پرداخت با ویزا کارت Visa Card💵پرداخت با مستر کارت Master Card

در دنیای امروز سیستم‌های پرداخت های بین المللی بیش از هر زمان دیگری گسترش پیدا کرده‌اند و شما می‌توانید برای انجام بسیاری از مراودات مالی خود از این طریق اقدام نمایید. مستر کارت و ویزا کارت جزو برترین سرویس‌های مالی هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده زیادی برد. خوشبختانه امکان پرداخت با مستر کارت در کافه ارز فراهم شده است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین پرداخت با ویزا کارت نیز شامل موارد مختلفی می‌شود که در سایت کافه ارز به آسانی انجام خواهد شد.

 پرداخت با ویزا کارت ، پرداخت با مستر کارت – پرداخت با مستر کارت
پرداخت با مستر کارت

پرداخت با مستر کارت

بسیاری از افراد دوست دارند که از سایت‌های معتبر خارجی خرید انجام دهند ولی از این لحاظ با محدودیت‌های مختلفی روبرو می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید،‌ شرایط تحریم باعث شده است که ایرانیان به بسیاری از سرویس‌های مالی دسترسی نداشته باشند. با توجه به بررسی‌هایی که تابه‌حال انجام شده است، بخش زیادی از سایت‌های خارجی درگاه مستر کارت دارند که بهتر است از این طریق پرداخت‌ها صورت بگیرد. مستر کارت معمولا به دو شکل فیزیکی و مجازی ارائه می‌شود که هرکدام از این موارد مزایا و معایب خاص خود را دارند.

با توجه به تحریم بودن ایران، کارت فیزیکی مستر کارت در ایران عرضه نمی‌شود. از همین رو امکان خرید مستر کارت مجازی در کافه ارز فراهم شه است . همچنین با خدمات پرداخت با مستر کارت مجازی این امکان برای شما فراهم شده است که به‌راحتی از فروشگاه‌های اینترنتی مختلف خرید کنید و نیاز خود را بدون داشتن کارت اعتباری برطرف نمایید. البته شما می‌توانید از فروشگاه‌هایی خرید کنید که امکان ارسال کالا به ایران را دارند پس به این موضوع توجه کافی را داشته باشید.


پرداخت با ویزا کارت

پرداخت با ویزا کارت

ویزا کارت بزرگ‌ترین رقیب مستر کارت در تبادلات مالی است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از آن بهره می‌برند. معمولاً بیشتر سایت‌های معتبر از هر دو سرویس مسترکارت و ویزاکارت پشتیبانی می‌کنند که شما با توجه به شرایط خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. خدمات پرداخت با ویزا کارت در کافه ارز به کاربران امکان می‌دهد که بدون کارت اعتباری خرید خود را انجام دهند. به‌طور مثال بسیاری از دیجیتال مارکترها به دنبال راهی هستند که با کمک آن، بتوانند هاست و دامنه خارجی را خریداری کنند.

سایت‌های عرضه‌کننده هاست و دامنه خارجی، درگاه بین‌المللی دارند و پرداخت شما حتماً باید به شکل ارزی صورت بگیرد. از آنجا که امکان پرداخت مستقیم ریال در این سایت‌ها فراهم نیست، باید به فکر خدمات خرید با مستر کارت و ویزا کارت باشید. خوشبختانه سایت کافه ارز امکان خرید با ویزا کارت را برای شما فراهم کرده است. فقط کافی است که شما بعد از ثبت نام، درخواست پرداخت با مستر کارت یا پرداخت با ویزا کارت را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما حل شود.


خرید با مستر کارت

خدمات ویژه خرید با مستر کارت

شاید شما با خود فکر کنید که چرا باید از بین سیستم‌های مالی مختلفی که وجود دارد مستر کارت را انتخاب کرد. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که خرید با مسترکارت، بسیار کامل و جامع است و بسیاری از خدمات و محصولات از طریق این سیستم قابل خریداری هستند. شما می‌توانید با استفاده از مستر کارت و ویزا کارت از فروشگاه‌های اینترنتی که ارسال به ایران دارند خرید انجام دهید. همچنین برای پرداخت هزینه‌های مربوط به سفارت کشورهای دیگر نیز می‌توان از این سیستم فوق‌العاده استفاده نمود.

برخی از افراد نیز به دنبال شرکت در آزمون‌هایی همچون تافل و آیلتس هستند که پرداخت هزینه‌های آن‌ها از طریق خدمات پرداخت با مستر کارت فراهم شده است. همچنین با استفاده از این سیستم مالی می‌توانید هاست و دامنه معتبر بین‌المللی تهیه کنید. اگر می‌خواهید که اکانت خود را در یک سایت خارجی شارژ نمایید،‌ بدون شک خرید با ویزا کارت و مستر کارت برای شما بسیار عالی خواهد بود. خوشبختانه امکان پرداخت با مستر کارت مجازی در صنعت گردشگری نیز فراهم شده است و شما می‌توانید به‌آسانی هزینه هتل و پرواز خود را از این طریق پرداخت نمایید. به‌صورت کلی تمامی سایت‌هایی که دارای درگاه پذیرنده ویزا کارت و مستر کارت هستند، برای انجام معاملات مناسب خواهند بود.


پرداخت هزینه سفارت با مستر کارت و ویزا کارت

پرداخت هزینه‌های سفارت با مستر کارت و ویزا کارت

یکی از مهم‌ترین مواردی که شما در آن به پرداخت با مستر کارت نیاز پیدا می‌کنید، پرداخت هزینه‌های مربوط به سفارت کشورهای خارجی است. هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به دنبال پروسه مهاجرت خود هستند و آن را به شکل جدی دنبال می‌کنند. برای اینکه درخواست مهاجرت شما ترتیب اثر داده شود،‌ باید مدارک مختلفی را تهیه کرده و ارائه دهید. در همین راستا شاهد آن هستیم که رسیدگی به پرونده مهاجرت شما در سفارت کشور مربوطه نیازمند صرف هزینه‌های خاص خود است.

در چنین مواقعی امکان پرداخت با مسترکارت به کمک شما می‌آید و از این راه پرداخت‌ها به‌آسانی صورت می‌گیرد. همچنین اگر شما قصد دارید که به سراغ پرداخت با ویزا کارت بروید، این راه نیز برای پرداخت هزینه‌ها امکان‌پذیر است که در نهایت شما باید از بین این سرویس‌ها، یکی را برای خود انتخاب کنید. معمولاً برای تشکیل پرونده ویزا باید هزینه مشخصی را پرداخت کنید که با فرصت خرید با مستر کارت مجازی، به‌آسانی از این راهکار نیز بهره خواهید برد.


پرداخت هزینه ازمون های بین المللی با مستر کارت و ویزا کارت

ثبت‌ نام آزمون‌های بین‌المللی از طریق ویزا و مستر کارت

هر ساله بسیاری از ایرانیان به دنبال ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی هستند که نمونه مشابه آن‌ها در داخل ایران وجود ندارد. به‌صورت کلی آزمون‌های بین‌المللی از اعتبار بالاتری برخوردار هستند و کسانی که در آن شرکت می‌کنند افراد فرهیخته‌ای هستند. در حال حاضر بیشتر این داوطلبان به دنبال پشت سر گذاشتن آزمون‌های زبان همچون تافل و آیلتس هستند که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت است. با توجه به اهمیت بالایی که این مدارک دارند، باید برای ثبت‌نام در این آزمون‌ها هزینه آن را پرداخت نمایید.

خوشبختانه خرید با ویزا کارت این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید با خیال راحت نسبت به ثبت‌نام آزمون‌های بین‌المللی اقدام کنید. البته برخی از افراد نیز خرید با مسترکارت را ترجیح می‌دهند و هزینه‌های خود را از این روش انجام می‌دهند. در حال حاضر سایت کافه ارز، روش پرداخت هزینه آزمون با خرید مستر کارت مجازی را هم ایجاد کرده است که می‌توانید از این گزینه به نفع خود بهره ببرید.


پرداخت هزینه رزرو هتل و پرواز با مستر کارت و ویزا کارت

رزرو هتل و پرواز از طریق پرداخت با مستر کارت

بسیاری از ایرانیان هر ساله به کشورهای مختلفی در جهان سفر می‌کنند. این سفرها معمولاً با انگیزه‌های مختلفی همراه است که سفرهای کاری و تفریحی، بیشترین تعداد آن را شامل می‌شوند. برای اینکه بتوانید یک سفر مطمئن و ایمن داشته باشید، باید عوامل مختلفی را در کنار هم قرار دهید که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. برای اینکه خیال شما آسوده شود،‌ بهتر است که از قبل پرواز و هتل خود را رزرو کنید تا برای شما مشکلی ایجاد نگردد.

برای پرداخت هزینه‌ها در این بخش نیز می‌توانید از گزینه پرداخت با مسترکارت استفاده نمایید. در واقع سایت کافه ارز، امکان پرداخت با مستر کارت مجازی را برای شما فراهم می‌کند که در نتیجه آن می‌توانید به‌راحتی بلیط پروازهای خارجی را خریداری کنید. البته برای تهیه بلیت و رزرو هتل می‌توان از گزینه پرداخت با ویزا کارت هم استفاده کرد زیرا این سرویس نیز خدمات فوق‌العاده‌ای در این زمینه ایجاد کرده است. 

امروزه خدمات گسترده‌ای همچون دوره‌های آموزشی بین‌المللی وجود دارد که ایرانیان به دلیل وجود تحریم‌ها نمی‌توانند به‌صورت مستقیم هزینه‌های مربوطه را پرداخت کنند. به همین جهت استفاده از راهکارهایی همچون خرید با مستر کارت و خرید با ویزا کارت برای این دسته از افراد مناسب خواهد بود. با توجه به تقاضای بسیار بالایی که در این زمینه وجود دارد، می‌توانید از سایت کافه ارز برای پرداخت‌های خود کمک بگیرید. کافه ارز در کنار شما خواهد بود تا خرید از سایت‌های خارجی و انجام پرداخت‌های اینترنتی را به راحت‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

ارسال دیدگاه


محمد اسدي
سه شنبه 13 دی 1401
سلام من میخواستم توی یک سایت فروشگاهی خارجی پرداخت انجام بدم درگاه پرداخت با مستر کارت داشت . شما انجام میدید؟
5 (6 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید