Terra Classic

ارز دیجیتال لونا کلاسیک

خرید لونا کلاسیک - فروش لونا کلاسیک


ارز دیجیتال لونا کلاسیک با نام لاتین Terra Classic و علامت انحصاری LUNC یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1398-05-04 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-07-14 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 31 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 1,817,751,881 است. هر واحد لونا کلاسیک در این لحظه با قیمت 0.1749 دلار و با احتساب نرخ تتر 45,190.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 7 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه لونا کلاسیک میزان 365,305,157 است. قیمت لونا کلاسیک در 7روز اخیر % 6.32 و در ۲۴ ساعت اخیر % -3.84 و در 1 ساعت اخیر % 0.04 تغییر کرده است.


loading 2


ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال لونا کلاسیک

لونا کلاسیک 

لونا کلاسیک با نام اختصاری Lunc، ارز دیجیتالی است که بعد از شکست پروژه Luna/Ust توسط دو کوآن (Do Kwon)، مدیرعامل ترا بازیابی شد. لونا کلاسیک در واقع همان توکن قدیمی شبکه ترا است که بعد از هاردفورک شبکه ترالونا (TerraLuna) به بازار عرضه شد. همانطور که می‌دانید، یکی از روش‌های پرداخت اینترنتی در دنیای امروز خرید و فروش ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود، بنابراین امروز در کافه ارز قصد داریم اطلاعات تکمیلی درباره لونا کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

Terra Classic

لونا کلاسیک

Terra Classic
7 تومان

قیمت خرید لونا کلاسیک

7 تومان

قیمت فروش لونا کلاسیک

قیمت لحظه ای
$0.1749
تغییرات 24 ساعته
% -3.84

نمودار قیمت لونا کلاسیک (LUNC)

نمودار قیمت لحظه ای لونا کلاسیک (LUNC) در بازار جهانی

loading 1
خرید و فروش لونا کلاسیک با شبکه های LUNC , Ethereum (ERC20) , Terra Classic در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

شاید قبل از خرید ارز لونا کلاسیک (Terra Classic) به این فکر کنید که آیا این رمز ارز قابلیت فروش در بازار را دارد؟ در حقیقت هر چیزی که قابلیت خرید داشته باشد، امکان فروش نیز دارد ولو این که یک مشتری در دنیا برای آن وجود داشته باشد! البته، دسترسی به سیستم های پرداخت در ایران در برخی اوقات مشکل ساز خواهد شد اما با پلتفرم معاملاتی کافه ارز می توانید معادل ریالی ارز دیجیتال خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید.

Terra Classic

LUNC


نام ارز لونا کلاسیک
علامت انحصاری LUNC
نرخ فعلی 7 تومان
تغییرات 24 ساعته -3.84%
نام لاتین Terra Classic
تاریخ انتشار 1398-05-04
وب سایت

قیمت لحظه ای لونا کلاسیک ( LUNC)

قیمت دلاری $0.1749

خرید از ما تومان 7

فروش به ما تومان 7

تغییرات 24 ساعته -3.84

تغییرات 1 ساعته 0.04

تغییرات 7 روزه 6.32

شاخص ترس و طمع لونا کلاسیک ( LUNC)

معاملات لونا کلاسیک ( LUNC)

حجم معاملات روزانه 365,305,157

ارزش بازار 1,817,751,881

عرضه در دسترس 1,000,000,000,000

عرضه کل 1,000,000,000,000

بیشترین عرضه 0

رتبه در بازار 31


توضیحات بیشتر در رابطه با لونا کلاسیک

لونا کلاسیک چیست؟

بعد از شکست پروژه ترالونا، و از دست‌‌رفتن ارزش استیبل‌کوین Ust که همواره برابر با 1 دلار آمریکا بود، مدیر عامل پروژه لونا ابتدا سعی کرد توکن‌سوزی آن را تقویت کند که کارساز نبود. سپس سعی کرد با افزایش نقدینگی استخر، میزان استخراج لونا را افزایش دهد. اما تمام این اقدامات بی اثر بود و سقوط ارز لونا، به طور کلی اعتبار بازار کریپتوکارنسی خدشه‌دار کرد و پس از آن بازار با ریزش شدید مواجه شد.

بلاکچین ترا پس از این شکست، به دو زنجیره جداگانه تقسیم شد. نسخه اصلی آن در حال حاضر با نام تراکلاسیک و توکن بومی لوناکلاسیک در بازار فعالیت دارد. زنجیره جدید این پروژه با نام ترا 2.0 و توکن بومی لونا در بازار معامله می‌شود.

توکن سوزی لونا کلاسیک 

 

لونا کلاسیک توکن سوزی اولیه را در بستر بایننس انجام داد. ژائو، مدیر عامل بایننس اعلام کرد در نخستین مرحله توکن سوزی، 5.6 میلیارد توکن لونا کلاسیک به ارزش 1.8 میلیون دلار سوزانده شد. در این مرحله تنها 0.08 درصد از کل توکن‌های لونا کلاسیک سوزانده شد و تاثیر چشم‌گیری بر روی قیمت نداشت. در واقع، توکن سوزی باعث کاهش توکن‌های در گردش لونا کلاسیک می‌شود و با کمیاب شدن توکن، ارزش آن در بازار افزایش پیدا می‌کند.

نمودار لونا کلاسیک + قیمت لونا کلاسیک

لونا کلاسیک نمودار نزولی شدیدی دارد. در واقع، ریزش قیمتی لونا در بازار ارزهای دیجیتال بی سابقه بوده است به طوری‌که ارزش آن طی چند روز 99.99 درصد کاهش پیدا کرد. با حذف‌شدن لونا از صرافی بایننس، امیدی به افزایش قیمت این رمزارز نبود. در حال حاضر، لونا کلاسیک بار دیگر در صرافی بایننس لیست شده و بدون کارمزد در اختیار معامله‌گران قرار دارد. 

این موضوع، بسیاری از اعضای جامعه ترالونا را امیداوار کرده است تا در ماه‌های آتی شاهد افزایش قیمت لونا کلاسیک تا 1 دلار باشند.

قیمت لونا کلاسیک ارز دیجیتال پرسر و صدای این روزهای بازار کریپتو، در حال حاضر در پایین‌ترین مزیان خود قرار دارد. تحلیل‌گران عقیده دارند که نرخ لونا کلاسیک در زمانی نه چندان دور به 1 دلار خواهد رسید.

تحلیل لونا کلاسیک

لونا کلاسیک یکی از سودآورترین ارزهای چند هفته اخیر بوده است. البته این موضوع خیلی طول نکشید و ریزش قیمتی دوباره قیمت لونا کلاسیک را به پایین کشید. اعضای جامعه لونا معتقدند که این ریزش قیمتی، یک اصلاح بازار عادی است و بیشتر به خاطر دریافت سود کاربران از افزایش قیمت اخیر، رخ داده است. برخی از تحلیل‌گران معتقدند که با توکن سوزی بیشتر و اجرای طرح‌های مالیاتی، قیمت لونا کلاسیک تا 1 دلار خواهد رسید. 

برخی دیگر از تحلیلگران نیز با توجه به تحت تعقیب‌بودن مدیرعامل پروژه ترالونا، فکر می‌کنند که این پروژه دیگر به روزهای اوج خود باز نمی‌گردد.

فرق لونا با لونا کلاسیک 

پس از شکست بسیار بزرگ پروژه ترالونا، و از دست رفتن حدود 40 میلیارد دلار سرمایه، شبکه جدیدی به نام ترا 2 و توکن لونا 2 توسط مدیران این پروژه ساخته شد. هدف از توسعه چنین شبکه‌ای، جبران ضرر کاربران قدیمی لونا است. برخی از کاربران معتقدند که افزایش قیمت لونا 2، قادر است تا حدودی، ضررهای مالی هنگفت کاربران این اکوسیستم را جبران کند. البته باید دید که فعالان حوزه کریپتوکارنسی به مجموعه ترالونا اعتماد خواهند کرد یا خیر.

لونا کلاسیک بخریم یا نه

در میان سقوط رمزارزهای مختلف در بازار کریپتو، لونا کلاسیک روند صعودی به خود گرفته بود اما مجددا بخشی از ارز خود را طی چند روز از دست داد. به طور کلی پروژه ترا، قدم‌های بسیار بزرگی برای اصلاح اکوسیستم ازر دست رفته خود برداشته است که همین موضوع کاربران را به خرید و نگهداری لونا کلاسیک تشویق می‌کند.

خرید و فروش لونا کلاسیک

لونا کلاسیک در بیش‌تر صرافی‌های معتبر لیست شده است و امکان معامله‌ نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. خرید و فروش ارز لونا کلاسیک در کافه ارز نیز امکان‌پذیر است و شما می‌توانید با چند کلیک ساده، رمزارز lunc را به سبد دارایی‌های خود اضافه کنید.

قیمت لحظه ای لونا کلاسیک

قیمت لونا کلاسیک طی چند هفته اخیر درگیر نوسانات شدیدی بوده است. بالاترین قیمت این رمز ارز در تاریخ 16 فروردین 1401 به 119.8 دلار رسید و هم اینک با 99.99 درصد ریزش، با قیمت بسیار پایین‌تری در حال معامله است. شما می‌توانید با افتتاح حساب کاربری در کافه ارز و احراز هویت، از قیمت لحظه‌ای و نحوه خرید و فروش لونا کلاسیک باخبر شوید.

کلام آخر

لونا کلاسیک بازمانده پروژه ترا است که با شکست بزرگی روبرور شد و 99.9 ارزش خود ار نیز از دست داد. این موضوع باعث شد تا شبکه ترا به دو بخش تقسیم شود که بخش قدیمی آن، با نام ترا کلاسیک و توکن لونا کلاسیک هنوز در حال فعالیت است. بسیاری از تحلیل‌گران معتقدند که قیمت لونا کلاسیک به 1 دلار خواهد رسید و ضررهای کاربران قدیمی آن جبران خواهد شد. 


سوالات متداول
متنوع تری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال و پرداخت های بین المللی


 • +

  ارز لونا کلاسیک چیست ؟

  ارز دیجیتال لونا کلاسیک با نام لاتین Terra Classic و علامت انحصاری LUNC یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1398-05-04 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-07-14 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش لونا کلاسیک چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال لونا کلاسیک به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز لونا کلاسیک کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه لونا کلاسیک را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز لونا کلاسیک باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی لونا کلاسیک با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال لونا کلاسیک
0 (0 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است