cr-icon

سینتتیکس نتوورکSynthetix (SNX)

0.68%
107,254

نمودار قیمت نمودار قیمت لحظه ای در بازار جهانی

در حال بارگذاری، صبر کنید

خرید و فروش سینتتیکس نتوورک با شبکه های BSC,BNB,ETH,OPTIMISMدر کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

 تومان تومان

سینتتیکس نتوورک چیست ؟

ارز دیجیتال سینتتیکس نتوورک با نام لاتین Synthetix و علامت انحصاری SNX یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1396-12-23 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1403-05-01 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 118 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 624,126,399 است. هر واحد سینتتیکس نتوورک در این لحظه با قیمت 1.839 دلار و با احتساب نرخ تتر 58000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 107,195 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه سینتتیکس نتوورک میزان 25,805,077 است. قیمت سینتتیکس نتوورک در 7روز اخیر % 2.34 و در ۲۴ ساعت اخیر % 0.68 و در 1 ساعت اخیر % -0.2 تغییر کرده است.

اطلاعات بازار

ارزش بازار سینتتیکس نتوورک

624,126,399

تغییرات ۱ ساعته

-0.2%

تغییرات ۲۴ ساعته

0.68%

تغییرات ۷ روزه

2.34%

ارزهای ترند بازار

نمایش همه

معرفی سینتتیکس نتوورکهر آنچه که درباره سینتتیکس نتوورک باید بدانید

ارز دیجیتال SNX چیست و چرا پتانسیل رشد خوبی دارد؟

سینتتیکس یک پروتکل DeFi است که امکان تولید دارایی‌های ترکیبی مصنوعی را فراهم می‌کند. این دارایی‌های ترکیبی قیمت دارایی‌های واقعی مانند سهام و ارزها را دنبال می‌کنند. کاربران با سپرده‌گذاری توکن SNX، وثیقه لازم برای صدور این دارایی‌ها را فراهم می‌کنند.
سینتتیکس به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود و با SynthetixDAO کنترل می‌شود.

این پروتکل بسیار پیچیده و فنی است و یکی از قدیمی‌ترین پروتکل‌های DeFi است. در تابستان 2021 قابلیتِ Roll up Optimism روی آن اضافه شد تا اسکیل شدن آن را افزایش دهد. با افزایش پذیرش سینتتیکس، توکن SNX نیز ارزش می‌گیرد. اما دارندگان آن باید آگاهی کافی نسبت به عملکرد سیستم داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این پروژه می توانید به وبلاگ کافه ارز مراجعه کنید.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

خرید سینتتیکس نتوورک و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) - سریع و ایمن و آنی - قیمت لحظه‌ای ✔️کارمزد صفر! ✔️پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره رایگان در کافه ارز
در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال سینتتیکس نتوورک به صورت آنی انجام می شود
خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه سینتتیکس نتوورک را از میزان وارد شده شما کسر می کند
بله، طبق دستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی سینتتیکس نتوورک با احراز هویت کاربر انجام می شود

دیدگاه های شما

دیدگاه