بیت کوین کش

ارز دیجیتال بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش - فروش بیت کوین کش


ارز دیجیتال بیت کوین کش با نام لاتین Bitcoin Cash و علامت انحصاری BCH یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1396-05-01 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 27 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 6,171,188,954 است. هر واحد بیت کوین کش در این لحظه با قیمت 242.6 دلار و با احتساب نرخ تتر 50,540.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 12,322,309 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه بیت کوین کش میزان 4,221,152,313 است. قیمت بیت کوین کش در 7روز اخیر % -14.65 و در ۲۴ ساعت اخیر % -3.81 و در 1 ساعت اخیر % 0 تغییر کرده است.


loading 2


ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال بیت کوین کش

بیت کوین کش Bitcoin Cash چیست؟  

بیت کوین کش با علامت اختصاری BCH یک ارز دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است که با هدف ورود به معاملات روزانه مردم و جایگزینی پول‌های فیات  توسعه داده شده است. بیت کوین کش در سال 2017 و در اثر فورک (Fork) بیت کوین وارد بازار شد. شبکه BCH ظرفیت بلوک‌ها و پردازش تراکنش‌ها را افزایش داده مقیاس پذیری شبکه را نیز بهبود بخشید. بیت کوین کش یکی از روش‌های پرداخت ارزی بین المللی باست که در حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال جزو رمز ارزهای قدرتمند بازار به شمار می‌رود. امروز در کافه ارز، ارز دیجیتال بیت کوین کش را مورد بررسی قرار خواهیم داد، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

Bitcoin Cash

بیت کوین کش

Bitcoin Cash
12,322,309 تومان

قیمت خرید بیت کوین کش

12,081,480 تومان

قیمت فروش بیت کوین کش

قیمت لحظه ای
$242.6
تغییرات 24 ساعته
% -3.81

نمودار قیمت بیت کوین کش (BCH)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین کش (BCH) در بازار جهانی

loading 1
خرید و فروش بیت کوین کش با شبکه های BCHN , BNB Smart Chain (BEP20) , Bitcoin Cash , BNB Beacon Chain (BEP2) , Ethereum (ERC20) در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

شاید قبل از خرید ارز بیت کوین کش (Bitcoin Cash) به این فکر کنید که آیا این رمز ارز قابلیت فروش در بازار را دارد؟ در حقیقت هر چیزی که قابلیت خرید داشته باشد، امکان فروش نیز دارد ولو این که یک مشتری در دنیا برای آن وجود داشته باشد! البته، دسترسی به سیستم های پرداخت در ایران در برخی اوقات مشکل ساز خواهد شد اما با پلتفرم معاملاتی کافه ارز می توانید معادل ریالی ارز دیجیتال خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید.

Bitcoin Cash

BCH


نام ارز بیت کوین کش
علامت انحصاری BCH
نرخ فعلی 12,322,309 تومان
تغییرات 24 ساعته -3.81%
نام لاتین Bitcoin Cash
تاریخ انتشار 1396-05-01
وب سایت http://bch.info

قیمت لحظه ای بیت کوین کش ( BCH)

قیمت دلاری $242.6

خرید از ما تومان 12,322,309

فروش به ما تومان 12081480

تغییرات 24 ساعته -3.81

تغییرات 1 ساعته 0

تغییرات 7 روزه -14.65

شاخص ترس و طمع بیت کوین کش ( BCH)

معاملات بیت کوین کش ( BCH)

حجم معاملات روزانه 4,221,152,313

ارزش بازار 6,171,188,954

عرضه در دسترس 19,031,381

عرضه کل 19,031,381

بیشترین عرضه 21,000,000

رتبه در بازار 27


توضیحات بیشتر در رابطه با بیت کوین کش

بیت کوین کش

تاریخچه بیت کوین کش

سال 2017 ماینرها و سرمایه‌گذاران شبکه بیت کوین تصمیم به راه‌اندازی هارد فورک گرفتند و از پس آن ارز دیجیتال بیت کوین کش را توسعه دادند. بیت کوین کش دارای یک بلاکچین اختصاصی است و جدا از بیت کوین فعالیت می‌کند. در حقیقت، بیت کوین کش با هدف انجام تراکنش‌های بیشتر در یک بلوک راه اندازی شد. اگرچه ماهیت بیت کوین کش و فلسفه پشت بلاکچین آن با بیت کوین متفاوت است اما از نظر فنی شباهت‌های بسیاری با یکدیگر دارند. برای مثال، هر دو ارز دیجیتال از مکانیزم اجماع (اثبات کار) Proof Of Work استفاده می‌کنند و عرضه کل کوین‌های خود را به 21 میلیون محدود کرده‌اند. 


حال که تا حدودی با شبکه بیت کوین کش آشنا شدید شما را به ادامه مطلب دعوت می‌کنیم. شبکه بیت کوین کش یک سال بعد دچار فورک شد و رمز ارزهای بیت کوین کش SV و بیت کوین کش ABC از فورک آن ایجاد شدند. در حال حاضر، بیت کوین کش ABC را به عنوان رمز ارز BCH می‌شناسند. یکی از مشکلات بلاک چین بیت کوین، مقیاس پذیری ضعیف آن است. در واقع، هر چه بیت کوین طرفداران بیشتری پیدا کند، تعداد تراکنش‌های موجود در بلاک چین آن بیشتر شده و سرعت آن کاهش می‌یابد. بلاک چین بیت کوین در هرثانیه فقط 7 تراکنش را پردازش می‌کند و این موضوع باعث می‌شود که ارز بیت کوین خیلی برای انجام پرداخت‌های ارزی روزانه مناسب نباشد.

برخی از طرفداران بیت کوین معتقد بودند که برای افزایش سرعت تراکنش‌های شبکه باید از راه‌حل‌هایی نظیر segwit استفاده کرد. segwit داده‌های مربوط به تراکنش را در یک بلوک ذخیره می‌کند. دسته دیگری از هواخواهان بیت کوین معتقد بودند که باید تغییرات بسیار بزرگی در شبکه بلاک چین این رمز ارز ایجاد شود بنابراین، با طراحی قوانین جدید ارز دیجیتال Bitcoin Cash را به وجود آوردند. البته، بیت کوین و بیت کوین کش علیرغم تفاوت‌های اساسی، همچنان شباهت‌های بسیار زیادی نیز دارند. برای مثال، هر دو شبکه از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می‌کنند. هر دو شبکه با سرویس‌های استخراج bitmain همکاری دارند. الگوریتم سختی استخراج هر دو رمز ارز یکسان است و هر 2016 بلوک (دو هفته یکبار) تنظیم مجدد می‌شود.

فرق بیت کوین و بیت کوین کش

فرق بیت کوین با بیت کوین کش

ساتوشی ناکاموتو، موسس Bitcoin، این ارز دیجیتال را جایگزین پول سنتی و وسیله‌ای برای انجام تراکنش‌های روزانه توصیف کرده بود اما با گذشت زمان و افزایش قیمت، بیت کوین به جای این که نقش یک پول به فرصتی برای سرمایه‌گذاری تبدیل شد.  اما مشکل از آنجا شروع شد که زنجیره‌های بلوکی بیت کوین قادر به پردازش تراکنش‌های زیاد نبود. بنابراین، اولین مشکلی که بیت کوین با آن مواجه شد عدم مقیاس پذیری بود که به دلیل محدودیت‌های موجود در بلوک 1 مگابایتی شبکه به وجود آمد.

بیت کوین کش افزایش اندازه بلوک‌ها به 8 و 32 مگابایتی را پیشنهاد کرد تا مشکل عدم پردازش تراکنش‌های زیاد بلاک چین بیت کوین را حل کند. در آن زمان، تعداد تراکنش‌های انجام شده بر روی یک بلوک 1000 تا 1500 عدد بود. سپس در زمان تست بلوک‌‌های جدید، این میزان به 25000 تراکنش افزایش یافت. به طور کلی، بیت کوین کش در مقایسه با بیت کوین با سرعت بالاتری تراکنش‌ها را پردازش می‌کند. 

طرفداران بیت کوین کش اعتقاد دارند که بیت کوین فقط از طریق افزایش ظرفیت بلوک قادر است تا به عنوان یک ابزار پرداختی مورد استفاده عموم مردم قرار بگیرد. در واقع، آن‌ها دیدگاه ساتوشی را تایید می‌کنند که معتقد بود بیت کوین می‌تواند در تراکنش‌های روزانه با روش‌های پرداخت ارزی بین‌المللی نظیر Visa رقابت کند. با همه این اوصاف، سریع‌تر شدن مدت زمان پردازیش یک تراکنش در شبکه بیت کوین کش، نقاط ضعفی را نیز برای آن به وجود آورد. برای مثال، امنیت بلوک‌های بزرگتر بیت کوین کش در مقایسه با بیت کوین کمتر است.


علاوه بر این، ارز دیجیتال بیت کوین همچنان محبوب‌ترین و شماره یک بازار کریپتوکارنسی است که این موضوع طرفداران بیت کوین کش را تا حدودی نسبت به سرمایه‌گذاری بر روی آن دو دل باشند.البته، بیت کوین کش هنوز به وعده‌های خود نیز عمل نکرده است. اندازه بلوک‌‌های استخراج شده در بیت کوین کش هنوز در مقایسه با بیت کوین کوچک‌تر است. بنابراین، امکان پردازش تراکنش‌های بیشتر با توجه به بلوک‌های بزرگتر فعلاً از نظر فنی منتفی است. کارمزد تراکنش‌های شبکه بیت کوین نیز کاهش یافته است و خیلی با بیت کوین کش تفاوت ندارد.

قیمت بیت کوین کش

قیمت بیت کوین کش بعد از هاوینگ با افزایش چشمگیری مواجه شد. بالاترین قیمت آن بالای 4000 دلار بوده است که هم اکنون فاصله زیادی با سقف تاریخی خود دارد.  برای مشاهده قیمت لحظه ای بیت کوین کش می‌توانید به وبسایت یا اپلیکیشن کافه ارز مراجعه کنید. قابلیت قیمت لحظه ای بیت کوین کش این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با آگاهی از بیشترین و کمترین قیمت در  تایم‌ فریم‌های مختلف بهترین استراتژی خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش 

بعد از ثبت نام در کافه ارز و انجام مراحل احراز هویت، می‌توانید نسب به خرید بیت کوین کش اقدام کنید. البته، به خاطر داشته باشید که قبل از ثبت سفارش خرید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را به طور کامل انجام دهید. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره درجه ریسک‌پذیری خود را با توجه به میزان بودجه‌ای که در حساب خود دارید تنظیم کنید. البته، بیت کوین کش جایگاه خوبی در بازار ارزهای دیجیتال دارد و کافه ارز نیز امکان خرید و فروش بیت کوین کش را در اختیار شما قرار داده است. اگر قصد دارید، بخشی یا تمام بیت کوین کش خریداری شده خود را به فروش رسانید، می‌توانید با استفاده از پلتفرم معاملاتی کافه ارز به صورت آنی و با کارمزد کم آن را به ما بفروشید.

 


سوالات متداول
متنوع تری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال و پرداخت های بین المللی


  • +
    بیت کوین کش و بیت کوین چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند

    بیت کوین کش در نتیجه هارد فورک بیت کوین راه اندازی شد. هدف اصلی بیت کوین کش افزایش توان پردازشی بلوک‌های بیت کوین بود

سوالات متداول ارز دیجیتال بیت کوین کش
4.5 (46 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است