ادونچر گلد

ارز دیجیتال ادونچر گلد

خرید ادونچر گلد - فروش ادونچر گلد


ارز دیجیتال ادونچر گلد با نام لاتین Adventure Gold و علامت انحصاری AGLD یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-06-11 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 423 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 88,350,995 است. هر واحد ادونچر گلد در این لحظه با قیمت 0.578 دلار و با احتساب نرخ تتر 50,640.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 29,416 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه ادونچر گلد میزان 20,963,585 است. قیمت ادونچر گلد در 7روز اخیر % -31.65 و در ۲۴ ساعت اخیر % -7.5 و در 1 ساعت اخیر % -0.41 تغییر کرده است.


loading 2


ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال ادونچر گلد

ارز دیجیتال ادونچر گلد چیست؟

ارز دیجیتال ادونچر گلد (Adventure Gold) که توکن اختصاصی پروژه Loot است اخیرا وارد فهرست ارز های دیجیتال در صرافی بایننس شده و توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کرده است. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، با هم مرور می‌کنیم ارز Adventure Gold چیست؟ آینده ارز دیجیتال AGLD چگونه خواهد بود؟

Adventure Gold

ادونچر گلد

Adventure Gold
29,416 تومان

قیمت خرید ادونچر گلد

28,841 تومان

قیمت فروش ادونچر گلد

قیمت لحظه ای
$0.578
تغییرات 24 ساعته
% -7.5

نمودار قیمت ادونچر گلد (AGLD)

نمودار قیمت لحظه ای ادونچر گلد (AGLD) در بازار جهانی

loading 1
خرید و فروش ادونچر گلد با شبکه های ERC20 در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

شاید قبل از خرید ارز ادونچر گلد (Adventure Gold) به این فکر کنید که آیا این رمز ارز قابلیت فروش در بازار را دارد؟ در حقیقت هر چیزی که قابلیت خرید داشته باشد، امکان فروش نیز دارد ولو این که یک مشتری در دنیا برای آن وجود داشته باشد! البته، دسترسی به سیستم های پرداخت در ایران در برخی اوقات مشکل ساز خواهد شد اما با پلتفرم معاملاتی کافه ارز می توانید معادل ریالی ارز دیجیتال خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید.

Adventure Gold

AGLD


نام ارز ادونچر گلد
علامت انحصاری AGLD
نرخ فعلی 29,416 تومان
تغییرات 24 ساعته -7.5%
نام لاتین Adventure Gold
تاریخ انتشار 1400-06-11
وب سایت https://www.lootproject.com/

قیمت لحظه ای ادونچر گلد ( AGLD)

قیمت دلاری $0.578

خرید از ما تومان 29,416

فروش به ما تومان 28,841

تغییرات 24 ساعته -7.5

تغییرات 1 ساعته -0.41

تغییرات 7 روزه -31.65

شاخص ترس و طمع ادونچر گلد ( AGLD)

معاملات ادونچر گلد ( AGLD)

حجم معاملات روزانه 20,963,585

ارزش بازار 88,350,995

عرضه در دسترس 70,170,001

عرضه کل 70,170,001

بیشترین عرضه 0

رتبه در بازار 423


توضیحات بیشتر در رابطه با ادونچر گلد

ارز دیجیتال Adventure Gold چیست؟

ارز دیجیتال ادونچر گلد (Adventure Gold) توکن اختصاصی پروژه توکن غیرمثلی Loot است. Loot یک پروژه متنی تصادفی و ماجراجویانه است که به صورت آنچین (Onchain) ایجاد و ذخیره می‌شود و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد در فضایی هیبرید که می‌تواند آینده NFT در حوزه سرگرمی‌ باشد، تفریح کنند. این پروژه به صورت هدفمند هیچ رابط کاربری، تصویر، آمار یا کارایی ندارد و در عوض، بر اساس یک مجموعه از ۸۰۰۰ توکن NFT متنی است که جامعه می‌توانند هرطور که می‌خواهند آن را تفسیر کنند.

این توکن‌های NFT حاوی متن‌های مختلفی شامل «Holy Greaves of Giants» تا «Grim Shout» هستند. هر ردیف حاوی نامی از یک آیتم در یک بازی ماجراجویانه است که هنوز وجود ندارد. اما به محض انتشار، مالک NFT، صاحب آن آیتم خواهد شد. از ۸ سپتامبر۲۰۲۱، کف قیمت Loot در OpenSea برابر با ۸.۵۶ اتر بوده است.

آینده ارز دیجیتال AGLD

ارز دیجیتال ادونچر گلد از رویکرد بازی NFT که Loot امیدوار است پیش برود، پیروی می‌کند. گرچه سادگی و منحصر به فرد بودن Loot الهام‌بخش جامعه وب ۳ بود تا با پروژه‌های متعدد بر اساس کدهای آن تطبیق پیدا کنند اما هدف این است که ادونچر گلد به عنوان توکن ناظر به کار برده شده و کاربران به اعتبار درون بازی یا پذیرش ادونچر گلد رای دهند. ادونچر گلد در دوم سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و هر یک صاحبان Loot NFT توانست ۱۰۰۰۰ توکن آن را به صورت رایگان به دست آورد. با رشد قیمت ارز دیجیتال ادونچر گلد در روزهای اول خرید و فروش آن، این ایردراپ ارزشی بالغ بر ۷۰۰۰۰ دلار به ازای هر NFT داشت. مجموع توکن‌های ادونچر گلد ۷۵.۳ میلیون توکن است. هر یک از ۸۰۰۰ NFT اولیه Loot به صورت ایردراپ ۱۰۰۰۰ ادونچرگلد دریافت کردند و بقیه در بازار آزاد عرضه شد. این ارز دیجیتال در صرافی‌های شناخته‌شده بایننس و کوین بیس هم لیست شده‌اند.

خرید ارز دیجیتال ادونچر گلد

ارز دیجیتال Adventure Gold را می‌توانید از صرافی‌هایی همچون صرافی بایننس و کوین بیس خریداری کنید. برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز AGLD خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال Adventure Gold کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

نظر شما درباره ارز دیجیتال Adventure Gold چیست؟ آینده ارز AGLD را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟


سوالات متداول
متنوع تری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال و پرداخت های بین المللی


 • +

  ارز ادونچر گلد چیست ؟

  ارز دیجیتال ادونچر گلد با نام لاتین Adventure Gold و علامت انحصاری AGLD یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-06-11 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش ادونچر گلد چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال ادونچر گلد به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز ادونچر گلد کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه ادونچر گلد را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز ادونچر گلد باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی ادونچر گلد با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال ادونچر گلد
0 (0 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است