cr-icon

فچ ای‌آیFetch.ai (FET)

-6.28%
90,211

نمودار قیمت نمودار قیمت لحظه ای در بازار جهانی

در حال بارگذاری، صبر کنید

خرید و فروش فچ ای‌آی با شبکه های BSC,FET,ETHدر کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

 تومان تومان

فچ ای‌آی چیست ؟

ارز دیجیتال فچ ای‌آی با نام لاتین Fetch.AI و علامت انحصاری FET یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1397-12-11 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1403-04-03 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 173 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 1,246,187,731 است. هر واحد فچ ای‌آی در این لحظه با قیمت 1.483 دلار و با احتساب نرخ تتر 59990 تومان مبلغ ریالی آن معادل 90,210 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه فچ ای‌آی میزان 120,483,478 است. قیمت فچ ای‌آی در 7روز اخیر % 1.4 و در ۲۴ ساعت اخیر % -6.28 و در 1 ساعت اخیر % -1.32 تغییر کرده است.

اطلاعات بازار

ارزش بازار فچ ای‌آی

1,246,187,731

تغییرات ۱ ساعته

-1.32%

تغییرات ۲۴ ساعته

-6.28%

تغییرات ۷ روزه

1.4%

ارزهای ترند بازار

نمایش همه

معرفی فچ ای‌آیهر آنچه که درباره فچ ای‌آی باید بدانید

ارز دیجیتال فچ ای آی چیست؟

تیم هوش مصنوعی Fetch.ai باور دارد که ارائه خدمات و کمک به کاربران، نیازی به ارائه داده‌های کاربر محور به شرکت‌ها ندارد. شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای تشنه اطلاعات هستند و به دنبال انحصارگرایی در بازار هستند. با استفاده از فناوری بلاکچین، Fetch.ai می‌تواند به کاربران امکاناتی مانند تجربه‌ی شخصی شده و خدماتی را ارائه دهد که از داده‌های کاربری استفاده نمی‌کند. این روش ارائه خدمات باعث می‌شود که کاربران امنیت بیشتری داشته باشند و شرکت‌ها همچنان به داده‌های کاربران دسترسی نداشته باشند. با توجه به این فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی و بلاکچین، Fetch.ai به منزله‌ی یک راه حل جدید برای ترکیب دو فناوری مهم در دوران انقلاب چهارم محسوب می‌شود.

پلتفرم Fetch به منظور اتصال الگوریتم‌ها و دستگاه‌های اینترنت اشیا یا IOT به همراه ممکن استفاده از یادگیری جمعی آنها ساخته شده است. این پلتفرم بر روی یک لجر قدرتمند ساخته شده و از قابلیت‌هایی مانند قراردادهای هوشمند برای استفاده از یادگیری ماشین و راه حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور حل غیرمتمرکز مشکلات استفاده می‌کند. این ابزارهای متن باز به منظور کمک به کاربران به منظور ایجاد زیرساخت‌های اکوسیستم و اجرای مدل‌های تجاری طراحی شده‌اند.

رسالت fetch.ai چیست ؟

پلتفرم Fetch با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، به منظور جایگزینی سیستم‌های متمرکز در حوزه تحویل داده و انجام خدمات روزانه به کاربران، ساخته شده است. این پلتفرم به عنوان عنصر اصلی سازنده بازارهای غیرمتمرکز داده‌های دیجیتال در آینده معرفی می‌شود. کاربران از طریق نمایندگان نرم‌افزاری به عنوان نهادهای دیجیتالی، قادر به انجام تراکنش‌های خود مختار هستند. این نماینده‌ها از هوش مصنوعی در تصمیم‌گیری های خود و به نمایندگی از کاربران شبکه استفاده می‌کنند و می‌توانند انواع وظایف را انجام دهند، از بررسی در دسترس بودن بلیط پرواز تا بهینه‌سازی زنجیره‌های تامین.

توکن فچ ای آی 

Fetch یک شبکه غیرمتمرکز است که با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، به منظور جایگزینی سیستم‌های متمرکز در حوزه تحویل داده و انجام خدمات روزانه به کاربران، ساخته شده است. توکن اصلی این شبکه FET نام دارد و در حال حاضر در صرافی‌هایی مانند Binance، Biki، BiONE، BitAsset و HitBTC قابل معامله است.

نظرات کارشناسان درباره آینده ارز دیجیتال فچ ای آی 

برخی از نظرات کارشناسان نسبت به آینده FET به شرح زیر است:

  • وب سایت DigitalCoinPrice پیش‌بینی کرده که بهای FET تا سال 2025 به بیش از 1.14 دلار برسد.
  •  وب سایت CryptoCyrrencyPricePrediction معتقد است که بهای FET در اواخر سال 2025 بیش از 5.2994 دلار خواهد رسید.
  • وب سایت WalletInvestor بهای FET را در حدود 0.333 دلار برای اواخر سال 2021 پیش‌بینی کرده است.

مزایای Fetch 

  •  وجود عامل یا نمایندگان اقتصادی خود مختار که پتانسیل بسیار بالایی دارند.
  • تیم توسعه دارای تجربه فراوانی در رابطه با هوش مصنوعی بوده و مشاوران با تجربه‌ای را نیز به تیم جذب کرده است.

معایب Fetch 

  •  عدم وجود انگیزه کافی برای به کارگیری توکن FET.
  •  عدم وجود تجربه کافی در رابطه با فناوری‌های بلاکچین در میان اعضای اصلی تیم توسعه.
  •  سرقت شماری از توکن‌ها در جریان هک شدن صرافی KuCoin.
  • فناوری‌های مورد استفاده در Fetch هنوز در ابتدای راه هستند.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

خرید فچ ای‌آی و فروش فچ ای‌آی (FET) - سریع و ایمن و آنی - قیمت لحظه‌ای ✔️کارمزد صفر! ✔️پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره رایگان در کافه ارز
در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال فچ ای‌آی به صورت آنی انجام می شود
خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه فچ ای‌آی را از میزان وارد شده شما کسر می کند
بله، طبق دستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی فچ ای‌آی با احراز هویت کاربر انجام می شود

دیدگاه های شما

دیدگاه