logo کاقه ارز

تلگرام نرم افزار خوبی است که تا کنون توانسته است محبوبیت زیادی را دربین مردم دنیا کسب کند. این نرم افزار استفاده از آن بسیار راحت است. تلگرام مانند هر برنامه یا فضای مجازی دیگری مانند توییتر و اینستاگرام است. با نصب آن و یادگیری چند نکته می توانید از آن به خوبی استفاده کنید.بسیاری از مردم دنیا از طریق این نرم افزار به کسب درآمد پرداخته اند. TELEGRAM با هزینه ناچیز می تواند جایگاه خوبی برای درآمد زایی باشید.

به جای احداث شرکت و پرداخت هزینه های گزاف خیلی راحت و آسان می توانید کسب درآمد کنید. در ادامه با کافه ارز همراه باشید تا در نحوه ثبت نام وساخت اکانت تلگرام شما را یاری کند.

تلگرام و نحوه ساخت اکانت

ابتدا برنامه یا APP تلگرام را باید بر روی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید. این برنامه را باید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. آخرین ورژن این برنامه را نصب کنید و طبق مراحل زیر در آن اکانت بسازید.

مراحل انجام ساخت اکانت TELEGRAM

پس از دریافت و نصب برنامه تلگرام وارد آن شوید و سپس دکمه START Messaging  را انتخاب کنید. و در مرحله دوم شماره تلفن و کشور خود را وارد کنید و در آخر به تیک بالای صفحه ضربه بز.نید. اکنون کمی صبر کنید تا نرم افزار کد فعال سازی را از طریق پیامک برای تلفن همراه شما ارسال کند و کد مورد نظر را وارد کنید و تیک بالای صفحه را بزنید.

TELEGRAM

قسمت های سازنده در TELEGRAM

  1. ذره بین (کسانی که شماره آن ها را ندارید با آیدی آن ها را پیدا کنید).
  2. سمت چپ بالای صفحه 3 خط وجود دارد که به منظور باز کردن منوی اصلی این برنامه است.

امکانات تلگرام

NEW GRUOP : در این قسمت ابتدا لیست مخاطبین خود را انتخاب کنید. سپس نام گروه را به انتخاب خود و سلیقه شخصی خود نوشته و تنظیمات آن را تایید کنید.
EW SECRET CHAT: در این بخش می توانید با مخاطبان خود به صورت خصوصی و رمزنگاری شده چت کنید. شما باید از طریق این گزینه مخاطب خود را یافته و به محض آنلاین شدن او باهم ارتباط برقرار کنید.
NEW BROADCST LIST: لیستی از افراد که با آنها ارتباط بیشتری دارید را انتخاب کنید. تا همیشه در دسترس شما باشند.
CONTACT: در این قسمت شما لیست بزرگی از مخاطبین را می بینید.
ETTING: این بخش تمامی تنظیمات این برنامه در آن وجود دارد . یا به طور کلی این گزینه به معنی تنظیمات شخصی است.

چگونه مراقب فروشندگان ارز در TELEGRAM باشیم؟

در دنیای مجازی و همه شبکه های اجتماعی خریداران و فروشندگان زیادی وجود دارند. که از این طریق به کسب در آمد می پردازند. اما زمانی این خرید و فروش رونق می گیرد که هر دو طرف اعتماد کامل نسبت به هم داشته باشند. اعتماد دو طرف باید جلب شود. ممکن است از شما مدارک شناسایی به منظور احراز هویت به همراه عکس سلفی خودتان می خواهند. تا مطمئن شوند که در پشت پرده هیچ دروغ و کلکی وجود ندارد.

TELEGRAM

پلیس فتا و سارقان ارز در TELEGRAM

اگر سرمایه یا پول شما از این طریق ربوده شده است نگران نباشید. با ارجاع به پلیس فتا می توانید اموال از دست رفته خود را بازگردانید. این ارگان توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاسیس شده و همواره مراقب هکر ها یا دزدان مجازی هستند.
هنگامی که یک کاربر یک جنس یا محصول را در تلگرام خریداری می کند. فکر می کنند که از طریق حساب بانکی یا شماره حساب فروشنده آن را مورد پیگیری قرار دهند. این را بدانید که شما باید تمام نکات مهم در هنگام خرید را رعایت کنید. تا به دام این چنین دزدان و سارقان مجازی نیوفتید. ممکن است هیچ گاه دیگر موفق به برگرداندن سرمایه خود نشوید .

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.