درگاه پی پال

درگاه پی پال چیست؟ پی پال به‌عنوان یکی از برترین سرویس‌های پرداخت آنلاین ارزی در جهان شناخته می‌شود که هر ساله تعداد زیادی از افراد از این سیستم برای پرداخت‌های خود استفاده می‌کنند. درگاه پرداخت پی پال در بسیاری از سایت‌های بزرگ و معتبر همچون آمازون و eBay وجود دارد و مردم خریدهای خود را از طریق درگاه پرداخت PayPal انجام می‌دهند. در این شرایط فروشگاه‌های دیگری هم هستند که به دنبال ایجاد درگاه پی پال برای خود هستند. برای اینکه به جزئیات بیشتری درباره دریافت درگاه پی پل برای سایت خود پی ببرید،‌ حتما این مطلب از سایت کافه ارز را دنبال کنید.

ثبت سفارش خدمات پی پال


فهرست مطالب:

درگاه پی پال چیست؟

بعد از این‌که شرکت پی پال (PayPal) فعالیت خود را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد، یک روش امن برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی به وجود آورد. درگاه واسط پی پل در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی قرار گرفته است و بسیاری از مشتریان خریدهای خود را از این راه مدیریت می‌کنند. ایمنی بالای درگاه PayPal باعث شده است که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین نیز به سمت ایجاد آن بروند و از این طریق هزینه کالا و خدمات خود را دریافت کنند. مشتریان می‌توانند اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنند تا خرید از این راه انجام شود.

همچنین اگر مشتری خود دارای اکانت پیپال باشد می‌تواند خرید خود را به‌صورت مستقل و بدون دردسر انجام دهد. در حال حاضر با توجه به مزایای ویژه‌ای که ایجاد درگاه پرداخت پی پال دارد، بسیاری از سایت‌ها به دنبال ایجاد این درگـاه هستند. نکته مثبت ماجرا این است که سایت کافه ارز نیز خدمات ویژه‌ای در این زمینه ارائه می‌دهد و شما می‌توانید برای ساخت درگاه پی پال از کافه ارز کمک بگیرید. این کار در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌شود و بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما، پیگیری‌های لازم انجام شده و درگاه پرداخت پی پال برای شما فعال خواهد شد.

ساخت درگاه پی پال

ساخت درگاه پی پال

با توجه به این‌که کاربران اعتماد زیادی به سیستم مالی پیپال دارند و اکثر افراد به دنبال داشتن کیف پول پی پال هستند،‌ ساخت درگاه پی پل و قرار دادن آن در سایت می‌تواند اعتماد بخش بیشتری از افراد را سمت شما جلب کند. خوشبختانه امکان ساخت درگاه PayPal فراهم شده است و کسانی که به آن نیاز دارند می‌توانند به‌سرعت این درگاه را ایجاد کنند. نکته مهم این است که به دلیل تحریم بودن ایران،‌ امکان ثبت درگاه پرداخت پی پال در سایت‌های با دامنه ir وجود ندارد. از همین رو سایت شما باید دامنه‌های دیگری مثل com و net را داشته باشد.

همچنین در هنگام ساخت درگاه PayPal به هیچ عنوان نباید اطلاعات ایرانی خود را وارد کنید. معمولا مواردی همچون آدرس و شماره تلفن از شما خواسته می‌شود که باید از یک هویت خارجی برای پر کردن این موارد استفاده کنید. برای این‌که IP اینترنت شما هم شناسایی نشود، استفاده از VPS می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در صورتی که شما در زمینه ساخت درگاه واسط پی پال اطلاعات کافی را ندارید، بهتر است که انجام این کار را به سایت کافه ارز بسپارید. کارشناسان کافه ارز، درگاه پرداخت پی پال را در کمترین زمان ممکن برای سایت شما می‌سازند و آن را در اختیار شما قرار می‌دهند. برای استفاده از پی پال در ایران و اطلاع از قیمت پی پال می توانید از خدمات کافه ارز استفاده نمایید.

راه اندازی درگاه پی پال

برای این‌که بتوانید درگاه PayPal خود را راه‌اندازی کنید، در ابتدا باید نوع آن را مشخص کنید. درگاه پرداخت PayFlow Link یکی از این موارد است که سرویس پی پل به‌صورت مستقیم از آن میزبانی می‌کند. در این نوع خاص از درگاه PayPal، مشتریان اطلاعات کارت خود را با توجه به قالب ایمن PCI ثبت خواهند کرد. این موضوع به شما کمک می‌کند که بتوانید قالب‌های سفارشی مناسب برای تمامی پرداخت‌ها ایجاد کنید. با توجه به ساختار ساده این نوع از درگاه PayPal، بسیاری از سایت‌ها از همین نوع استفاده می‌کنند.

