ویزا و مستر کارت (Visa Master)

با استفاده از خدمات ویزا و مستر کافه ارز می توانید پرداخت های بین المللی خود را به ما بسپارید و همچنین کارت های مجازی و گیفت کارت ویزا و مستر را سفارش دهید


ویزا و مستر کارت چیست ؟

ویزا کارت و مستر کارت دو کمپانی مشهور در زمینه ارائه خدمات مالی و پرداخت‌ها در سطح جهانی است که با همکاری بانک‌ها و شرکت‌های متعدد بین‌المللی و سیستم بانکی کشورها، امکان استفاده از این کارت‌ها در سطح بین‌المللی را فراهم کرده‌اند. اگر قصد خرید اینترنتی از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی دارید، یکی از بهترین روش‌ها استفاده از خدمات خرید با ویزا کارت و مستر کارت سایت کافه ارز است.

انواع خدمات ویزا و مستر کارت در کافه ارز


خرید با ویزا و مستر کارت

خرید با ویزا و مستر کارت

اگر قصد خرید اینترنتی از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی دارید، یکی از بهترین روش‌ها استفاده از خدمات خرید با ویزا کارت و مستر کارت سایت کافه ارز است.

موارد قابل پرداخت با ویزا و مستر کارت

  • خرید از فروشگاه‌های خارجی ( که امکان ارسال به ایران دارند)
  • پرداخت هزینه سفارت‌های خارجی (جهت اخذ ویزا، تایید مدارک و ...)
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون‌های بین المللی (همچون آیلتس، تافل، ...)
  • پرداخت هزینه دانشگاه‌های خارجی
  • پرداخت هزینه خرید هاست و دامنه‌
  • پرداخت هزینه رزرو هتل و بلیط پروازهای خارجی
  • و کلیه پرداخت‌ها از وبسایت‌هایی که درگاه ویزا کارت و مستر کارت دارند

گیفت کارت ویزا و مستر کارت

گیفت کارت ویزا و مستر کارت

گیفت کارت ویزا و مستر یکی دیگر از کارت‌های محبوب در حوزه پرداخت آنلاین است. گیفت کارت نوعی کارت اعتباری است که قابلیت شارژ مجدد و تمدید ندارند؛ به بیان دیگر، این نوع کارت‌ها مبالغ مشخصی داشته (به طور مثال ۱۰ دلاری، ۲۵ دلاری و ...) و هنگامی که موجودی آن به اتمام رسید، قابلیت شارژ مجدد ندارند.


صدور ویزا و مستر کارت مجازی

صدور ویزا و مستر کارت مجازی

کارت مجازی ویزا و مستر مانند کارت‌های فیزیکی از اعتبار بالایی برخوردار هستند اما برخلاف کارت‌های فیزیکی که قابلیت برداشت وجه از خودپرداز دارند، کارت‌های مجازی تنها به صورت آنلاین قابل استفاده هستند. ویزا کارت و مستر کارت دو کمپانی معتبر در زمینه ارائه خدمات مالی در سطح بین‌المللی بوده که کارت‌های متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از کارت‌های محبوب این دو کمپانی کارت مجازی است.


گیفت کارت American Express

گیفت کارت American Express

گیفت کارت آمریکن اکسپرس (AMEX) یکی از کارت‌های پرکاربرد در زمینه خرید و پرداخت آنلاین است. شرکت آمریکن اکسپرس (American Express) یا به اختصار، امکس، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پرداخت جهانی است که با فراگیرتر شدن آن، رقیبی قدرتمند برای کارت‌های مشهور ویزا کارت و مستر کارت شناخته می‌شود. گرچه شهرت امریکن اکسپرس بیشتر برای کارت‌های اعتباری آن است اما جالب است بدانید که این شرکت بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده چک‌های مسافرتی در دنیا است.