پرداخت هزینه آزمون تافل IBT

پرداخت هزینه آزمون تافل iBT نیازمند پرداخت ارزی و داشتن کارت اعتباری بین‌المللی است. پرداخت تافل در ایران نیز ممکن است. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی زبان کافه ارز، پرداخت هزینه آزمون اینترنتی تافل به آسانی چند کلیک خواهد بود. 

 

پرداخت هزینه آزمون تافل IBT

درباره آزمون تافل بیشتر بدانید

آزمون تافل (TOEFL) که مخفف Test of English as a Foreign Language است، یک آزمون بین المللی استاندار و معتبر زبان انگلیسی است که توسط موسسه ETS برگزار شده و چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را ارزیابی می‌کند. تافل در بیشتر کشورها به رسیمت شناخته می‌شود و در حال حاضر به دو صورت PBT (آزمون کاغذی) و iBT (آزمون اینترنتی) برگزار می‌شود. آزمون PBT تنها در کشورهایی که دسترسی آسان به اینترنت ندارند برگزار می‌شود و در سایر کشورها، تافل به صورت اینترنتی است. بسیاری از موسسات آموزشی سراسر جهان فقط تافل iBT را قبول دارند. اگر قصد تحصیل در خارج از کشور دارید، یا می‌خواهید به کشوری انگلیسی زبان مهاجرت کنید یا به دنبال دریافت گواهینامه یا مجوز در یک حوزه خاص هستید، نیازمند اخذ نمره قابل قبول در آزمون تافل و در نتیجه پرداخت هزینه آزمون تافل هستید. آزمون تافل دارای ۴ بخش است که هر بخش ۳۰ امتیاز دارد و برای به دست آوردن امتیاز نهایی از ۱۲۰، امتیاز به دست آمده از تمام بخش‌ها با هم جمع می‌شود.

ساختار آزمون اینترنتی تافل

پیش از پرداخت تافل iBT (پرداخت هزینه تافل) درباره قسمت‌های مختلف آن اطلاعات کسب کنید. آزمون TOEFL از ۴ بخش مختلف تشکیل شده است و به طور کلی مدت زمان آزمون حدود چهار ساعت و نیم به طول می انجامد. امتیاز هر بخش از ۳۰ محاسبه می‌شود. برای به دست آوردن امتیاز نهایی از ۱۲۰، امتیاز به دست آمده از تمام بخش‌ها باهم جمع می‌شود.

پرداخت تافل

بخش Reading یا خواندن

سوال‌های بخش خواندن به صورت چندگزینه‌ای است و هرکدام از قسمت‌های این بخش‌ دارای سه یا چهار متن هستند. برای هر متن ۱۲ تا ۱۴ سوال مطرح شده است. این متن‌ها می‌توانند در خصوص هر موضوع آکادمیکی شامل علم، تاریخ یا ادبیات باشند.

بخش Listening یا شنیداری

پرداخت هزینه تافل

در بخش گوش دادن آزمون تافل هم سوال‌ها چندگزینه‌ای ارائه می‌شوند و هر قسمت از آن شامل ۴ تا ۶ سخنرانی با ۶ سوال برای هر کدام و ۲ یا ۳ گفتگو با ۵ سوال برای هر کدام است.


پرداخت هزینه امتحان تافل

بخش صحبت کردن یا Speaking

سخت‌ترین بخش آزمون تافل سنجش مهارت گفتاری یا صحبت کردن است که از ۶ بخش تشکیل می‌شود. دو بخش اول به صورت مستقل بوده از شما می‌خواهند در مورد افکار و تجارب خود صحبت کنید. ۴ بخش دیگر به یکدیگر وابسته بوده و شما باید بر اساس یک گفتگوی یا یک متن، به سوالات پاسخ دهید.


بخش Writing یا نوشتاری

پرداخت هزینه ثبت نام تافل

بخش نوشتاری در آزمون تافل دارای ۲ قسمت است که در قسمت اول باید یک متن کوتاه را مطالعه کرده و به یک سخنرانی گوش داده و آن‌ها را خلاصه کنید یا به سوالات مطرح شده پاسخ دهید. در قسمت دوم از شما خواسته می‌شود بین ۲ گزینه یکی را انتخاب کرده و دلایل خود را برای آن انتخاب بیان کنید.


هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی در ایران

هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی در ایران ۲۴۵ دلار است و پرداخت هزینه آزمون تافل iBT از طریق ویزا کارت، مستر کارت، آمریکن اکسپرس، پی پال یا ووچر تافل امکان‌پذیر است. محل برگزاری آزمون تافل iBT در ایران موسسات گوناگون در شهرهای مختلفی همچون آمل، اصفهان، کرمان، تبریز، تهران، ارومیه، یزد، زنجان و ... است. محدودیتی در تعداد دفعات شرکت در آزمون تافل وجود ندارد و می توانید هر چند بار که بخواهید به فاصله ۱۲ روز در آزمون شرکت کنید. سایر هزینه های آزمون تافل بدین شرح است:

  • هزینه ریپورت نمره تافل (TOEFL Score Report) : ۱۹ دلار
  • هزینه کنسل کردن آزمون تافل: ۵۰٪ هزینه پرداختی
  • هزینه تعویض تاریخ آزمون تافل : ۶۰ دلار

پرداخت هزینه آزمون تافل iBT با کافه ارز

برای پرداخت هزینه آزمون TOEFL iBT ابتدا در وب‌سایت ETS ثبت‌نام کنید و تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، آزمون تافل را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن پرداخت هزینه آزمون تافل اینترنتی را برای شما انجام خواهند داد.


توضیحات بیشتر

پرداخت هزینه آزمون تافل

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت مهم تبدیل شده است؛ زیرا کاربرد بسیار زیادی در زندگی فرد خواهد داشت. به همین جهت بسیاری از متقاضیان مهاجرت یا تحصیل در کشورهای خارجی نیز به سراغ یادگیری زبان می‌روند. برای اینکه تسلط شما به زبان انگلیسی تایید شود، شما حتما باید آزمون تافل یا آیلتس را پشت سر بگذارید. به همین جهت شما باید برای پرداخت هزینه آزمون تافل نیز برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید.

 

قیمت آزمون تافل

 در صورتی که شما می‌خواهید یک مدرک بین‌المللی زبان داشته باشید، باید آزمون تافل یا آیلتس را پشت سر بگذارید. برگزاری این آزمون‌ها نیز در بازه زمانی مشخص انجام خواهد شد که توانایی‌های فرد در این قسمت سنجیده می‌شود. با توجه به اینکه این آزمون هزینه خاص خود را دارد، حتما باید به قیمت آن نیز دقت کرد. نکته مهم آن است که قیمت آزمون تافل نیز با توجه به شرایط زمانی دچار تغییراتی می‌شود. به همین جهت شما باید بهترین زمان آن را در نظر بگیرید تا هزینه‌ها برای شما کمتر شود. خوشبختانه پرداخت هزینه آزمون تافل با کمک کافه ارز، بسیار آسان شده است که شما می‌توانید از این امکان ویژه به سود خود استفاده کنید.

نکته مهم در پرداخت تافل این است که شما باید یک روش پرداختی امن پیدا کنید. خوشبختانه پرداخت هزینه تافل با استفاده از سایت کافه ارز با مناسب‌ترین قیمت ممکن فراهم شده است. از همین رو شما هم می‌توانید که پرداخت هزینه امتحان تافل را به راحت‌ترین شیوه ممکن انجام دهید. با توجه به شرایط ویژه‌ای که در این بخش وجود دارد، حتما در اولین فرصت برای پرداخت هزینه ثبت نام تافل اقدام لازم را انجام دهید.

 

هزینه گرفتن مدرک تافل

معمولا افراد به دلایل مختلفی به دنبال گرفتن مدرک تافل هستند. در صورتی که شما بخواهید در دانشگا‌ه‌‌های انگلیسی زبان تحصیل کنید، باید یک مدرک زبان معتبر ارائه دهید که تافل یکی از همین موارد مهم است. پرداخت هزینه آزمون تافل باید در هنگام ثبت‌نام صورت بگیرد تا نام شما به عنوان داوطلب در این بخش ثبت شود. موارد زیادی بر روی هزینه پرداخت تافل تاثیر دارند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند.

به همین جهت شما می‌توانید که یک راه ارزان و سریع برای پرداخت هزینه آزمون تافل پیدا کنید. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که از بهترین روش پرداخت هزینه امتحان تافل بهره ببرید. با توجه به اینکه میزان درخواست‌ها در این بخش رو به افزایش است،‌ سایت کافه ارز در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی وارد عمل شده است. به همین جهت شما می‌توانید که پرداخت هزینه ثبت نام تافل را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید. با توجه به خدمات‌دهی گسترده‌ای که در این بخش وجود دارد، شما می‌توانید که در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت خود را انجام دهید و کارهای ثبت‌نام خود را با موفقیت به اتمام برسانید.

 

پرداخت هزینه شرکت در آزمون تافل

تسلط پیدا کردن به زبان انگلیسی مزایای بسیار زیادی برای شما دارد که می‌توانید از ان فرصت عالی به نفع خود استفاده کنید. در حال حاضر آزمون‌های زیادی در این بخش برگزار می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها تافل است. برای اینکه شما بتوانید در آزمون تافل شرکت کنید، باید حتما پرداخت هزینه آزمون تافل را انجام دهید. به همین جهت شما باید بهترین راه را برای پرداخت تافل پیدا کنید تا از این طریق بتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که پرداخت هزینه تافل حتما باید به‌صورت ارزی اتفاق بیفتد.

این بدان معنا است که امکان پرداخت هزینه امتحان تافل به‌صورت ریالی برای شما امکان‌پذیر نیست. برای اینکه شما بتوانید پرداخت هزینه ثبت نام تافل را انجام دهید، بهتر است که از خدمات بی‌نظیر سایت کافه ارز استفاده کنید. صرافی کافه ارز راه بسیار خوبی را برای پرداخت‌های ارزی اینترنتی مشخص کرده است که شما می‌توانید از این راهکار ویژه به نفع خود استفاده کنید. سایت کافه ارز از نظر کارمزد نیز بهترین شرایط را برای شما در نظر گرفته است پس بدون نگرانی از این موارد برای پرداخت هزینه امتحان تافل خود استفاده کنید.

 

پرداخت ارزی آزمون تافل

امروزه بسیاری از افراد به دنبال شرکت در آزمون بین‌المللی تافل هستند. به‌طور قطع شرکت کردن در این آزمون هزینه خاص خود را دارد که شما باید برای آن آمادگی لازم را داشته باشید. به همین جهت امروزه برای پرداخت هزینه آزمون تافل راه‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. در صورتی که شما به دنبال بهترین روش پرداخت تافل هستید، بدون شک سایت کافه ارز بهترین امکان برای شما خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید امکان پرداخت ریال برای این آزمون وجود ندارد. به همین جهت سایت کافه ارز ریال شما را دریافت کرده و معادل با آن پرداخت هزینه تافل را به‌صورت ارزی برای شما انجام می‌دهد.

همان‌طور که می‌بینید این مراحل به‌صورت ساده و قدم به قدم صورت می‌گیرد تا شما کمتر دچار سردرگمی در این بخش شوید. برای اینکه پرداخت هزینه امتحان تافل به راحت‌ترین شکل ممکن انجام شود، به شما توصیه می‌کنیم که از خدمات ویژه سایت کافه ارز در این بخش استفاده کنید. شاید برای شما جالب باشد که صرافی کافه ارز کارمزدها را نیز در کمترین حد ممکن قرار داده است تا شما بتوانید به‌راحتی پرداخت هزینه ثبت نام تافل را برای خود انجام دهید.

 

ثبت نام در تافل با کمترین هزینه

در صورتی که شما به دنبال ثبت نام در تافل هستید، حتما باید آمادگی‌های لازم در این مورد را داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. آزمون تافل برای بسیاری از مهاجران نیز از واجبات است که باید آن را پشت سر بگذارند. بسیاری از افراد به دنبال کاهش هزینه این آزمون هستند و راه‌های مختلفی را برای این کار انتخاب می‌کنند. خوشبختانه پرداخت هزینه آزمون تافل با برخی از روش‌ها به‌صورت ارزان نیز قابل انجام است که شما می‌توانید این شرایط عالی را برای خود فراهم کنید. یکی از نکات مهمی که باید به آن دقت کنید این است که پرداخت تافل باید به‌صورت آنلاین و ارزی صورت بگیرد.

از همین رو شما باید راهی پیدا کنید که پرداخت هزینه تافل بدون هیچ مشکلی و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد. شاید برای شما جالب باشد که سایت کافه ارز زمینه را برای پرداخت هزینه امتحان تافل به‌صورت ارزان فراهم کرده است. به همین جهت شما هم می‌توانید که از این فرصت بی‌نظیر استفاده کرده و پرداخت هزینه ثبت نام تافل را به‌صورت کامل انجام دهند. شاید برای شما جالب باشد که سایت کافه ارز در این مورد کمترین کارمزد را در نظر می‌گیرد تا هزینه‌ها تا جایی که ممکن است کاهش پیدا کند.

 

امروزه شرکت کردن در آزمون‌های بین‌المللی همچون تافل برای بسیاری از افراد به یک امر واجب تبدیل شده است. با این حال برای شرکت کردن در آن‌ها باید حتما پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی را انجام دهید. آزمون تافل یکی از همین موارد است که باید از بهترین راه‌ها برای پرداخت هزینه آزمون تافل استفاده کرد. طبق بررسی‌هایی که در این راستا صورت می‌گیرد، شما این امکان را خواهید داشت که با کمک سایت کافه ارز پرداخت تافل را به راحتی انجام دهید.

 


ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید