logo کاقه ارز

این روز ها پیدا کردن کاری که با حرفه و علایق شما سازگار باشد کمی سخت است. امروزه تعداد فریلنسر ها (آزاد کاران) در حال افزایش است. اگر شما یک آزادکار هستید که به دنبال کار است، می دانید که پیدا کردن کار سخت و زمان بر است. با این حال، وب سایت هایی وجود دارد که برای کمک به متخصصان فریلنسر مانند شما کار پیدا کنند. برای یک فریلنس، معتبر بودن سایتی که در آن کار میکند مهم تر از هر چیزی است. ما در کافه ارز برترین وب سایت های فریلنس در اینترنت را برای شما معرفی خواهیم کرد.

یک تعریف اساسی برای فریلنسر

فریلنسر ها دارای یک شغل آزاد هستند که شخص برای یک شرکت نه بلکه برای خود کار می کند. در حالی که فریلنسرها برای شرکت ها و سازمان ها پیمانکاری را انجام می دهند، در نهایت خود اشتغال هستند. فریلنسرها ویژگی های کاری را دارند که کارمندان سنتی قادر به انتخاب آن ها نیستند، مانند تعیین ساعات کار، پیگیری زمان صرف شده در پروژه های مختلف، صدور صورتحساب و پرداخت مالیات شغلی. فریلنسرها توسط شرکتهایی که برای آنها کار می کنند “کارمند” محسوب نمی شوند بلکه “پیمانکار” هستند.

برترین وب سایت های فریلنس

مفهوم وب سایت های فریلنس

وب سایت های آزاد کار برای افرادی هستند که به دنبال کار هستند و کارفرمایان پیشنهادات خود را برای آنها ارسال می کنند.
آزاد کار کردن راهی عالی برای تبدیل استعداد یا سرگرمی خود به پول است. شما این آزادی را دارید که فقط برای پروژه هایی که دوست دارید یا در آنها خوب هستید کار کنید. استفاده از این وب سایت ها به شما کمک می کند تا یک شروع جدی برای حرفه خود داشته باشید. آنها به شما در پیدا کردن اولین مشتری و جلب اعتماد کارفرمایان کمک می کنند. همچنین، شما با گرفتن پروژه های مختلف از کارفرمایان مختلف، مهارت خود را قوی تر می کنید. در پایان، شما رشد خواهید کرد و پیشنهادات شغلی بیشتری برای شما وجود خواهد داشت.

معرفی برترین وب سایت های فریلنس

وب سایت هایی که در این مقاله به شما معرفی میکنیم طبق اولویت بندی نیستند. در این قسمت ما در کافه ارز 6 سایت برتر فریلنس را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- وب سایت Upwork

Upwork ابزارهایی را ارائه می دهد تا کار آزاد خود را شروع کنید. همچنین ممکن است شما بتوانید برای بسیاری از مشتری های معروف مانند مایکروسافت ، Airbnb ، Dropbox و غیره کار کنید. از خدمات مهم این سایت می توان به استخدام در هر پروژه ای اشاره کرد:
1- پروژه پیچیده: شما می توانید کارشناسان و آژانس های تخصصی را برای پروژه های بزرگ پیدا کنید.
2- پروژه بلند مدت: شما می توانید یک تیم برای یک پروژه طولانی تشکیل دهید.
3- پروژه کوتاه مدت: برای کارهایی که یکبار انجام می دهید، از متخصصان متنوعی برای پروژه خود استفاده کنید.

2- وب سایت Fiverr

در وب سایت Fiverr آزاد کاران می توانند پروژه های تمام شده را به معرض دید عموم بگذارند تا مشتریان بتوانند به راحتی کسی را انتخاب کنند که برای کار آنها مفید است. این یک ویژگی است که نیاز به تماس با یک به یک آزاد کاران را از بین می برد. از این گذشته، Fiverr برای توسعه مهارتهای خود دوره های یادگیری رایگان را به شما ارائه می دهد و به شما می آموزد که چگونه به مشتری ها بپیوندید.

3- وب سایت فریلنس Toptal

Toptal یک وب سایت آزاد است که به شرکت ها قول می دهد که بتوانند 3٪ از برترین فریلنسرهای جهان را استخدام کنند. مطمئناً اگر در ساخت مهارتهای خود به اندازه کافی تلاش کنید می توانید یکی از آنها باشید. Toptal یک شبکه اختصاصی از توسعه دهندگان برتر نرم افزارهای آزاد، طراحان، کارشناسان امور مالی، مدیران محصول و مدیران پروژه در جهان است. شرکتهای برتر برای مهمترین پروژه های خود، آزاد کاران Toptal را استخدام می کنند.

4- وب سایت فریلنس Simply Hired

ذخیره شد.

یکی از بهترین ویژگی ها در مورد Simply Hired این است که می توانید مشاغل آزاد را در مکان مجاور خود مرور کنید. علاوه بر این، لیستی از حقوق بالا و ابزاری برای برآورد هزینه شما وجود دارد. این امر برای محک زدن برای کاری که می خواهید انجام دهید بسیار مفید است. همچنین می توانید یک رزومه در وب سایت ایجاد کرده و چیزهای زیادی را از وبلاگ آنها یاد بگیرید.

5- وب سایت فریلنس PeoplePerHour

وب سایت PeoplePerHour بیش از 1.5 میلیون فریلنسر دارد که می توانید از خدمات آنها استفاده کنید. در این سایت هر فریلنسر دارای رتبه ای خواهد بود که این یک ویژگی عالی است. این سایت برای آزادکاران آزاد است، اما رقابت در آن می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. شما همیشه باید یک هزینه مناسب را تعیین کنید تا احتمال استخدام بیشتری داشته باشید.

6- وب سایت فریلنس Aquent

Aquent جوایز بسیاری را به عنوان یک شرکت آزاد کسب کرده است. یک وب سایت فریلنسر شناخته شده است و آزاد کاران باکیفیت را برای اهداف خلاقانه، دیجیتال و بازاریابی ارائه می دهد. در حالی که Aquent اظهار می دارد که آنها عمدتا شخصی را که 2+ سال سابقه کار دارد قبول می کنند، اما از فارغ التحصیلان تازه کارنیز استقبال می کند. اگر شک دارید که مهارت شما چقدر ارزش دارد، این سایت یک راهنمای حقوقی برای کمک به شما در تعیین قیمت خود قرار می دهد.

برای آشنایی بیشتر با برترین وب سایت های فریلنس در مقاله های بعدی با کافه ارز همراه باشید.
در صورت نیاز به افتتاح حساب کاربری درسایت های Freelance، واریز و براشت وجه در این سایت ها می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.