logo کاقه ارز

در قسمت دوم با محبوب ترین زمینه های شغلی فریلنس آشنا شدیم و 6 سایت برتر دیگر را برای شما معرفی کردیم. بازاریابی، توسعه وب، حسابداری، تدریس و غیره جزء محبوب ترین زمینه های شغلی فریلنس هستند. شما با مراجعه به مقاله قبل می توانید جوانب مثبت و منفی فریلنس را نیز مشاهده کنید. در این مقاله ما انواع فریلنسر و 6 سایت برتر دیگر را برای شما شرح خواهیم داد، با کافه ارز همراه باشید.

انواع آزادکاران در فریلنس

 در اینجا پنج مورد ازانواع فریلنسر ذکر شده است که توسط اتحادیه کارگران آزاد و Upwork ارائه شده است.

پیمانکار مستقل

این شاید عمومی ترین نوع فریلنسر باشد، شامل کارگرانی است که یک کارفرمای خاص ندارند.
مثال: نویسنده ای که برای تهیه برنامه های درسی برای یک وب سایت آموزشی قرارداد منعقد کرده است و می تواند توافق دیگری با نهاد دیگر برای نوشتن یک مقاله در ماه برای یک مجله محلی داشته باشد. آنها همچنین ممکن است پروژه های مشابه کوتاه مدت دیگری داشته باشند. این نویسنده درآمد خود را از چندین قرارداد، پروژه و منبع مختلف بدست می آورد و مجموع پرداختهای متفاوت عموماً کل میزان درآمد آنها است.

Moonlighter (مهتاب)

این فریلنسرها شغل پایدار دارند (شاید یک شغل روزانه) و سپس درآمد خود را با سایر کارهای مستقل تکمیل کنند.
مثال: معلمی که تمام روز در یک مدرسه کار می کند، و سپس برنامه های درسی را در شب برای یک ناشر آموزشی تهیه می کند. درآمد اصلی وی از شغلش به عنوان معلم است، اما کار آزاد او آن را تکمیل می کند.

کارگر متنوع

این کارگران فریلنس ترکیبی از درآمد را دارند. کارمندان متنوع وقت خود را بین مشاغل پاره وقت و کار رسمی تقسیم می کنند. آنها ازبا Moonlighter تفاوت های زیادی دارند زیرا این ترکیب متنوع تر از کار “عادی” است که توسط یک پروژه پیمانکاری تکمیل می شود.
مثال: آنا یک معلم جایگزین است که با فراخوان کار می کند. او همچنین سه شب را به عنوان سرپرست خانه در خانه از کودکان نگهداری می کند. علاوه بر این، وی چندین پروژه نوشتن را انجام می دهد، متخصص در زمینه نوشتن برای وبلاگ های عدالت اجتماعی و مراقبت از کودکان است.

کارگر موقت

این کارگران فریلنس پروژه هایی با یک بازه زمانی محدود دارند. یک کار واحد و سنتی و یا یک موقعیت قراردادی برای یک دوره زمانی از پیش تعیین شده دارند. مانند یک طراح وب که به مدت سه ماه در یک استارت آپ به زودی کار می کند.
مثال: جک کار سنتی خود را ترک کرد تا نویسنده مستقل شود. بلافاصله فرصتی برای نوشتن کتاب درسی با ناشر پیدا کرد. این شغلی یک ساله است که در آن به طور مرتب به عنوان کارمند حقوق پرداخت می شد، اما انتظار نمی رفت که از بازه زمانی یک ساله فراتر رود و از این رو کار را تا حدودی “مستقل” می دانست.

صاحب مشاغل آزاد

 
مثال: شخصی به عنوان یک مؤلف نویسنده و فریلنسر فعالیت می کند. او دو نفر را استخدام کرده است که برای او کار می کنند و مرتباً حقوق آنها را می پردازد، اما هنوز خود را مستقل می داند زیرا به هیچ یک از کارفرمایان وابستگی ندارد.

فریلنس

معرفی وب سایت های برتر فریلنس

در قسمت های قبل با 12 تا از وب سایت های برتر فریلنس آشنا شدیم. در این قسمت ما 6 سایت برتر دیگر را به شما معرفی خواهیم کرد.

سایت فریلنس Skyword

بازاریابی محتوا را می توان به راحتی در اینجا یافت. شما می توانید برای کار به عنوان یک استراتژیست آزاد محتوا، مدیر سرمقاله و غیره ثبت نام کنید. علاوه بر این، این شرکت فقط به شرکتهای آمریکایی یا انگلیسی سرویس ارائه نمی دهد. Skyword به مشتریانی از 27 کشور با پشتیبانی 13 زبانسرویس ارائه می دهد.

سایت فریلنس Designhill

این وب سایت فریلنس یک قیمت مناسب و شفاف را ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند پیش بینی کنند که طرح نهایی چقدر می تواند هزینه داشته باشد. این یک ویژگی بسیار مفید است زیرا بسیاری از کارهای طراحی با قیمت های مختلف وجود دارد

سایت فریلنس Freelancer

وب سایت فریلنسر با 32 میلیون کاربر ثبت نام شده بزرگترین بازار فروش منابع است. برای مطابقت با این تعداد هزاران شغل وجود دارد که می توانید به عنوان کارگر آزاد انتخاب کنید. شما می توانید در اینجا به صورت رایگان، ثبت نام کنید.

فریلنس

سایت فریلنس Guru

پس از ثبت نام، در جستجوی مشاغل مختلف، مانند توسعه وب، نوشتن، معماری و غیره، و انتخاب آنها جزئی از 3 میلیون فریلنسر در سراسر جهان خواهید بود.

سایت فریلنس Hireable

Hireable به شما فرصتی می دهد تا با داشتن فرصت برابر، فریلنس را در خارج از آمریکا یا اروپا بدست آورید. این سایت رابط کاربری ساده دارد و دقیقاً آنچه را که از وب سایت آزاد می خواهید انتظار دارید را ارائه می دهد: شما اخطار شغلی ، توصیه هایی دریافت می کنید ، و شغل های ذخیره شده خود و همچنین مشاغلی را که درخواست کرده اید مشاهده می کنید.

سایت فریلنس FlexJobs

FlexJobs نه تنها بستر کار آزاد را فراهم می کن ، بلکه همه را ترغیب می کند تا این مسیر شغلی را امتحان کنند. علاوه بر این، مشاغلی را از سراسر جهان جمع می کند. با قیمت 14.95 دلار در ماه، شما دسترسی کامل به شبکه گسترده کارفرمایان، آزمایش مهارت های مختلف و توضیحات دقیق هر شرکتی دریافت می کنید.


در صورت نیاز به افتتاح حساب کاربری درسایت های Freelance، واریز و براشت وجه در این سایت ها می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.