خرید مستر کارت مجازی (MasterCard)، خرید ویزا کارت مجازی (VisaCard)

با داشتن مستر کارت و ویزا کارت مجازی می‌توانید در اکثر سایت های خارجی پرداخت داشته باشیدو خدمات آنها استفاده کنید. خرید MasterCard مجازی و VisaCard مجازی در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک و با مبالغ مختلف امکان‌پذیر است. در بین سیستم‌های  پرداخت ارزی زیادی که در سراسر جهان وجود دارد،‌ برخی از آن‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مستر کارت و ویزا کارت اشاره کرد. . امروزه شما برای استفاده از نرم‌افزارها و سایت‌های مختلف باید خرید درون برنامه‌ای انجام دهید.کافه ارز در ایران امکان خرید مستر کارت و خرید ویزا کارت مجازی به آسانی فراهم کرده است.

 خرید مستر کارت مجازی ، خرید ویزا کارت مجازی
خرید مستر کارت مجازی در کافه ارز

خرید مستر کارت مجازی Master Card

بهترین کارتی که میتوانید برای پرداخت های بین المملی خود استفاده مستر کارت مجازی است. حالا چرا مجازی؟ چون در ایران ارائه خدمات مستر کارت وجود ندارد و نمی‌توان به صورت فیزیکی آن را تهیه کرد، به همین دلیل مستر کارت به صورت مجازی عرضه می‌شود و به صورت فوری اطلاعات آن برای شما ارسال می‌شود. چرا مستر کارت مجازی ار محبوبت زیادی برخوردار است ؟ مهم ترین دلیل، هزینه کمتری آن نسبت به کارت های دیگر دارد و برای شما ارزانتر خواهد بود و اینکه مالیات سالیانه نیز به این نوع کارت ها تعلق نمی‌گیرد. MasterCard در اکثر فروشگاه های بزرگ درگاه پرداختی دارد مانند ایکس باکس، نتفلیکس، اسپاتیفای و ...


خرید ویزا کارت مجازی در کافه ارز

خرید ویزا کارت مجازی Visa card

ویزا کارت یکی از رقیب های جدی مستر کارت در پرداخت های بین المللی است. متاسفانه این کارت ها نمی‌توان به صورت فیزیکی تهیه کرد و برای همین خرید ویزا کارت مجازی جایگزین مناسبی برای ما خواهد بود. ویزا کارت هم مثل مستر کارت به صورت مجازی عرضه می‌شود که بلا‌فاصله بعد از خرید اطلاعات کارت برای شما ارسال خواهد شد.و می‌توانید براحتی خرید خود را انجام دهید.ویزا کارت به دلیل مجازی بودن مثل مستر کارت هیچگونه مالیات سالیانه ای به آن تعلق نمی‌گیرد و در اکثر فروشگاه های آنلاین درگاه ویزا کارت وجود دارد که پرداخت خود را می‌توانید انجام دهید. 


هزینه صدور ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی

هزینه صدور مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی

مستر کارت و ویزا کارت همواره در تلاش هستند که خدمات ویژه ای را به کاربران خود ارائه دهند. این نوع کارت های مجازی دارای اعتبار مشخصی هستند و قابل شارژ نیز نیستند، کمترین مقدار این کارت ها از 1 دلار شروع می‌شود که مقدار مناسبی است برای خرید از بعضی سایت ها، هزینه صدور مستر کارت و ویزا کارت مجازی طبق تعرفه روز دلار محاسبه می‌شوند، و در کنار آن مقدار کمی کارمزد صدور نیز دارد. قبل از خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی اول به قیمت خدمات و سرویسی که می‌خواهید خرید کنید توجه کنید و بعد از آن خرید خود را طبق قیمت آن محصول ثبت کنید. شما می‌توانید برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی کافه ارز در ارتباط باشید.  


سفارش ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی

سفارش مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های دریافت مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی این است که مؤسسات مالی متعددی در سراسر جهان به آن متصل هستند. همین پیوند بین Master CardوVisa Card با سایر شبکه‌های مالی باعث شده است تا بسیاری از افراد ترجیح دهند که با خرید مسترکارت و ویزا کارت مجازی از این خدمات بهره ببرند. بعد از سفارش ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی  شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV2 برای شما ارسال خواهد شد. بدون شک در بین تمامی سرویس‌های مالی که در دنیا فعال هستند، مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی یکی از بهترین ها از لحاظ خدماتی هستند. اگر شما نگاهی به اکثر فروشگاه‌های اینترنتی بین‌المللی بزنید، متوجه خواهید شد که برای اکثر آن‌ها درگاه مخصوص مستر کارت و ویزا کارت وجود دارد. برای خرید MasterCard مجازی و VisaCard مجازی فقط کافی است که ثبت‌نام خود را در سایت کافه ارز انجام دهید و بعد از احراز هویت، سفارش خود را ثبت کنید.


