logo کاقه ارز

ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ با وردپرس یک تکه کیک است. اما وقتی نیاز به انتشار آن در اینترنت دارید. با مشکل روبرو می شوید. بسیاری از گزینه های میزبانی وب در آنجا وجود دارد. شما فقط نمی دانید از کجا شروع کنید. چرا باید به سرویس میزبانی وردپرس مراجعه کنید؟ این مهم نیست که میزبان وب انتخابی شما از WordPress پشتیبانی کند.  همچنین باید مکانیزمهای امنیتی قدرتمندی در نظر گرفته شود. تا وب سایت شما از بدافزارها دفع شود. و همچنین قیمت مناسب به کیفیت ارائه شود. برای کمک به شما در یافتن بهترین راه حل برای وب سایت خوددر دست ما است. ما لیستی از 5 ارائه دهنده هاستینگ وردپرس را که دوست دارید برای شما جمع آوری کرده ایم. در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

بهترین هاستینگ وردپرس

1. Bluehost

Bluehost یک هاستینگ وردپرس محبوب است. که به کمک زیرساخت های مبتنی بر VPS خود با NGINX و یک تنظیم PHP-FPM سفارشی، یک بستر با کیفیت عالی را ارائه می دهد. ویژگی های اضافی همراه با کلیه برنامه های قیمت گذاری شامل SSL رایگان، بروزرسانی خودکار، ذخیره رایگان وب سایت و آنالیز سایت است. MySQL DB بدون مجوز و همچنین دسترسی به بازار Bluehost با صدها پلاگین و قالب ممتاز است.
طرح اولیه با قیمت 2.75 دلار در هر ماه (برای اولین دوره صدور صورتحساب، 7،99 دلار تجدید می شود). این همه شما را به همراه خواهد داشت. به علاوه یک وب سایت، یک دامنه رایگان برای یک سال، 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD 25 زیر دامنه و همچنین 200 دلار در بازاریابی اعتبار است.


این برنامه به اضافه برنامه 5 پلاس در هر ماه 5.45 دلار (در اولین دوره صدور صورتحساب، پس از آن 10.99 دلار در هر ماه شارژ می شود). که حتی بهتر است شامل فضای ذخیره سازی نامحدود و شمارش وب سایت نامحدود پارک شده است. زیر دامنه ها و همچنین یک CDN رایگان، محیط صحنه بندی WP، حریم خصوصی دامنه و محافظت از اسپم است.  

همچنین می توانید در برنامه Choice Plus با مبلغ 5.45 دلار در هر ماه (برای اولین دوره صدور صورتحساب، بعد از آن 14.99 $) ثبت نام کنید. با ویژگی های حتی بیشتری مانند پشتیبان گیری خودکار. در صورتی که این سرویس به دلخواه شما نباشد. تمام برنامه ها با ضمانت 30 روزه پرداخت پول درج می شوند.

2. InMotion هاستینگ وردپرس


InMotion Hosting یکی از ارائه دهنده های هاستینگ وردپرس نادر است. که شش برنامه وردپرس ارائه می دهد. بنابراین شما مجبور هستید بدون توجه به نیاز خود، چیزی را برای خود بیابید. کلیه برنامه ها با کلیه ویژگی های اساسی دارد. مانند دامنه رایگان، SSL رایگان، دسترسی به بیش از 200 موضوع رایگان و 100 زیر دامنه، حساب ایمیل نامحدود، پشتیبانی 24/7 کاربر، پست های خودکار رسانه های اجتماعی، محیط مرحله بندی، دسترسی به SSH همراه است. محافظت از بدافزار و موارد دیگر است.

 هاستینگ وردپرس


ارزانترین بسته WP-1000S است. برای هاستینگ وردپرس است. با قیمت 4.99 دلار در هر ماه. (برای اولین دوره صدور صورتحساب برای 3 سال، پس از 7.99 دلار) باعث می شود. پهنای باند و آدرس های ایمیل نامحدود، 40 گیگابایت فضای ذخیره سازی، SSL، امنیت SiteLock، است. پیش نصب وردپرس، به روزرسانی های خودکارcPanel ، BoldGrid ، WP-CLI و موارد دیگر. این طرح برای وبلاگهایی با حداکثر 20،000 بازدید ماهانه توصیه می شود. هرچه این طرح دقیق تر باشد. ویژگی های بیشتری مانند IP اختصاصی، قالب های حق بیمه و اشتراک افزونه ها، وب سایت های پشتیبانی شده تر و همچنین منابع بیشتر به دست می آورید.


HostGator .3 هاستینگ وردپرس

HostGator میزبان مدیریت شده WordPress را با مبلغ 5.95 دلار در هر ماه است. (برای سه سال اول، 9.95 دلار پس از آن) برای برنامه Starter ارائه می دهد. و به دنبال آن برنامه استاندارد با 7.95 دلار در ماه (برای سه سال اول، 15/95 دلار بعد). با ارزانترین برنامه، به یک وب سایت با حدود 100000 بازدید در هر ماه، فضای نامحدود دیسک، پشتیبان گیری 1 گیگابایتی 24/7، پشتیبان گیری خودکار، حساب های نامحدود ایمیل. مهاجرت رایگان سایت، گواهی SSL، بدافزار جهانی CDN دسترسی خواهید داشت.

 هاستینگ وردپرس
برنامه استاندارد از دو وب سایت با 200000 بازدید ماهانه و 2 گیگابایت پشتیبان پشتیبانی می کند. برنامه تجاری مناسب تر اما پرقدرت گزینه های بسیار عالی تری از قبیل پشتیبانی 300000 بازدید ماهانه از طریق سه وب سایت و 3 گیگابایت پشتیبان ارائه می دهد. این مبلغ شما را برای سه سال اول 9.95 دلار در ماه بازپرداخت می کند. پس از آن در ماه 22.95 دلار شارژ می شود.

Tsohost .4 هاستینگ وردپرس

Tsohost مستقر در انگلستان سه برنامه برای انتخاب دارد. راه اندازی، تجارت و تجارت الکترونیک. ارزانترین بسته راه اندازی مجهز به پهنای باند نامحدود، سه وب سایت میزبانی شده، یک نام دامنه رایگان، ذخیره سازی 15 گیگابایتی، 25 صندوق پستی 200 200 مگابایت، پشتیبانی از رمزگذاری SSL، و یک مهاجرت اساسی است. این ایده آل برای وب سایت های کوچک است. که از 100،000 بازدید ماهانه صفحه عبور نمی کنند. قیمت آن در هر ماه 3.82 پوند (4.90 دلار) است.


برنامه کسب و کار با 8.78 پوند در هر ماه 500000 بازدید از صفحه در ماه را پشتیبانی می کند. و به شما امکان ذخیره 50 گیگابایتی، 100 صندوق پستی 1 گیگابایتی، هشت وب سایت میزبانی شده و سه مهاجرت اساسی را می دهد. اگر به چیز بیشتری احتیاج دارید، تجارت الکترونیک ممکن است بهترین باشد. اگرچه هزینه 23.98 پوندی در ماه (30.78 دلار) در ماه است. اما از حداکثر 1000،000 بازدید از صفحه در هر ماه در 20 وب سایت هاستینگ وردپرس پشتیبانی می کند. 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی، تعداد نامحدودی از صندوق پستی 10 گیگابایتی، و همچنین دو مهاجرت تجارت الکترونیکی (علاوه بر همه موارد ارائه شده در بسته های ارزان قیمت).

 هاستینگ وردپرستمام برنامه ها با ضمانت برگشت پول 30 روزه پوشانده شده و شامل پهنای باند نامحدود، پشتیبان گیری روزانه رایگان، نصب WP با یک کلیک و بروزرسانی 99.9٪ می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق ایمیل یا بین ساعت 7 صبح و نیمه شب (زمان انگلیس) از طریق چت زنده و تلفن به پشتیبانی مشتری برسید.


Namecheap .5

در درجه اول یک مجاز ICANN ثبت نام دامنه، Namecheap همچنین از خدمات مشترک، نمایندگی فروش، سرور مجازی، و هاستینگ وردپرس، و همچنین سرورهای اختصاصی فراهم می کند. برنامه های میزبانی وردپرس مبتنی بر ابر آن با EasyWP Starter با 3.88 دلار در ماه شروع می شود (1.00 دلار در ماه اول) که 10 گیگابایت حافظه SSD را برای وب سایت که بیش از 50،000 بازدیدکننده ماهانه ندارد در اختیار شما قرار می دهد.


برای گزینه های بیشتر مانند SSD 50 گیگابایتی، 1.5 برابر بیشتر پردازنده و رم و همچنین پشتیبانی 200000 بازدید کننده در هر ماه، باید EasyWP Turbo را با قیمت 7.88 دلار در هر ماه (2.00 دلار برای ماه اول) در نظر بگیرید.  Turbo توسط EasyWP Supersonic همراه با دو برابر CPU و RAM 99.99٪ ضمانت به موقع، 100 گیگابایت حافظه SSD و پشتیبانی از 500،000 بازدیدکننده ماهانه دنبال می شود.
هر طرح تحت ضمانت 30 روزه برگشت پول، پشتیبان گیری و بازیابی قرار می گیرد و دارای پشتیبانی 24/7 فنی و SFTP و دسترسی به بانک اطلاعاتی است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.