logo کاقه ارز

در قسمت قبل با مفاهیم فریلنس و سایت های فریلنس آشنا شدیم و به بررسی 6 سایت برتر فریلنس پرداختیم. آشنا شدن با سایت های برتر فریلنس باعث انتخاب بهتر و معتبر تر کار برای فریلنسر های عزیز می شود. در این مقاله به بررسی جوانب مثبت و منفی شغل های فریلنس، معرفی محبوب ترین زمینه های شغلی و معرفی 6 سایت برتر freelance دیگر می پردازیم. با کافه ارز همراه باشید تا با تمام جوانب کار در سایت های freelance آشنا شوید.

محبوب ترین زمینه های شغلی freelance

با استفاده از سایت های freelance می توانید در شرکت ها، سازمان ها و آژانس های دولتی متنوعی استخدام شوید. تقریباً در هر شغلی قابل تصور کار خواهید یافت و مشاغل آزاد از پروژه های کوچک و موقت تا پروژه های بلند مدت و تمام وقت موجود است.

freelance

متداول ترین زمینه های شغلی عبارتند از:

بازاریابی

 • وظایف شغلی: هماهنگ کننده بازاریابی، مدیر بازاریابی و مدیر پروژه
 • توضیحات: مسئول ایجاد استراتژی های جدید برای جذب مشتری، برای برندها، تحقیق و مدیریت روابط مشتری. مسئول مدیریت محصولات، ردیابی بودجه و به روزرسانی محصولات در وب سایت است. ممکن است نظارت بر کمپین ها و تولید محتوای آنلاین داشته باشد.
 • درآمد تخمینی: 46 تا 52 دلار در ساعت

توسعه وب

 • توابع شغلی: توسعه دهنده برنامه وب، توسعه دهنده محتوای وب
 • توضیحات: پشتیبانی از توسعه برنامه را ارائه دهید. ابزارهای آنلاین را برای وب سایتها ایجاد کنید. سیستم های نرم افزاری را ایجاد و آزمایش کرده و برنامه های موجود را در بستر نرم افزار پیاده سازی کنید. مدیریت سایتها و سرورها ، ارائه پشتیبانی فنی و بهبود معماری و برنامه های کاربردی.
 • درآمد تخمینی: 36 تا 43 دلار در ساعت

حسابداری

 • وظایف شغلی: منشی حسابداری، حسابدار املاک، حسابدار
 • توضیحات: ارائه حساب مالی و کمک به حسابرسی های پایان سال و اظهارنامه مالیاتی است. ارائه صورتحساب و مدیریت موجودی، انجام مجلات بانکی. انجام کارهای روزمره حسابداری و صورت حساب های بانکی. گزارش حساب و گزارش مالی.
 • درآمد تخمینی: 16 تا 30 دلار در ساعت

تدریس

 • وظایف شغلی: معلم محتوا، طراح آموزشی، هماهنگ کننده آموزش، معلم مشاور
 • توضیحات: کلاسهای آنلاین را به دانش آموزان مقاطع مختلف آموزش دهید. دروس جذاب را بنویسید از جمله سخنرانی ها، فعالیت ها و تکالیف برای دانش آموزان دبیرستانی یا متوسط. محتوای آمادگی آزمون صدور گواهینامه معلمان را برای انتشار آنلاین بنویسید و راهنماهای یادگیری ایجاد کنید. “طرح های جامع” دوره جامع را ایجاد کنید. با کارشناسان موضوع مشورت کنید، سناریوها را بنویسید، متن صوتی را ایجاد کنید، و اسکریپت هایی را برای آموزش بنویسید.
 • درآمد تخمینی: 20 تا 28 دلار در ساعت

طراحی گرافیک

 • کارکردهای شغلی: طراح دیجیتال، طراح ویژوال و طراح ارتباطات
 • توضیحات: برنامه ها، بازی ها، وب سایت ها و کمپین ها را طراحی کنید و ایده های بازاریابی ایجاد کنید. استراتژی های جذب مشتری را برای مارک ها ایجاد کنید. ایجاد و طراحی گرافیک، برنامه ها، ایمیل و وب سایت. عکس ها را برای استفاده آنلاین انتخاب کرده و ویرایش کنید و برای تکمیل محتوای انتخاب شده ، گرافیکی ایجاد کنید.
 • درآمد تخمینی: ساعتی 21 دلار

جوانب مثبت و منفی فریلنس

هر شغلی جوانب مثبت و منفی دارد، آزاد کار کردن هم جوانب مثبت و منفی خود را دارد. آگاهی از چالش های پیش رو می تواند به شما کمک کند واقعیت را بدانید.

freelance

جوانب مثبت

داشتن کنترل بر حجم کار، مشتریانی که با آنها کار می کنید ، و درآمد شما سود بزرگی برای کار آزاد است. وقتی آزاد کار باشید شما در صندلی راننده هستید. شما تعیین می کنید که چه شغل هایی را انتخاب کنید، مشتریانی که می خواهید برای آن کار کنید و میزان دستمزد شما. بسته به سطح تخصص شما، می توان ساعتهای پاره وقت کار کرد، اما هزینه تمام وقت را دریافت کنید. شما می توانید در هر جایی با یک تبلت یا لب تاب به کار بپردازید.

جوانب منفی

1-عدم امنیت شغلی: تضمینی در freelance وجود ندارد. کار به شکل پروژه های مختلفی است که شما از یک یا چندین مشتری می گیرید. شما می توانید از داشتن درآمد بالا در یک ماه به بیکار بودن در یک ماه دیگر بروید.

2- مشتری های غیر معقول: شما مشتری های خوب را هر وقت که دوست دارید پیدا نمی کنید. متوجه خواهید شد که زندگی شما در حول مشتری تان به گردش در خواهد آمد و برآورده شدن مطالبات آنها اولویت اصلی شما خواهد بود. آنها شما را با تماس های دیر هنگام متعجب می کنند، شما را مجبور می كنند كه از مهمانی ها برگردید تا كار آنها را انجام دهید.

3- تنها کارکردن: مشاغل دائمی در اداره می توانند بسیار جذاب باشد. شما در یک محل کار با همکارانتان هستید و با آنها ارتباط برقرار می کنید. کار در خانه و جدا از همکاران می تواند باعث تنهایی شود و انجام این کار برای مدت طولانی ممکن است عوارض بدی را بر روی یک شخص بگذارد.

معرفی برترین وب سایت های freelance

برای آشنایی با 6 سایت برتر و جذاب فریلنس با کافه ارز همراه شوید. ما در این قسمت 6 سایت کاربردی دیگر را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- وب سایت فریلنس Crowded

Crowded از فرآیند استخدام هوش مصنوعی برخوردار است که مناسب ترین متقاضیان شرکت ها را پیدا می کند. این وب سایت فریلنس براساس قیمت ها، تجربه و مهارت های خود همه را به خود جذب می کند. این ویژگی همچنین برای کارگران بسیار عالی است به گونه ای که مجبور نیستند به طور دستی در هر کار شغلی شرکت کنند. فقط بگذارید الگوریتم کار را انجام دهد و سپس منتظر تماس کارفرما باشید.

2- وب سایت freelance The Creative Group

وب سایت کار را برای آزادکاران در خارج از کشور آسان می کند تا شغلی را که می خواهند پیدا کنند. TCG ، همانطور که گفته می شود ، به شما امکان می دهد یک رزومه یا یک پروفایل LinkedIn بارگذاری کنید تا به دنبال کار بگردید. هنگامی که فرصتی مناسب برای علاقه شما وجود دارد، می توانید برای درخواست شغل تلاش کنید.

3- وب سایت فریلنس 99Designs

این وب سایت آزاد قصد دارد تا روی مشاغل طراحی تمرکز کند، همه چیز از آرم ها گرفته تا جلد کتاب. همچنین به مشتریان امکان می دهد مسابقه ای را شروع کنند که همه در 99Designs می توانند در آن شرکت کنند. با هزینه صفر، سکویی برای به نمایش گذاشتن کار خود و بهبود دانش خلاقانه خود با مقالات به روز آن دریافت خواهید کرد.

4- وب سایت freelance Nexxt

Nexxt جستجوی شغل را طبق 4 معیار طبقه بندی می کند: تمرکز شغلی، تمرکز مکانی، تمرکز تنوع و تمرکز جهانی. مورد سوم برای ایجاد یک محیط کار فراگیرتر برای همه است. با استفاده از این مقوله ها ، این وب سایت مستقل همچنین شما را قادر می سازد مشاغل آزاد مختلفی را که مطابق با مسیر شغلی شما است، امتحان کنید.

5- وب سایت freelance Writer Access

اگر می خواهید یک نویسنده مستقل شوید، Writer Access بهترین بستر است. این مجموعه انواع مشاغل نوشتن، از جمله مقالات آنلاین، مطالعات موردی، مقالات فنی و غیره را در بر می گیرد. این وب سایت فریلنسر ابزارهای زیادی از قبیل تجزیه و تحلیل محتوا، بهینه سازی کلمه کلیدی و برنامه ریز محتوا را برای به دست آوردن کاری بهتر و کارآمدتر در اختیار شما قرار می دهد.

6- وب سایت فریلنس TaskRabbit

همه مشاغل آزاد دیجیتال نیستند. TaskRabbit یک وب سایت مستقل است که بر کارهای خانه تمرکز دارد. در این سایت کار هایی مانند مونتاژ، جابجایی و بسته بندی، لوله کشی یا هر چیز دیگری را می توانید بیابید.

برای آشنایی بیشتر با برترین وب سایت های فریلنس در مقاله های بعدی با کافه ارز همراه باشید.
در صورت نیاز به افتتاح حساب کاربری درسایت های Freelance، واریز و براشت وجه در این سایت ها می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.