راه‌اندازی درگاه پرداخت پی پال روش دیگری نیز دارد که به PayFlow Pro شناخته می‌شود. این درگاه واسط پی پال حالت سفارشی و قابل تنظیم دارد که از این لحاظ با مورد قبلی متفاوت است. در صورتی که به دنبال ایجاد پرداخت‌های خاص و منحصربه‌فرد هستید،‌ حتما از این نوع درگاه استفاده کنید. در این حالت شما می‌توانید در صفحه سایت خود دکمه فروش را هم ایجاد کنید که به‌صورت مستقیم بر روی میزان فروش شما تأثیرگذار خواهد بود.

برای این‌که راه‌اندازی درگاه پیپال به‌خوبی صورت بگیرد،‌ شما باید در ابتدا نوع آن را مشخص کنید و سپس از خدمات کافه ارز برای ساخت درگاه استفاده کنید. خوشبختانه هزینه راه‌اندازی درگاه واسط پی پل در صرافی کافه ارز، بسیار مناسب است و شما می‌توانید این کار را با مناسب‌ترین هزینه ممکن انجام دهید.

درگاه پرداخت پی پال

درگاه پرداخت پی پال برای سایت

بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی سایت‌های بین‌المللی خود را ایجاد کرده‌اند و در این زمینه تلاش‌های زیادی را انجام می‌دهند. در واقع این سایت‌ها تلاش می‌کنند که مشتریان خارجی را به سمت خود جذب کرده و از این طریق درآمدهای ارزی به دست بیاورند. همان‌طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، ایرانیان برای ایجاد درگاه پی پل باید احتیاط بیشتری به خرج دهند تا شناسایی نشوند. زمانی که شما بتوانید یک سایت بین‌المللی راه بیندازید،‌ معمولا بعد از گذشت مدت کوتاهی مشتریان برای خرید دست به کار می‌شوند.

به یاد داشته باشید که نوع درگاه پرداخت برای بسیاری از مشتریان حائز اهمیت است. زمانی که مشتری درگاه پی پل را در سایت شما ببیند، مطمئنا اعتماد بیشتری به سایت شما برای خرید خواهد کرد. تجربه ثابت کرده است که سایت‌های مجهز به درگاه پرداخت پی پال میزان فروش بیشتری را تجربه می‌کنند پس بهتر است شما هم از این فرصت ویژه به نفع خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید که شما هم یک درگاه واسط پی پال داشته باشید، بهتر است که از خدمات کافه ارز برای این مورد استفاده کنید.

آموزش ساخت درگاه پی پال

درگاه پرداخت پی پال امکانات وسیعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانید تمامی پرداخت‌های خود را به آسانی انجام دهید. در صورتی که شما درگاه PayFlow را به‌صورت موفقیت‌آمیز ایجاد کنید، میزان کارمزد ناشی از آن فقط ۳.۰ دلار خواهد بود که مبلغ بسیار پایینی در میان انواع کارمزدها است. ساخت درگاه پی پل دارای جزئیات مختلفی است که به همین علت انجام آن برای همه افراد ممکن نیست.

چنانچه بخشی از اطلاعات در سایت پیپل به‌صورت اشتباه وارد شود، برای ایجاد درگاه PayPal با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد. برای این‌که این مشکلات برای شما ایجاد نشود، بهترین راهکار ممکن استفاده از خدمات ویژه کافه ارز است. برای اینکه خیالتان از بابت ساخت درگاه واسط PayPal راحت باشد، سایت کافه ارز این کار را به آسانی برای شما انجام خواهد داد. در این حالت درگاه پیپال شما به‌راحتی بر روی سایت قرار می‌گیرد و مشتریان شما می‌توانند از این طریق خریدهای خود را انجام دهند.

درگاه PayPal

درگاه پرداخت پی پل یکی از مهم‌ترین ابزارهای پرداخت اینترنتی است که در چند سال اخیر خدمات گسترده‌ای به کسب‌وکارها ارائه داده است. حال بسیاری از کسانی که می‌خواهند یک روش پرداخت امن در سایت خود به وجود بیاورند به سراغ درگاه پی پل می‌روند. با توجه به تحریم‌هایی که برای ایران وجود دارد،‌ ساخت درگاه پی پال باید با دقت انجام شود تا اکانت پیپال و درگاه با مسدودیت روبرو نشود. خوشبختانه سایت کافه ارز تمامی این نگرانی‌ها را برای شما رفع کرده است. شما می‌توانید در سایت کافه ارز، ثبت‌نام کنید و درخواست خود را برای ساخت درگاه پیپال با استفاده از خدمات پی پال در کافه ارز ثبت کنید.

 

چطور برای سایتم درگاه پرداخت پی پال داشته باشم؟

با کمک کافه ارز شما می‌توانید درگاه پی پال داشته باشید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درگاه پی پل برای چه کسانی مناسب است؟

درگاه واسط پی پال برای کسانی که مشتریان خارجی دارند و یا درامد ارزی دارند مناسب است

3.6/5 - (161 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *