اتریوم نیم سرویس

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس

خرید اتریوم نیم سرویس - فروش اتریوم نیم سرویس


ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس با نام لاتین Ethereum Name Service و علامت انحصاری ENS یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-08-18 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 171 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 311,758,884 است. هر واحد اتریوم نیم سرویس در این لحظه با قیمت 7.26 دلار و با احتساب نرخ تتر 50,450.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 373,592 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه اتریوم نیم سرویس میزان 51,326,722 است. قیمت اتریوم نیم سرویس در 7روز اخیر % -20.91 و در ۲۴ ساعت اخیر % -7.75 و در 1 ساعت اخیر % -0.18 تغییر کرده است.


loading 2


ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس

ارز اتریوم نیم سرویس چیست؟

ارز اتریوم نیم سرویس (Ethereum Name Service) با نام اختصاری ارز ENS، یک سیستم جستجو است که اطلاعات را به یک نام پیوند می‌دهد. این یک سرویس نامگذاری فقط برای اتریوم نیست، بلکه یک سرویس نام است که بر روی اتریوم ساخته شده است و یک راه امن و غیرمتمرکز برای آدرس دادن به منابع جستجو با استفاده از نام‌های قابل خواندن توسط انسان است. در ادامه، به بررسی و معرفی ارز دیجیتال Ethereum Name Service ، ویژگی‌ها و آینده اتریوم نیم سرویس خواهیم پرداخت. اگر نیاز به خرید ارز دیجیتال همچون خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس دارید، می‌توانید با کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک نسبت به خرید ارز ENS اقدام کنید.

Ethereum Name Service

اتریوم نیم سرویس

Ethereum Name Service
373,592 تومان

قیمت خرید اتریوم نیم سرویس

359370 تومان

قیمت فروش اتریوم نیم سرویس

قیمت لحظه ای
$7.26
تغییرات 24 ساعته
% -7.75

نمودار قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS)

نمودار قیمت لحظه ای اتریوم نیم سرویس (ENS) در بازار جهانی

loading 1
خرید و فروش اتریوم نیم سرویس با شبکه های ERC20 در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

شاید قبل از خرید ارز اتریوم نیم سرویس (Ethereum Name Service) به این فکر کنید که آیا این رمز ارز قابلیت فروش در بازار را دارد؟ در حقیقت هر چیزی که قابلیت خرید داشته باشد، امکان فروش نیز دارد ولو این که یک مشتری در دنیا برای آن وجود داشته باشد! البته، دسترسی به سیستم های پرداخت در ایران در برخی اوقات مشکل ساز خواهد شد اما با پلتفرم معاملاتی کافه ارز می توانید معادل ریالی ارز دیجیتال خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید.

Ethereum Name Service

ENS


نام ارز اتریوم نیم سرویس
علامت انحصاری ENS
نرخ فعلی 373,592 تومان
تغییرات 24 ساعته -7.75%
نام لاتین Ethereum Name Service
تاریخ انتشار 1400-08-18
وب سایت https://ens.domains/

قیمت لحظه ای اتریوم نیم سرویس ( ENS)

قیمت دلاری $7.26

خرید از ما تومان 373,592

فروش به ما تومان 359370

تغییرات 24 ساعته -7.75

تغییرات 1 ساعته -0.18

تغییرات 7 روزه -20.91

شاخص ترس و طمع اتریوم نیم سرویس ( ENS)

معاملات اتریوم نیم سرویس ( ENS)

حجم معاملات روزانه 51,326,722

ارزش بازار 311,758,884

عرضه در دسترس 20,244,862

عرضه کل 100,000,000

بیشترین عرضه 100,000,000

رتبه در بازار 171


توضیحات بیشتر در رابطه با اتریوم نیم سرویس

ارز دیجیتال Ethereum Name Service چیست؟

 • اتریوم نیم سرویس (ENS) یک سیستم جستجو است که اطلاعات را به یک نام پیوند می‌دهد.
 • این سیستم به روشی مشابه سیستم DNS اینترنت کار می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا وب‌سایت‌ها را از طریق نام یا کلمه به جای اعداد جستجو کنند.
 • ENS برای جایگزینی DNS طراحی نشده است، بلکه برای کار در کنار آن طراحی شده است.

در روزهایی که وب تازه تاسیس شده بود، برای دسترسی به یک وب‌سایت باید آدرس IP یا رشته‌ای طولانی از اعداد را که به خاطر سپردن آن‌ها دشوار بود و حدس زدن آن‌ها تقریبا غیرممکن بود، را تایپ می‌کردید. سپس با گذشت زمان نام‌های قابل خواندن برای وب روی کار آمد و جست‌و‌جو کردن در وب بسیار آسان‌تر شد.

ارز دیجیتال هنوز در مرحله آدرس IP است: کاربران برای دسترسی به خدمات مورد نیاز خود به آدرس‌های طولانی و سختی برای به خاطر سپردن نیاز دارند. اینجا است که اتریوم نیم سرویس (Ethereum Name Service) برای راحتی بیشتر، وارد عمل می‌شود. در ادامه نحوه عملکرد ارز Ethereum Name Service (ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس) و چگونگی پیدایش اتریوم نیم سرویس را بررسی می‌کنیم.

چه کسی ENS را اختراع کرد؟

نیک جانسون و الکس ون د ساند از بنیاد اتریوم، توسعه اولیه ENS را رهبری کردند.

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس

چه چیز خاصی در مورد سرویس و ارز ENS وجود دارد؟

 

اتریوم نیم سرویس بر اساس قراردادهای هوشمند اتریوم ساخته شده است و آن را نسبت به سرویس نام دامنه اینترنت (DNS) ایمن‌تر، خصوصی‌تر و در برابر سانسور مقاوم‌تر می‌کند. تیم پشتیبان ENS زیرساخت نامگذاری اینترنتی را به عنوان یک مؤلفه اساسی می‌بینند، بنابراین باید غیرمتمرکز و جامعه محور باشد.

در سطح فنی، ENS می‌تواند از اکوسیستم موجود اتریوم استفاده کند، به این معنی که بسیار قابل برنامه‌ریزی است و می‌تواند با سایر قراردادهای هوشمند خارج از نامگذاری تعامل داشته باشد.

ENS، بر خلاف برخی از رقبای خود، نمی‌خواهد جایگزین DNS شود. ENS قبل از هر چیز بر ارائه وضوح نام توزیع شده و قابل اعتماد برای منابع Web3 مانند آدرس‌های زنجیره بلوکی و محتوای توزیع شده تمرکز دارد، در حالی که Namecoin، Blockstack و Handshake تلاش می‌کنند تا جایگزین DNS شوند.

اتریوم نیم سرویس یا سرویس نامگذاری اتریوم اساسا دو قرارداد هوشمند است. رجیستری ENS همه دامنه‌ها و زیر دامنه‌ها و همچنین جزئیات مالک و پیوند را در Resolver ثبت می‌کند، که قرارداد هوشمند دیگری است که ترجمه‌ها را از نام‌ها، به آدرس‌ها یا انواع دیگر منابع و بالعکس انجام می‌دهد. ENS به طور مشابه با DNS اینترنت اجرا می‌شود، زیرا دارای یک سیستم سلسله مراتبی است که به مالک دامنه امکان کنترل کامل هر زیر دامنه‌ای را می‌دهد.

 

چگونه دامنه ENS خود را به دست آوریم؟

با استفاده از کیف پول اتریوم مانند متامسک (MetaMask)، می‌توانید نام دامنه موجود را جستجو کنید. هنگامی که دامنه خود را پیدا کردید، سیستم شما را از طریق ثبت‌نام راهنمایی می‌کند، که ابتدا از شما می‌خواهد دو تراکنش را از کیف پول خود تأیید کنید. همچنین باید انتخاب کنید که چند سال می‌خواهید دامنه‌ای را با هزینه ۵.۰۰ دلار در سال ثبت کنید. اکنون، به‌عنوان مالک آن دامنه، می‌توانید آدرس‌ها یا اطلاعات مختلفی را که می‌خواهید از طریق آن پیوند داده شود و همچنین سایر زیر دامنه‌ها تنظیم کنید.

 

با ارز اتریوم نیم سرویس چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

بهترین کار با ارز دیجیتال Ethereum Name Service این است که آدرس طولانی و غیرقابل خواندن اتریوم خود را با یک آدرس ENS به یاد ماندنی جایگزین کنید. این امر دریافت دارایی‌های رمزنگاری و همچنین وارد کردن آدرس ENS خود را در اتریوم بدون نیاز به کپی و چسباندن آدرس عمومی طولانی آسان‌تر می‌کند.

ارز دیجیتال Ethereum Name Service

آینده ارز دیجیتال Ethereum Name Service

 

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس فقط اتریوم نیست، بلکه یک دامنه سطح بالا است و ENS برنامه‌هایی برای یکپارچه سازی کل فضایی به نام DNS است که بیش از ۱۳۰۰ دامنه سطح بالا دارد تا صاحبان یک سایت DNS بتوانند ادعا کنند از آن نام در ENS استفاده می‌کنند. نه به عنوان .eth بلکه به عنوان .org بنابراین، realsatoshi.org می‌تواند به realsatoshi.eth مرتبط شود و بازدیدکنندگان می‌توانند محتوا را مشاهده کنند.

اتریوم نیم سرویس به کاربران امکان می‌دهد برای آدرس‌های .ETH باقی مانده ثبت‌نام کنند. طبق سرویس نام اتریوم، همه آدرس‌های .ETH باقی‌مانده برای «ثبت‌نام فوری» در دسترس هستند. کسانی که ارزهای دیجیتال را ارسال و دریافت می‌کنند، اکنون می‌توانند با استفاده از سرویس نام اتریوم، برای آدرس‌های .ETH باقیمانده ثبت نام کنند. در 6 نوامبر، ENS در توییتر اعلام کرد که حراج‌هایش به پایان رسیده است و تمام آدرس‌های ETH باقی مانده برای ثبت‌نام فوری در دسترس هستند.

ENS که در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و یک پلتفرم امن و غیرمتمرکز ارائه می‌دهد که در آن کاربران می‌توانند آدرس‌های رمزنگاری را با استفاده از دامنه‌های محبوبی مانند ETH، xyz، luxe، art و kred ایجاد و ثبت کنند. ENS از قراردادهای هوشمند در بلاکچین اتریوم پشتیبانی می‌کند که آن را نسبت به اکثر سیستم‌های DNS ایمن‌تر می‌کند.

هرکسی می‌تواند برای یک دامنه .ETH ثبت‌نام کند، اما معمولا باید در یک حراجی شرکت کند تا بتواند آن را در اختیار بگیرد. آخرین حراج  ETH بین ۱ سپتامبر و ۵ نوامبر برگزار شد و ۵۰,۳۵۵ پیشنهاد برای ۷,۶۷۰ نام به خود جلب کرد. این شرکت در بیانیه‌ای نوشت: «متوسط تعداد پیشنهادات ۶.۵۶ بود».

برای کسانی که در این حراج شرکت نکردند، این شرکت گفت: «اگر دوره حراج را از دست دادید اما اگر همچنان می‌خواهید برای نام‌های کوتاه باقی مانده ثبت‌نام کنید، همه نام‌های +۳ کاراکتر .ETH باقی‌مانده برای ثبت‌نام فوری از طریق مدیر ENS ما در دسترس هستند». برای ثبت‌نام برای نام ETH باقیمانده، کاربران باید از Chrome یا Brave به عنوان مرورگر وب خود استفاده کنند.

برای افرادی که از کروم استفاده می‌کنند، باید افزونه متامسک (MetaMask) را نصب کنند و کاربران Brave باید آن را فعال کنند. کاربران تلفن همراه همچنین می‌توانند برای دریافت یکی از نام‌های ETH باقی‌مانده ثبت‌نام کنند، اگرچه به کیف پول کوین بیس، وضعیت یا مرورگر اتریوم تلفن همراه دیگر نیاز دارند.

 

خرید ارز اتریوم نیم سرویس

 

ارز ENS اخیرا به فهرست رمز ارزهای صرافی بایننس (Binance) اضافه شده و تریدرها و معامله‌گران می‌توانند این ارز را در بایننس خرید و فروش کنند. اما برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز اتریوم نیم سرویس خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال Ethereum Name Service کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

 


سوالات متداول
متنوع تری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال و پرداخت های بین المللی


 • +

  ارز اتریوم نیم سرویس چیست ؟

  ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس با نام لاتین Ethereum Name Service و علامت انحصاری ENS یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-08-18 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش اتریوم نیم سرویس چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز اتریوم نیم سرویس کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه اتریوم نیم سرویس را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز اتریوم نیم سرویس باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی اتریوم نیم سرویس با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است