توضیحات بیشتر

پرداخت شهریه دانشگاه با ویزا مستر کارت مجازی

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارید حتما به این نکته توجه کنید که برای پرداخت شهریه و هزینه های دانشگاه حتما به Visa Card و MasterCard نیاز دارید. اگر توانایی تهیه این کارت ها را ندارید و نیاز دارید که از درگاه های مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنید پیشنهاد ما به شما ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی است. اکثر دانشگاه ها بدارای درگاه ویزا یا مستر کارت هستند، قبل از خرید از سایت کافه ارز حتما درگاه پرداختی دانشگاه و کالج خود را چک کنید. کافه ارز درحال حاضر این نوع کارت های مجازی  را از مبلغ 5 دلار الی 500 دلار موجود دارد. اگر به مبالغ بالاتری نیاز دارید پیشنهاد میکنم با مشاوران ما در کافه ارز تماس بگیرید.

خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی ارزان 

در سایت کافه ارز شما می‌توانید با پرداخت کمترین کارمزد نسبت به رقبا Visa Card و Master Card مجازی خود را سفارش دهید و از تمام سایت هایی که دارای درگاه این دو شرکت بزرگ هستند خرید کنید.  علاوه بر ارزان بودن صدور ویزا و مستر کارت مجازی در کافه ارز، شما از پشتیبانی 12 ساعته ما نیز بهره مند خواهید شد و هر گونه سوال و ابهامی برای شما وجود داشت به ‌راحتی از طریق شماره تماس درج شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین شما می‌توانید از طریق چت آنلاین نیز سوالات خود را بپرسید و فورا جواب خود را دریافت کنید.

قیمت مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی

قیمت مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی کاملا به شما بستگی دارد، یکی از ویژگی های این نوع کارت های اعتباری مجازی این است که شما هر مبلغی که نیاز دارید سفارش می‌دهید. از مبلغ 1 دلار تا 500 دلار می‌توانید ویزا کارت و یا مستر کارت مجازی خود را سفارش دهید و بدون محدودیت از سایت های خارجی با لذت خرید کنید. یکی دیگر از ویژگی های این کارت های مجازی اینه که خیلی سریع و زیر 30 دقیقه به صورت  اتوماتیک ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی خود را تحویل بگیرید. همچنین دیگر نگران مالیات هم نباشید چون این کارت ها هیچگونه مالیاتی نخواهند داشت.


سوالات متداول
 • +
  ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی چه کاربردی دارد؟

  شما می‌توانید با استفاده از این ویزاکارت مجازی و مسترکارت مجازی خیلی راحت می‌توانید از سایت های بزرگ خرید کنید. خرید هایی مثل بلیط هواپیما، بلیط هتل، خرید سرور، پرداخت شهریه دانشگاه، خرید لایسنس نرم افزار ها و بازی های مختلف و...

 • +
  چگونه با ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی خرید کنیم

  موقع خرید از سایت مورد نظر اطلاعات ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی که برای شما ارسال شده است را وارد نمایید و خرید خود را تکمیل کنید.

 • +
  آیا مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی قابل شارژ شدن است ؟

  خیر، این نوع کارت های مجازی بعد اتمام موجودی خریداری شده مجدد قابل شارژ نیست، می‌توانید برای خرید مجدد ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی جدیدی را سفارش دهید.

 • +
  اعتبار مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی چقدر است ؟

  اعتبار تمامی سرویس های ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی 6 ماهه است.

 • +
  ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی برای کدام کشور است؟

  تمامی سرویس های ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی صادره از کشور آمریکا می‌باشند

ارسال دیدگاه


معصومه آبایی
چهارشنبه 23 آذر 1401
ببخشید میشه توی سایت kayak از ویزا کارت مجازی استفاده کرد؟
آیدا متین
چهارشنبه 23 آذر 1401
درود وقت بخیر. این وب سایت رو تست نکردیم در صورت داشتن درگاه ویزا بله اما می بایست کارت را تهیه و تست نمایید .
مهسا رستمی
پنجشنبه 08 دی 1401
سلام ببخشید میشه برای رزو هتل و سفر خارجه ام ازش استفاده کنم پول شارژ کنم و پی پال وصل کنم ؟
مهرداد جوان
پنجشنبه 08 دی 1401
با سلام این نمونه کارت ها به صورت یکبار شارژ هستند و قابلیت شارژ مجدد رو ندارند. در صورتی که درگاه سایت هتل و یا وب سایتی که قصد استفاده از آن را دارد کارت های پری پید رو قبل کنن می توانید از این کارت استفاده نماید. امکان متصل شدن به پی پال برای اکثر کشورها نیز فراهم هست.
رضا علیپور
پنجشنبه 08 دی 1401
سلام وقتتون بخیر، ببخشید امکان ارسال پول از خارج از کشور روی مسترکارت مجازی وجود داره ؟
مهرداد جوان
پنجشنبه 08 دی 1401
با سلام خیر ، این کارت ها قابلیلت دریافت وجه ندارد و یکبار شارژ اولیه 5 تا 500 دلاری دارند.
زهره سعادت
پنجشنبه 08 دی 1401
سلام، ببخشید برای خرید از سایت های خارجی چطور میتونم از این کارت ها استفاده کنم؟ ممنون میشم جواب بدید
مهرداد جوان
پنجشنبه 08 دی 1401
با سلام کارت ها ارائه شده از سمت ما داری پنل هستند و مشخصات شماره کارت و رمز کارت به شما داده می شود. برای استفاده از کارت باید از آدرس و ای پی به جز ایران استفاده کنید. با تشکر
امیرحسین صادق
پنجشنبه 08 دی 1401
با سلام و عرض ادب کارت ها شماره کارت و تاریخ انقضا و cvv2 داره که همانند درگاه های سایت های داخلی اطلاعات رو وارد میکنید و خرید یا پرداختتون انجام میشه شما میتونید از بخش ثبت سفارش-خدمات ویزا مستر-کارت مجازی ویزا مستر اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید
میلاد نعمت زاده
سه شنبه 13 دی 1401
من میخواستم اشتراک سایت شاتر استوک رو بخرم برای پرداخت هزینه استراک نیاز به مستر کارت دارم ، میخواستم بدونم با این مسترکارت مجازی هم میشه خرید رو انجام داد؟ مشکلی برام پیش نمیاد ؟
رایان خرسند
سه شنبه 13 دی 1401
درود، شما میتوانید در قسمت ثبت سفارش سفارش خرید با پی پل ثبت بفرمایید. پرداخت با پی پل مقرون به صرفه تر می باشد.
سهیلا رستمی
چهارشنبه 14 دی 1401
سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم بدونم مستر کارت مجازی که زدید برای کشور آمریکا هست از سایت های غیر آمریکایی نمیتونم خرید کنم ؟
مهرداد جوان
چهارشنبه 14 دی 1401
با سلام این کارت ها صادره از امریکا هستند اما امکان پرداخت در درگاه سایر کشورها یا واحدهای ارزی نظیر یورو یا پوند رو هم دارند.
محمد امین
چهارشنبه 14 دی 1401
سلام ببخشید میخواستم شهریه دانشگاه دخترم رو پرداخت کنم میخواستم بدونم مبلغ بیشتر 500 دلار هم میشه ویزا کارت مجازی سفارش داد؟ یا محدوده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مهرداد جوان
چهارشنبه 14 دی 1401
با سلام خیر این نوع کارت مناسب پرداخت شما نیست.برای پرداخت مبالغ بالاتر از 100 دلار میبایست در قسمت خرید با ویزا/ مستر در سایت ثبت سفارش کنید. این نمونه سفارش ها توسط کارت های بانکی متعلق به مجموعه که محدودیت مبلغ ندارند، پرداخت خواهند شد.
رویا طاهری
شنبه 17 دی 1401
سلام برای سفارش ویزا کارت مجازی نیاز به احراز هویت داخل سایت داریم یا نه ؟
مهرداد جوان
شنبه 17 دی 1401
با سلام تا سقف ویزا کارت 20 دلار نیاز به احراز هویت نیست.
4.2 (5 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید