وبلاگ

/

/

خرید از علی اکسپرس با وب مانی

خرید از علی اکسپرس با وب مانی

۲۵ فروردین ۱۴۰۱

خرید از علی اکسپرس با وب مانی

خرید از علی اکسپرس با وب مانی: یکی از مهم‌ترین سایت‌های خرده‌فروشی جهان که میلیون‌ها نفر از آن خرید می‌کنند علی اکسپرس است. این سایت چینی در سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است و انواع کالاهای خرد را ارائه می‌دهد. در همین راستا شما می‌توانید از این بستر برای خریدهای خود را با کمک پرداخت ارزی بهره ببرید. این سایت دارای درگاه وب مانی برای پرداخت است که شما می‌توانید از این طریق پرداخت خود را انجام دهید. خدمات خرید با وب مانی در کافه ارز به شما در این خرید اینترنتی یاری خواهد رساند. با توجه به توضیحاتی که به شما داده شد،‌ در این مطلب از سایت کافه ارز، جزئیات بیشتری درباره خرید از علی اکسپرس با وب مانی را بیان خواهیم کرد.

معرفی فروشگاه علی اکسپرس

امروزه رقابت در بین فروشگاه‌های اینترنتی در دنیا بسیار شدید است و هرکدام از آن‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. سایت فروشگاهی علی اکسپرس نیز در واقع زیرمجموعه سایت علی‌بابا است که شما می‌توانید از این طریق خریدهای خود را انجام دهید. در این فروشگاه شاهد آن هستیم که بیش از چند هزار کالا در داخل آن عرضه می‌شود. در واقع اشخاص و شرکت‌های مختلف می‌توانند محصولات خود را از طریق این سایت عرضه نمایند. در حال حاضر علی اکسپرس به یک رقیب جدی برای سایت‌هایی همچون آمازون و ebay تبدیل شده است که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت بالای آن است. یکی از نکات مهم درباره خرید از علی اکسپرس این است که ارسال کالا به ایران ندارد.

به همین جهت شما نمی‌توانید به‌صورت مستقیم خریدهای خود در ایران تحویل بگیرید. در چنین شرایطی اگر آشنای خاصی در خارج از کشور دارید، می‌توانید آدرس این شخص را در سایت وارد کنید. در نهایت فرد مورد اعتماد شما، بسته مورد نظر را به ایران ارسال می‌کند تا به دست شما برسد. زمانی که شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید پرداخت خود با استفاده از درگاه وب مانی صورت دهید. خوشبختانه خرید از علی اکسپرس با وب مانی در کافه ارز ممکن شده است که شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید با وبمانی در کافه ارز برای پرداخت هزینه‌ها استفاده کنید.

(در کافه ارز همچنین امکان خرید هاست خارجی با وب مانی و خرید دامنه خارجی با وب مانی امکان‌پذیر است).

خرید از علی اکسپرس با کارت شتاب

مراحل خرید از علی اکسپرس با وب مانی

یکی از بهترین کارهایی که می‌توان برای خرید از علی اکسپرس انجام داد این است که از سرویس وبمانی برای پرداخت استفاده نمود. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است،‌ برای اینکه خرید شما نهایی شود باید مراحل مختلفی را پشت سر گذاشت. در ابتدا شما باید وارد سایت علی اکسپرس (aliexpress.com) شوید. در این قسمت شما خواهید توانست که دسته‌بندی کالاهای مختلف را مشاهده کنید. با کلیک کردن بر روی هر دسته‌بندی می‌توانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

بعد از تمام شدن این مراحل، به مسیر پرداخت هزینه هدایت خواهید شد. در این بخش روش‌های مختلف پرداخت برای شما به نمایش درمی‌آید. یکی از این راه‌ها، خرید با وب مانی است که می‌توانید درگاه آن را نیز مشاهده کنید. زمانی که شما وارد این درگاه می‌شوید، پرداخت با استفاده از ارز وب مانی که در اختیار دارید انجام خواهد شد. در حال حاضر خرید از علی اکسپرس با وب مانی در کافه ارز بسیار آسان شده است و شما می‌توانید این کار را با نهایت اطمینان انجام دهید.

مزایای درگاه وب مانی در سایت علی اکسپرس

برای اینکه شما بتوانید محصولات خود را از سایت علی اکسپرس خریداری کنید،‌ باید حتما در انتها درگاه مورد نظر را انتخاب کرده و خرید خود را نهایی کنید. درگاه وب مانی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از آن به‌سرعت سفارش خود را ثبت کنید. در بین انواع درگاه‌های پرداخت،‌ دلایل متعددی برای به‌کارگیری وبمانی وجود دارد. مهم‌ترین مزیتی که در وبمانی وجود دارد، میزان امنیت بالای آن است. شرکت وب مانی همواره تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا پروتکل‌های امنیتی خود را افزایش دهد. از همین رو شاهد آن هستیم که این سرویس در دسترس هکرها قرار نمی‌گیرد و از امنیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

