اگر قصد خرید و فروش رمز ارزها را دارید در دست داشتن استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) به شما کمک می‌کند از شرایط پرنوسان بازار در امان باشید. تتر یک ارز دیجیتال معادل با دلار آمریکا است که برای خرید و فروش‌های آنی طراحی شده است. انتخاب کیف پول برای نگهداری تتر را هرگز نباید دست کم گرفت. در ادامه با بهترین کیف پول های تتر در سال ۲۰۲۱ و این که چطور کیف پول مناسب خود را انتخاب کنیم آشنا خواهید شد.گرچه مشکلات پرداخت ارزی در ایران وجود دارد اما همچنان بسیاری به معاملات ارز دیجیتال می‌پردازند. شما می‌توانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق سایت کافه ارز به صورت اتوماتیک و آنی اقدام کنید.

فهرست مطالب :

 

بهترین کیف پول تتر
بهترین کیف پول تتر

کیف پول تتر چیست؟

کیف پول تتر یک قطعه نرم‌افزاری است که داده‌هایی که برای دسترسی به موجودی تتر خود نیاز دارید را ذخیره می‌کند. هر کیف پول دارای یک کلید عمومی مانند شماره حساب و یک کلید خصوصی است که مشابه کلمه عبور است. این کلیدها رشته‌هایی از کلمات و اعداد هستند که به نرم‌افزار رمزگذاری شده کیف پول شما مطابقت دارند.

چطور کیف پول تتر انتخاب کنیم؟

فاکتورهای مختلفی در انتخاب بهترین کیف پول های تتر برای نیازهای شما وجود دارد. بخش پشتیبانی از مشتریان و سهولت استفاده از عوامل مهم یک کیف پول خوب هستند. همان‌طور که احتمالا می‌دانید انواع مختلفی از توکن‌های تتر وجود دارد. رایج‌ترین انواع تتر، USDT-Omni مبتنی بر لایه Omni بلاکچین بیت کوین و USDT-ERC20 مبتنی بر اتریوم هستند. تتر می‌تواند در شبکه‌های مختلفی قرار بگیرد و نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که برخی از کیف پول‌ها فقط از یک نوع تتر پشتیبانی می‌کنند. برخی از کیف پول‌ها از ارزها یا حتی صرافی‌های مختلف پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید تتر خود را مستقیما از کیف پول خود مبادله کنید. همه این موارد در انتخاب بهترین کیف پول های تتر دخیل هستند اما شما باید کیف پولی که منطبق با نیازهای خودتان است را انتخاب کنید.

۱. کیف پول CryptoWallet

بهترین سایت خرید تتر
بهترین سایت خرید تتر

یکی از بهترین کیف پول های تتر در سال ۲۰۲۱ کیف پول موبایلی CryptoWallet.com است که با BitGo، یکی از کمپانی‌های بزرگ حوزه محافظت از دارایی‌های دیجیتال همکاری می‌کند. این اپلیکیشن ویژگی‌های زیادی دارد که شامل یک کارت بدهی، شماره IBAN، خدمات مشتریان و صرافی اختصاصی است.

نوع کیف پول: موبایلی

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: بله

پشتیبانی از: USDT-ERC20

سهولت استفاده: بسیار آسان

مزایا

کیف پول CryptoWallet برای حل مشکلات زیادی که سایر کیف پول‌ها داشتند طراحی شده است. علاوه بر تتر، می‌توانید از این کیف پول برای نگه‌داری بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و ریپل هم استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از صرافی داخلی این اپلیکیشن به خرید و فروش این ارزها پرداخته یا با یورو و پوند، مستقیما ارز دیجیتال بخرید.

کاربران این کیف پول به صورت شبانه‌روزی در هفت روز هفته به خدمات مشتریان دسترسی داشته و می‌توانند ورود دو مرحله‌ای را برای جلوگیری از بدافزارها و هکرها فعال کنند. کاربران می‌توانند کارت بدهی سفارش داده و تترها یا سایر ارزهای دیجیتال خود را برای پرداخت هزینه خرید خود خرج کنند.

معایب

کیف پول CryptoWallet به داده‌های مورد نیاز برای دسترسی به موجودی شما یعنی کلیدهای خصوصی و عمومی، دسترسی دارد. این خیلی مهم است که مطمئن شویم روش‌هایی که از این مدل استفاده می‌کنند حتما امکانات امنیتی بالایی دارند. همکاری کریپتو والت با BitGo به اطمینان از این که سرمایه‌های شما در جای امنی قرار دارند کمک می‌کند.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها
بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

۲. کیف پول Tether Wallet

دومین مورد از فهرست بهترین کیف پول های تتر به کیف پول موبایلی تتر والت تعلق دارد که به طور اختصاصی برای ذخیره تتر طراحی شده است.

نوع کیف پول: موبایلی

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: بله

پشتیبانی از: USDT-ERC20 و USDT-Omni

سهولت استفاده: بسیار آسان

مزایا

تتر والت کیف پول رسمی برای USDT است و برای مبتدیا گزینه خوبی محسوب می‌شود. امکانات امنیتی این کیف پول شامل ورود دو مرحله‌ای است و همچنین کاربر می‌تواند تترهای خود را با سایر دارایی‌های دیجیتال معاوضه کند.

معایب

اگر نام این کیف پول را شنیده باشید حتما می‌دانید که خزانه‌های این کیف پول در سال ۲۰۱۷ هک شدند و امنیت آن به شدت زیر سوال رفت. البته از آن زمان به بعد، تتر والت اقدامات امنیتی زیادی را برای محافظت از سرمایه سرمایه‌گذاران و کاهش شانس نشت امنیتی انجام داده است. از این کیف پول نمی‌توان برای ذخیره بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال استفاده کرد و همچنین کاربران نمی‌توانند از موجودی تتر خود به طور مستقیم برای پرداخت هزینه‌های خرید خود استفاده کنند.

۳. کیف پول MyEtherWallet

کیف پول مای اتر والت

کیف پول مای اتر والت یک روش اوپن سورس است که می‌توانید برای ذخیره تتر و اتر از آن استفاده کنید.

نوع کیف پول: موبایل و دسکتاپ

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: خیر

پشتیبانی از: USDT-ERC20

سهولت استفاده: آسان

مزایا

مای اتر والت از کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر و ترزور پشتیبانی می‌کند. نسخه دسکتاپ این کیف پول نسبتا امن است چون موجودی شما به جای یک سرور دوردست در روی دستگاه خودتان ذخیره می‌شود. کدهای این کیف پول اوپن سورس بوده و کاربران می‌تواند به راحتی آن را بررسی کنند.

معایب

این کیف پول فقط از اتر و توکن‌های ERC20 پشتیبانی می‌کند؛ بخش خدمات مشتریان ندارد بنابراین هیچ کسی برای کمک به کاربران در زمان از دست دادن موجودی یا مشکلات ایجاد شده با آدرس‌های تتر وجود ندارد.

۴. کیف پول OmniWallet

از نگاه کاربران و تحلیل‌گران کیف پول OmniWallet یکی از بهترین کیف پول های تتر در سال ۲۰۲۱ بوده است. این کیف پول بدون متولی تحت وب از تترهای مبتنی بر پروتکل Omni نگهداری می‌کند.

نوع کیف پول: تحت وب

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: خیر

پشتیبانی از: USDT-Omni

سهولت استفاده: متوسط

مزایا

OmniWallet یک کیف پول آزموده شده و اثبات شده است که پشتیبانی از بیت کوین و توکن Omni را هم ارائه می‌دهد. این کیف پول بر بستر بلاکچین Omni، یکی از بلاکچین‌های ایجاد شده برای پشتیبانی از تتر، قرار دارد. کنترل کلیدهای خصوصی و عمومی در اختیار کاربر قرار دارد اما کاربرانی که به دنبال خدمات مشتریان هستند را ناامید می‌کند.

معایب

پشتیبانی از سایر ارزهای دیجیتال بسیار محدود است و هیچ صرافی اختصاصی در این کیف پول وجود ندارد. کیف پول Omni برای نگه‌داری تتر و بیت کوین مناسب است اما مانند بسیاری از کیف پول‌های تتر، امکانات کمی دارد. رابط کاربری این کیف پول کمی با سایر کیف پول‌ها متفاوت است که برخی از کاربران آن را گیج‌کننده می‌دانند.

۵. کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی یکی از بهترین کیف پول های تتر و سایر ارزهای دیجیتال است که از همه انواع تتر پشتیبانی می‌کند.

نوع کیف پول: موبایل و دسکتاپ

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: خیر

پشتیبانی از: USDT-ERC20 – USDT-Omni

سهولت استفاده: آسان

مزایا

قدرت اصلی کیف پول کوینومی در مجموعه گسترده ارزهایی است که پشتیبانی می‌کند که به بیش از ۱۰۰۰ ارز می‌رسد. این کیف پول دارای نسخه موبایل و دسکتاپ است و از دو نوع اصلی تتر پشتیبانی می‌کند.

معایب

کوینومی از ارزهای رایج (دلار، یورو، …) پشتیبانی نمی‌کند و امکان تبادل ارزهای دیجیتال با یکدیگر یا با ارزهای رایج وجود ندارد. گرچه کوینومی برای نگهداری از آلت‌کوین‌های مختلف مناسب است اما در مورد خرج کردن ارزها، گزینه محدودی محسوب می‌شود. چون با این کیف پول امکان خرج کردن کریپتو برای خرید کالا و خدمات در دنیای واقعی وجود ندارد.

۶. کیف پول Binance Wallet

کیف پول بایننس والت جایگاه ششم از فهرست بهترین کیف پول های تتر در سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داده است. این کیف پول توسط بایننس، محبوب‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال ارائه شده است.

نوع کیف پول: موبایل و وب

هزینه خرید: رایگان

دارای صرافی اختصاصی: بله

پشتیبانی از: USDT-ERC20 و USDT-Omni

سهولت استفاده: متوسط

مزایا

کیف پول بایننس از تمام انواع تتر و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال ارائه شده در صرافی بایننس پشتیبانی می‌کند. این کیف پول امکانات امنیتی مانند ورود دو مرحله‌ای دارد.

معایب

بایننس والت امکان خرج کردن ارزهای دیجیتال را به جز برای خرید یا تبادل ارزهای دیجیتال دیگر فراهم نکرده است بنابراین از لحاظ قابلیت استفاده، کاربر را وارد یک دایره محدود می‌کند. هیچ خدمات بانکی به این پروژ متصل نشده و رابط کاربری آن هم کمی پیچیده‌تر از سایر صرافی‌ها است.

۷. کیف پول لجر نانو ایکس

کیف پول لجر نانو ایکس

کیف پول لجر نانو ایکس یک کیف پول سخت افزاری است که از بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال من‌جمله تتر پشتیبانی می‌کند و می‌توان آن را یکی از بهترین کیف پول های تتر و سایر ارزهای دیجیتال به لحاظ امنیتی دانست.

نوع کیف پول: سخت‌افزاری

هزینه خرید: ‍۱۰۹ پوند

دارای صرافی اختصاصی: خیر

پشتیبانی از: USDT-ERC20 و USDT-Omni

سهولت استفاده: پیشرفته

مزایا

لجر نانو ایکس با نگه‌داری از موجودی ارزهای دیجیتال شما به صورت ذخیره سرد یعنی ذخیره به صورت آفلاین، امنیت فوق‌العاده‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند. کیف پول‌های سخت‌افزاری امن‌ترین کیف پول‌های در نظر گرفته می‌شوند.

معایب

راه‌اندازی و تنظیمات کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌تواند پیچیده باشد و این کیف پول‌ها معمولا برای کاربران حرفه‌ای مناسب هستند. همچنین هیچ خدمات بانکی، صرافی یا خدمات مرتبط در این کیف پول گنجانده نشده است. نگه‌داری از سرمایه دیجیتال در کیف پول‌های سخت‌افزاری، دسترسی آن را دشوارتر از کیف پول‌های آنلاین می‌سازد چون وصل کردن کیف پول به دستگاه و به صورت آنلاین درآوردن موجودی برای استفاده، زمان‌بر است. این باعث می‌شود کیف پول‌های لجر برای استفاده روزمره یا خرید و فروش‌های آنی مناسب نباشد.

اگر شما هم قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون خرید تتر (Tether) را دارید، می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال در وب‌سایت کافه ارز، به راحتی و طی چند مرحله ساده، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید.

هنگام انتخاب کیف پول Tether چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

اولین نکته در مورد انواع کیف پول :

کیف پول‌های سخت‌افزاری

کیف پول‌های سخت‌افزاری دستگاه‌های فیزیکی هستند که مانند یک درایو فلش USB کار می‌کنند و به رایانه یا دستگاه پشتیبانی‌شده شما متصل می‌شوند.این کیف پول‌های سخت‌افزاری وجوه را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند و با کاهش ریسک، یک لایه امنیتی اضافه می‌کنند و دسترسی هکرها از راه دور به وجوه شما را دشوارتر می‌کنند.

معاوضه این است که این «کیف‌پول‌های سرد» راحتی را قربانی امنیت بیشتر می‌کنند، زیرا در مقایسه با سایر گزینه‌ها تنظیمات بیشتری را شامل می‌شوند و فرآیند دسترسی به وجوه شما زمان بیشتری می‌برد. این گزینه ها برای معاملات فوری کمتر مناسب هستند.

برخی از دارندگان کیف پول سخت افزاری مبالغ زیادی را در کیف پول های سخت افزاری و مبالغ کمتری را به صورت آنلاین برای تجارت سریع ذخیره می کنند. اینها همچنین گران ترین گزینه برای ذخیره سازی Tether هستند.

 

دسکتاپ و وب

این کیف پول ها معمولاً از طریق رایانه یا مرورگر اینترنت شما قابل دسترسی هستند. کیف پول های رومیزی اغلب ارزهای دیجیتال را در دستگاه شما ذخیره می کنند، در حالی که کیف پول های وب معمولاً همان داده ها را در سرورهای راه دور ذخیره می کنند.

امنیت در مورد این کیف پول ها بسیار مهم است، بنابراین مهم است که بدانید که آیا آنها ویژگی هایی مانند احراز هویت دو مرحله ای (2FA) یا گزینه های چند امضایی را ارائه می دهند.

 

سیار

کیف پول موبایل معمولا اپلیکیشنی است که به شما امکان می دهد سکه های Tether خود را ذخیره کنید. استفاده از این کیف پول ها عموما برای مبتدیان آسان است. در اینجا نیز سطح امنیت یک عامل تعیین کننده است. همه کیف‌پول‌های تلفن همراه در صورت بروز مشکل، پشتیبانی مشتری را ارائه نمی‌کنند، و انتخاب کیف پول تلفن همراه با شرکت‌های امنیتی نیز بهترین روش است.یک مزیت در اینجا سهولت دسترسی کاربران کیف پول تلفن همراه در حال حرکت است.

بهترین صرافی برای خرید تتر
بهترین صرافی برای خرید تتر

بهترین کیف پول سرد برای Crypto

اگر به دنبال امن ترین کیف پول Tether در دسترس هستید، یک کیف پول سرد ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. کیف پول “سرد” یا سخت افزاری یک وسیله فیزیکی است که کلیدهای شما را نگه می دارد. در نتیجه، دسترسی از راه دور به کیف پول شما برای هر کسی بسیار دشوارتر است. آنها به شما یک لایه حفاظتی اضافی در برابر بدافزارها یا حملات فیشینگ می دهند.

برای استفاده از کیف پول سخت افزاری، باید آن را به رایانه یا دستگاه پشتیبانی شده وصل کنید. می‌توانید قفل کیف پول خود را باز کنید و با یک پین و عبارت بازیابی به کلیدهای خود دسترسی پیدا کنید. عبارت seed فهرستی از کلماتی است که برای ایجاد مجدد کلیدهای خود استفاده می کنید. سپس می توانید یک تراکنش ایجاد کنید و آن را در صفحه نمایش کیف خود تأیید کنید.

طیف گسترده ای از کیف پول های سرد Tether وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. بهترین کیف پول سرد کیفی خواهد بود که با نیاز و بودجه شما مطابقت داشته باشد. کیف پول های سرد گران ترین گزینه هستند، اما بالاترین سطح محافظت را ارائه می دهند.

برخی از معامله گران بخش عمده ای از وجوه خود را در یک کیف پول سخت افزاری ذخیره می کنند و سپس از یک کیف پول نرم افزاری بیمه شده مانند CryptoWallet برای تجارت آنلاین روزانه استفاده می کنند.

Ledger به شما امکان می دهد بیش از 11000 ارز دیجیتال مختلف از جمله Tether را ذخیره کنید. آنها سه گزینه کیف پول در دسترس دارند، ما Ledger Nano X را بررسی کرده ایم و احساس می کنیم که امنیت فوق العاده ای را ارائه می دهد. از USDT-Omni، USDT-ERC20 و USDT-TRC20 (Tether در شبکه Tron) پشتیبانی می کند، بنابراین یک گزینه عالی برای ذخیره هر توکن Tether است.

بهترین کیف پول رایگان برای ارزهای دیجیتال

هنگام انتخاب کیف پول کریپتو فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود و یکی از موارد مهم قیمت آن است. کیف پول های سخت افزاری می توانند بیش از 100 دلار قیمت داشته باشند که می تواند یک سرمایه گذاری اولیه سنگین باشد. بسیاری از معامله گران کریپتو ترجیح می دهند از یک کیف پول رایگان امن استفاده کنند.

کیف پول های نرم افزار رایگان تا حد زیادی راحت ترین گزینه هستند. آنها را می توان در عرض چند دقیقه تنظیم کرد و با تلفن همراه یا مرورگر شما ادغام کرد. آنها معمولاً نیازی به KYC ندارند تا صرفاً با ارزهای دیجیتال معامله کنند.

با این حال، کیف پول های نرم افزار رایگان اغلب در معرض هک یا بدافزار هستند. آنلاین بودن مداوم به این معنی است که وجوه شما ممکن است در یک کیف پول آنلاین در معرض خطر بیشتری باشد. در اینجا در CryptoWallet، ما معتقد نیستیم که باید بین امنیت و هزینه یکی را انتخاب کنید.

ما با BitGo، یک متولی پیشرو برای اطمینان از تمام دارایی های دیجیتالی که در کیف پول رایگان CryptoWallet ما نگهداری می شوند، شریک شده ایم. بنابراین می توانید از امنیت توکن های رمزنگاری خود مطمئن باشید.

CryptoWallet از پنج ارز با بالاترین ارزش از جمله Tether در کیف پول ارزهای دیجیتال رایگان ما پشتیبانی می کند. این در ترکیب با مبادلات تجاری، کارت رمزنگاری و پشتیبانی پول فیات ما، CryptoWallet را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

می‌توانید تتر را با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی از طریق صرافی ما خریداری کنید و آن را با سایر ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) معامله کنید.

 

 

 

5/5 - (8 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *