (قفل). برخی از کیف پول های بیت کوین بدون مکانیسم قفل مناسب در دستگاه شما به درستی کار نمی کنند. حتماً یک پین یا رمز عبور مطمئن در محل خود داشته باشید. همچنین می توانید در کنار سایر ویژگی های امنیتی از یک قفل بیومتریک استفاده کنید.
  5. ذخیره سازی. وسوسه انگیز است که بیت کوین و سایر کریپتوهای خود را در دستگاه خود در امان نگه دارید. با این وجود، نگه داشتن مقدار زیادی بیت کوین در دستگاه Android شما به دلایل مختلف ایده خوبی نیست. اگر مقدار زیادی بیت کوین دارید ، با یک کیف پول سرد و آفلاین ، آن را ایمن نگه دارید. 

بهترین کیف پول اندروید بیت کوین چیست؟

چندین کیف پول عالی اندرویدی بیت کوین وجود دارد که به طور مداوم رقابت می کنند تا بهترین شوند. بنابراین، این برای مصرف کنندگان چه معنی دارد؟ این خبر فوق العاده است: چندین کیف پول Bitcoin برای رقابت اندرویدی به معنای یک بازار سرزنده با نوآوری، ویژگی های جدید و یک کارکرد قدرتمند در عملکرد و امنیت است. در آن نقطه ، امنیت بسیار مهم است. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه امنیت خود را تقویت کنید، بهترین راه ها برای ایمن سازی کلیدهای خصوصی کیف پول رمزنگاری خود را بررسی کنید. 

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.