نکته دیگری که باید به آن دقت کنید سرعت بالای انتقال‌ها در وب مانی است. زمانی که شما از طریق وبمانی در علی اکسپرس خرید انجام می‌دهید،‌ پرداخت به‌صورت آنی ثبت شده و سفارش شما وارد مرحله پردازش خواهد شد. همان‌طور که می‌بینید،‌ این روش پرداختی فواید بسیار زیادی برای شما دارد که می‌توانید از آن‌ها به نفع خود استفاده کنید. شما می‌توانید خدمات خرید با وب مانی را از سایت کافه ارز دریافت نمایید و بعد از آن خرید از علی اکسپرس با وب مانی را انجام دهید.

خرید از علی اکسپرس با وبمانی

شارژ حساب وب مانی برای خرید از علی اکسپرس

برای اینکه شما بتوانید خرید خود را از طریق سایت علی اکسپرس انجام دهید،‌ باید در ابتدا موجودی اکانت وب مانی خود را در نظر بگیرید. اگر ارز وب مانی را به اندازه کافی در اختیار ندارید، حتما در اولین فرصت برای شارژ حساب وبمانی خود اقدام نمایید. در حال حاضر شارژ حساب وب مانی در سایت کافه ارز امکان‌پذیر است که می‌توانید از این شرایط خاص به نفع خود بهره ببرید. البته ذکر این نکته ضروری است که شارژ حساب وبمانی با توجه به مقدار دلخواه شما صورت می‌گیرد.

شما باید از طریق کارت‌های بانکی، پرداخت ریالی را در سایت کافه ارز انجام دهید. بعد از این مرحله شارژ حساب وب مانی شما نیز صورت می‌گیرد که امکان خرید را برای شما به وجود خواهد آورد. در حال حاضر تراکنش‌های زیادی از طریق درگاه وب مانی صورت می‌گیرد که شما هم می‌توانید از این گزینه بی‌نظیر برای خود استفاده کنید. برای خرید از علی اکسپرس با وب مانی در ابتدا موجودی خود را افزایش دهید و سپس کارهای مربوط به ثبت سفارش را به اتمام برسانید.

چرا خرید از علی اکسپرس با وب مانی را پیشنهاد می‌دهیم؟

زمانی که می‌خواهید از یک سایت خارجی خرید انجام دهید، دغدغه‌های زیادی برای شما به وجود می‌آید که باید هرکدام از آن‌ها را به‌صورت جداگانه مدیریت کنید. همان‌طور که می‌دانید، به دلیل وجود شرایط تحریم‌ها، امکان خرید مستقیم از علی اکسپرس برای ایرانیان وجود ندارد. در چنین شرایطی باید برای پرداخت هزینه و انجام خرید از سایر گزینه‌های مناسب استفاده نمود. سیستم مالی وب مانی یک شرکت روسی است که تحریم‌های اعمال شده علیه ایران را در نظر نمی‌گیرد. به همین علت کاربران ایرانی می‌توانند از این طریق برای مراودات مالی خود بهره ببرند.

در سایت علی اکسپرس نیز گزینه خرید با وب مانی قرار داده شده است که این موضوع کار را برای کاربران ایرانی نیز آسان‌تر خواهد کرد. ایرانیان می‌توانند بعد از ثبت‌نام و افتتاح حساب در وبمانی، خریدهای خود از سایت علی اکسپرس را انجام دهند. البته همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره شد، این فروشگاه ارسال به ایران ندارد و باید محصول به آدرس فرد مورد اعتماد در خارج از کشور فرستاده شود. میزان کارمزد استفاده از درگاه وب مانی نیز بسیار مناسب است که شما می‌توانید از این فرصت فوق‌العاده برای خود بهره ببرید. با کمک خدمات خرید با وب مانی در کافه ارز شما بدون داشتن حساب وبمانی می‌تانید نسبت به خرید از علی اکسپرس با کارت شتاب خود اقدام کنید.

مراحل خرید از علی اکسپرس با وب مانی

بسیاری از کالاها ممکن است که نمونه داخلی نداشته باشند که در چنین شرایطی باید آن‌ها را از فروشگاه‌های خارجی تهیه کنید. سایت علی اکسپرس یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا است که می‌توانید خرید خود را از این طریق انجام دهید. روش‌های پرداخت در این زمینه نیز بسیار متنوع هستند که در این بین، پرداخت با وب مانی یک راهکار عالی خواهد بود. در صورتی که می‌خواهید خدمات مربوط به وب مانی را دریافت کنید، بهتر است که از سایت کافه ارز برای این منظور بهره ببرید. در سایت کافه ارز انواع مختلف خدمات مالی از جمله خدمات خرید با وبمانی در اختیار شما قرار می‌گیرد پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.

4.7/5 - (27 امتیاز)

نویسنده

پریسا منفرد نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *