خرید با ویزا کارت و مستر کارت

از هر سایتی که بخری پرداخش با ماست

 خرید با ویزا کارت و مستر کارت

نحوه خرید

با کافه ارز فقط یک کپی پِیست با خریدت فاصله داری!

1ثبت نام کن

ساده و سریع توی کافه ارز ثبت نام کن

2لینک پرداخت رو بفرست

لینک رو از سایت مورد نظر کپی کن و اینجا پیست‌کن

3پرداختت رو انجام بده

به ویزا و مستر کارت نیاز نداری فقط معادل ریالی‌شو پرداخت کن

خریدت انجام شد!

بدون نیاز به داشتن ویزا و مستر کارت خریدت انجام شد!

اگر به دنبال خرید هاست هستی یا این که می‌خوای هزینه شرکت در آزمون‌های بین‌المللی را پرداخت کنی، ویزا و مستر کارت بهترین گزینه برات محسوب میشه. ویزا و مستر کارت از معتبرترین روش‌های پرداخت ارزی هستند که به کمک اون‌ها می‌تونید تمام پرداخت‌های خارجیتون مثل خرید اشتراک سایت‌های خارجی و پرداخت‌های مربوط سفارت رو در عرض چند دقیقه انجام بدید.

چرا کافه ارز ؟

برای خرید با ویزا کارت و مستر کارت به گزینه‌ای به جز کافه ارز فکر نکن! چون…..

بهترین قیمت

بهترین و منصفانه ترین نرخ توی کافه ارز پیدا میشه

بدون محدودیت

هیچ سقفی برای خریدت وجود نداره

سریع و فوری

توی کمترین زمان ممکن خریدت رو انجام بده

مشاوره اختصاصی

برای هر خرید یه متخصص کنارته

آموزش خرید با ویزا کارت و مستر کارت در کافه ارز

video cover

از این سایت‌ها خرید داری؟

هزینه‌شو با ویزا کارت و مستر کارت پرداخت می‌کنیم

بریم واسه خریدش
Booking.com
duolingo
airbnb
alibaba
coursera
ebay
prometric
netflix

خرید ویزا و مسترکارت مجازی

برای خرید ویزا مستر کارت مجازی هم هم میتونی روی ما حساب کنی

خریدت رو انجام بده
 برای خرید ویزا مستر کارت مجازی هم هم میتونی روی ما حساب کنی

اینجا از نداریم و نشد خبری نیست…..

با ویزا کارت و مستر کارت از هر جای دنیا خرید کن!

خریدت منتظر پرداخته

می خوای از خریدت جا نمونی؟

با ویزا کارت و مستر کارت از هر جای دنیا خرید کن!

خریدت رو انجام بده

خرید با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با مستر کارت و ویزا کارت 

نقل و انتقال مالی و پرداخت‌های بین‌المللی در این روزها به یکی از چالش‌های اصلی ما کاربران ایرانی تبدیل شده است. ما برای خرید از سایت‌های خارجی یا انتقال وجه به خارج از کشور باید از شبکه‌های مالی بین‌المللی استفاده کنیم. ویزا کارت و مستر کارت در میان سیستم‌های پرداخت از لحاظ سرعت و امنیت حرف اول را می‌زنند. البته، افتتاح حساب و استفاده عادی از حساب ویزا و مستر کارت برای افراد داخل ایران به سادگی امکان‌پذیر نیست. خوشبختانه استفاده از سرویس پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت در کافه ارز امکان‌پذیر است و شما می‌توانید به راحتی با استفاده از آن از سایت‌های خارجی خرید کنید. در ادامه نحوه استفاده از دو سرویس ویزا کارت و مستر کارت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پرداخت با مستر کارت

خیلی از کاربران دوست دارند که از سایت‌های خارجی خرید کنند اما با توجه به محدودیت‌های مالی برای ایرانیان در دسترسی به این سایت‌ها، خرید از آن‌ها با کارت‌های بانکی داخل کشور امکان‌پذیر نیست. البته، می‌توان با استفاده درگاه‌ پرداخت مستر کارت در بسیاری از سایت‌های خارجی خرید انجام داد. مستر کارت در دو نوع فیزیکی و مجازی وجود دارد که با توجه به محدودیت‌های مالی، امکان دریافت کارت فیزیکی در داخل ایران وجود ندارد. البته، مستر کارت مجازی تمام نیازهای ما برای خرید از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خارجی را رفع می‌کند. شما با استفاده از مستر کارت مجازی، می‌توانید از تقریباً تمام فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید. فراموش نکنید که سایت مد نظر باید امکان ارسال کالا به ایران داشته باشد، در غیر اینصورت کالایی که خریداری می‌کنید به دست شما نخواهد رسید. علاوه بر این، با توجه به محدودیت‌های دسترسی به سیستم بانکی جهانی برای کاربران ایرانی، استفاده از مستر کارت مجازی که توسط کافه ارز ارائه می‌شود، راهی بسیار آسان برای خرید اشتراک سایت‌های خارجی به شمار می‌رود و با استفاده از آن به راحتی می‌توانید حساب معمولی خود در بسیاری از نرم‌افزارها و سایت‌های خارجی را به حالت پرمیوم ارتقا داده و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید. 

پرداخت با ویزا کارت 

ویزا کارت بزرگترین رقیب مستر کارت به شمار می‌رود که توسط میلیون‌ها نفر در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت، هر سایتی که درگاه مستر کارت پشتیبانی می‌کند، امکان پرداختا با ویزا کارت را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید با توجه به شرایط خود از هر دو این سرویس‌ها استفاده کنید. خدمات پرداخت با ویزا کارت در کافه ارز به کاربران امکان می‌دهد تا بدون نیاز به کارت اعتباری، خریدهای خود را انجام دهند. به عنوان مثال، بسیاری از وب مسترها و افرادی که کسب و کار با مخاطب هدف خارج از کشور دارند به دنبال راهی برای خرید هاست و دامنه خارجی را هستند. با توجه به اینکه پرداخت مستقیم با ریال در این سایت‌ها امکان‌پذیر نیست، شما باید هزینه خرید خود را با ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت کنید. خوشبختانه، سایت کافه ارز امکان خرید با ویزا کارت را برای شما فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت، شما باید در سایت ثبت نام کرده و درخواست پرداخت با ویزا کارت یا ویزا کارت را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را انجام خواهند داد.

از طریق سرویس پرداخت با ویزا کارت در کافه ارز، شما می‌توانید بدون داشتن کارت اعتباری فیزیکی، خریدهای بین‌المللی را خود را به راحتی هر چه تمام انجام دهید. در حقیقت، هرسایت خارجی که از درگاه ویزا کارت پشتیبانی کند را می‌توانید با استفاده از سرویس‌های پرداخت ارزی کافه ارز برای خرید مد نظر قرار دهید.

پرداخت با مستر کارت یا وزا کارت چه ویژگی‌هایی دارد؟

شاید از خود بپرسید که پرداخت با مستر کارت در میان سیستم‌های پرداخت ارزی مختلف چه مزایای برای ما دارد؟ تجربه نشان داده است که اگر مستر کارت را برای پرداخت‌های آنلاین خود انتخاب کنید می‌توانید تقریباً از تمام فروشگاه‌های اینترنتی خارجی خرید کنید. علاوه بر این، انجام برخی خدمات منحصربفرد نظیر پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت‌ها از طریق مستر کارت امکان‌پذیر است. بعضی افراد همچنین به دنبال شرکت در آزمون‌هایی مانند تافل و آیلتس هستند و پرداخت هزینه‌های آن‌ها نیز از طریق خدمات پرداخت با مستر کارت انجام می‌شود. اگر می‌خواهید حساب کاربری خود را در یک سایت خارجی شارژ کنید، انتخاب ویزا کارت و مستر کارت برای شما بسیار مناسب است. خوشبختانه، امکان پرداخت با مستر کارت مجازی در صنعت گردشگری نیز فراهم شده است و شما می‌توانید به آسانی هزینه‌های هتل و پرواز خود را از این طریق پرداخت کنید. به طور کلی، تمامی سایت‌هایی که دارای درگاه پرداخت ویزا کارت و مستر کارت هستند، برای انجام مراودات مالی مناسب خواهند بود.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

سوالات متداول

دیدگاه های شما

محمد اسدي

سلام من میخواستم توی یک سایت فروشگاهی خارجی پرداخت انجام بدم درگاه پرداخت با مستر کارت داشت . شما انجام میدید؟

غزاله احمدیان

من از سایت سفورا خرید کردم میتونم با ویزا و مستر کارت پرداختش رو انجام بدم ؟؟؟

رضا یکتا

درود با پی پال میتوانیم برای شما خرید را تکمیل کنیم

مرتضی دلیریان

من می‌تونم از طریق خرید با ویزا و مستر برای شخصی در اروپا پول انتقال بدم؟

رضا یکتا

درود . برای این مورد میتوانید از طریق شارژ حساب پی پال و یا شارژ وایز اقدام کنید .

فیروز حیدری

سلام وقتتون بخیر میتونم با پی پال بلیط کنسرت های خارجی رو خریداری کنم ؟

رضا یکتا

درود . بله همراه میتوانید بصورت پی پال و یا ویزا و مستر کارت این خرید را ثبت کنید