اسموت لاو پوشن

ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن

خرید اسموت لاو پوشن - فروش اسموت لاو پوشن


ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن با نام لاتین Smooth Love Potion و علامت انحصاری SLP یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1399-04-18 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 390 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 102,350,936 است. هر واحد اسموت لاو پوشن در این لحظه با قیمت 0.158 دلار و با احتساب نرخ تتر 50,450.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 81 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه اسموت لاو پوشن میزان 386,969,580 است. قیمت اسموت لاو پوشن در 7روز اخیر % -8.66 و در ۲۴ ساعت اخیر % -9.47 و در 1 ساعت اخیر % -0.71 تغییر کرده است.


loading 2


ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن

ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن چیست؟

ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن چیست؟ درحالی‌که NFTها رونق بسیار فراوانی در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال دارند، فناوری بلاکچین توانسته است دنیای کاملا جدیدی را معرفی کند به طوری که در حال حاضر شرکت‌های بسیار زیادی در حال ایجاد متا واژه‌های بازی خود در شبکه بلاکچین هستند و بسیاری از آن‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهند که در حین بازی بتوانند درآمد کسب کنند. یکی از شرکت‌هایی که به بازیکنان این امکان را می‌دهد، Axie Infinity است که از سال 2018 توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد. جوایزی که این شرکت ارائه می‌دهد توکن ERC20 خودش یعنی ارز SLP است که کاربران می‌توانند اسموت لاو پوشن را به عنوان یک ارز دیجیتال در بازارهای ارز دیجیتال بخرند یا بفروشند. بازیکنان می‌توانند در داخل بازی از ارز SLP برای پرورش دادن Axies استفاده کنند و در نهایت آن را به عنوان NFT در بازار Axie Infinity معامله کنند. در این مطلب از سایت کافه ارز با هم بررسی می کنیم که Smooth Love Potion چیست و نحوه عملکرد ارز SLP چگونه است.

Smooth Love Potion

اسموت لاو پوشن

Smooth Love Potion
81 تومان

قیمت خرید اسموت لاو پوشن

78 تومان

قیمت فروش اسموت لاو پوشن

قیمت لحظه ای
$0.158
تغییرات 24 ساعته
% -9.47

نمودار قیمت اسموت لاو پوشن (SLP)

نمودار قیمت لحظه ای اسموت لاو پوشن (SLP) در بازار جهانی

loading 1
خرید و فروش اسموت لاو پوشن با شبکه های ERC20 , BNB Smart Chain (BEP20) , Ronin در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

شاید قبل از خرید ارز اسموت لاو پوشن (Smooth Love Potion) به این فکر کنید که آیا این رمز ارز قابلیت فروش در بازار را دارد؟ در حقیقت هر چیزی که قابلیت خرید داشته باشد، امکان فروش نیز دارد ولو این که یک مشتری در دنیا برای آن وجود داشته باشد! البته، دسترسی به سیستم های پرداخت در ایران در برخی اوقات مشکل ساز خواهد شد اما با پلتفرم معاملاتی کافه ارز می توانید معادل ریالی ارز دیجیتال خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید.

Smooth Love Potion

SLP


نام ارز اسموت لاو پوشن
علامت انحصاری SLP
نرخ فعلی 81 تومان
تغییرات 24 ساعته -9.47%
نام لاتین Smooth Love Potion
تاریخ انتشار 1399-04-18
وب سایت https://axieinfinity.com/

قیمت لحظه ای اسموت لاو پوشن ( SLP)

قیمت دلاری $0.158

خرید از ما تومان 81

فروش به ما تومان 78

تغییرات 24 ساعته -9.47

تغییرات 1 ساعته -0.71

تغییرات 7 روزه -8.66

شاخص ترس و طمع اسموت لاو پوشن ( SLP)

معاملات اسموت لاو پوشن ( SLP)

حجم معاملات روزانه 386,969,580

ارزش بازار 102,350,936

عرضه در دسترس 5,375,374,133

عرضه کل 5,375,374,133

بیشترین عرضه 0

رتبه در بازار 390


توضیحات بیشتر در رابطه با اسموت لاو پوشن

اسموت لاو پوشن چیست؟

اسموت لاو پوشن Smooth Love Potion (SLP) یکی از توکن های ERC20 است که در بازی محبوب اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) قابل ‌استفاده است. اسموت لاو پوشن می‌تواند به تعداد زیاد و نامحدودی عرضه داشته باشد و منبع اصلی درآمد گیمرهای Axie Infinity به شمار می‌رود. در بازی Axie Infinity بازیکنان می‌توانند از اسموت لاو پوشن برای پرورش دادن نوعی حیوانات خانگی دیجیتال به نام Axies استفاده کنند، پس از پرورش این حیوانات می‌توانند آن‌ها را در بازار به عنوان NFT به سایر بازیکنان بفروشند.

SLP را از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس (Binance) می‌توان معامله کرد. برای اینکه بازیکنان بتوانند اسموت لاو پوشن را به دست آورند، باید ماموریت‌های روزانه خود را انجام دهند، با بازیکنان دیگر در Arena (PvP) مبارزه کنند یا در حالت Adventure  بجنگند. در نهایت می‌توان گفت تعداد کمی از بازیکنان می‌توانند ارز SLP را در طول روز دریافت کنند. اسموت لاو پوشن پس از ایجاد کردن یک Axie جدید باطل می‌شود.

معرفی اسموت لاو پوشن

بازی Axie Infinity چیست؟

Axie Infinity یک بازی NFT است که کاربران به وسیله آن می‌توانند کسب درآمد کنند. در این بازی، بازیکنان با استفاده از شخصیت‌هایی به نام Axies با یکدیگر مبارزه می‌کنند. به‌طور مثال شما می‌توانید Axie را به عنوان یک پوکمون در نظر بگیرید زیرا هر کدام از آن‌ها دارای اعضای بدن و آمار متفاوت و منحصربه‌فرد خود هستند؛ همچنین آن‌ها توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT هستند که می‌توانند در کیف پول اتریوم یا رونین شما ذخیره شوند.

فضای بازی Axie Infinity روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده است. برای اینکه بتوانید این بازی را شروع کنید باید ابتدا یک تیم از Axies را جمع‌آوری کنید. برای این کار شما می‌توانید Axies را در بازار خریداری کنید؛ همچنین می‌توانید Axies جدید را با استفاده از اسموت لاو پوشن پرورش دهید. همان‌طور که گفته شد، توکن‌های اسموت لاوپوشن را می‌توان با بازی Axie Infinity به دست آورد. در این بازی، به بازیکنانی که رتبه برتری دارند با توکن‌های AXS پاداش داده می‌شود. علاوه بر این، دارندگان AXS می‌توانند در اداره کردن فضای بازی Axie Infinity شرکت کنند.

ارز SLP چیست و چگونه کار می‌کند؟

اسموت لاو پوشن

همان‌طور که در ابتدا گفته شد،Smooth Love Potion (SLP)  ارز دیجیتال اصلی بازی Axie Infinity است. از نوامبر سال ۲۰۲۱ ارزش بازار اسموت لاوپوشن با عرضه بیش از ۳ میلیارد دلار گردش، به ۱۹۷ میلیون دلار رسید. بازیکنان می‌توانند ارز دیجیتال SLP را از طریق انجام دادن ماموریت‌های روزانه خود ماجراجویی‌ها و یا شرکت کردن در نبردها به دست آورند.

پس‌ازاین که هر بازیکن یک مقدار مشخصی از ارز SLP را به دست آورد، می‌تواند پرورش دادن Axies مخصوص به خود را شروع کند البته هزینه برای پرورش هر Axie متفاوت است، زیرا به تعداد نژادهای Axies بستگی دارد. به‌طورکلی هر نژاد Axie می‌تواند حداکثر تا ۷ بار تولیدمثل کند و هنگامی که نژاد آن‌ها افزایش پیدا کند به اسموت لاو پوشن بیشتری احتیاج است به طوری که پس از هر بار پرورش دادن Axie توسط بازیکنان، اسموت لاوپوشنی که استفاده می‌شوند برای همیشه سوزانده و باطل می‌شود.

از آنجایی که هر بازیکن می‌تواند روزانه تعداد محدودی از اسموت لاو پوشن استفاده کند، بنابراین انتظار می‌رود که تقاضای این توکن‌ها افزایش پیدا کند. زیرا بازیکنان دوست دارند از دیگر رقبای خود جلو بزنند. قیمت هر SLP با توجه به تقاضا و نیروهای عرضه متفاوت است. در ژوئیه سال ۲۰۲۱ قیمت اسموت لاو پوشن به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۴۱ دلار رسید. در متاورس Axie Infinity، اسموت لاو پوشن چیزی بیشتر از یک ارز بازی برای پرورش دادن حیوانات خانگی دیجیتال است.

زمانی که بازیکنان به مرحله جدیدی می‌رسند یا در مبارزات خود پیروز می‌شوند این توکن می‌تواند یک نوع پاداش باشد همچنین کسانی که این توکن را در اختیار دارند می‌توانند درباره قیمت آن با یکدیگر گفتگو کنند و آن را در صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس معامله کنند.

چگونه در Axie Infinity اسموت لاو پوشن کسب کنیم؟

ارز SLP را می‌توانید از طریق انجام اهداف یا مأموریت‌ها به صورت روزانه و رقابت با دیگر بازیکنان مسابقه Arena (PvP)، یا مبارزه با هیولاها در حالت PvE) Adventure) به دست آورید.

 1. تکمیل ماموریت‌های روزانه

از نوامبر سال ۲۰۲۱ در کنار تلاش‌های اضافه‌ای که هر بازیکن انجام می‌دهد، ۲۵ SLP به آن‌ها اهدا می‌شود. اسموت لاو پوشن به بازیکنانی اهدا می‌شود که ۱۰ سطح Adventure را کامل کنند و در ۵ مسابقه آرنا برنده شوند.

 1. نبرد در آرنا (PvP)

نبرد در آرنا منبع اصلی دریافت SLP است‌. نبرد در آرنا بازیکنان را بر اساس رتبه‌بندی (MMR) با یکدیگر روبرو می‌کند. طبق MMR بازیکن، هر مسابقه آرنا از یک انرژی استفاده می‌کند و پس از برد، به بازیکنی که برنده می‌شود یک جایزه اسموت لاو پوشن اهدا می‌شود. هرچقدر که رتبه‌بندی شما بالاتر باشد به طور حتم ارز اسموت لاو پوشن بیشتری دریافت خواهید کرد.

البته این نکته را به یاد داشته باشید که برای دریافت کردن پاداشSLP به MMR بالای ۸۰۰ نیاز دارید. اگر انرژی شما تمام شود می‌توانید در نبرد آرنا بازی کنید تا MMR خود را افزایش دهید، اما نمی‌توانید پاداش اسموت لاو پوشن را دریافت کنید. برای اینکه بررسی کنید چقدر انرژی دارید می‌توانید از منوی اصلی در سمت چپ بالای صفحه کمک بگیرید. مقدار انرژی شما به تعداد محورهایی که دارید بستگی دارد:

 • از ۳ تا ۹ محور: ۲۰ انرژی.
 • از ۱۰ تا ۱۹ محور: ۴۰ انرژی.
 • ۲۰ محور یا بیشتر: ۶۰ انرژی.
 1. نبرد در حالت Adventure

Adventure، حالت تک نفره بازی است شامل ۳۶ سطح و پاداش SLP است. شما می‌توانید هر روز تا ۵۰ اسموت لاو پوشن را از طریق Adventure دریافت کنید. برای اینکه حالت Adventure را شروع کنید نیازی به استفاده از انرژی ندارید فقط در صورتی به استفاده از انرژی نیاز خواهید داشت که بخواهید برای Axies خود امتیاز کسب کنید.

در حالت Adventure در مقایسه با PvP، PvE به زمان و تلاش کمتری برای جمع آوری SLP نیاز دارید، اما شما فقط می‌توانید یک بار پاداش اسموت لاو پوشن را برای سطح Adventure را دریافت کنید؛ بنابراین شما می‌توانید یک سطح از بازی را دو بار بازی کنید تا نیازهای پاداش SLP روزانه خود را برآورده کنید، اما به یاد داشته باشید که نمی‌توانید هیچ پاداش اضافه‌ای دریافت کنید. برای اینکه بتوانید اسموت لاو پوشن بیشتری جمع‌آوری کنید می‌توانید در هر سطح از بازی، با شکست دادن رئیس‌ها، پاداش‌های زیادی دریافت کنید.

درخواست انتقال اسموت لاو پوشن به کیف پول رونین

پس از اینکه SLP را کسب کردید، می‌توانید هر ۱۴ روز یک بار آن را از بازی درخواست دهید. برای انجام این کار شما باید:

 1. وارد حساب Axie Infinity خود شوید و کیف پول Ronin خود را وصل کنید. روی گزینه Claim Tokens از منو کلیک کنید تا میزان اسموت لاوپوشنی را که می‌توانید درخواست دهید را ببینید. سپس، روی گزینه Claim SLP کلیک کنید تا اسموت لاو پوشن به کیف پول Ronin شما منتقل شود.
 2. به داشبورد حساب Axie Infinity خود برگردید و مطمئن شوید که کیف پول رونین شما متصل است. روی گزینه Claim SLP کلیک کنید. پس از کلیک روی این گزینه، SLP را در کیف پول خود خواهید دید.
 3. اگر قصد دارید SLP خود را بفروشید، می‌توانید آن‌ را با استفاده از Roning Bridge به متامسک (MetaMask) یا کیف پول دیگر اتریوم منتقل کنید. همچنین، می‌توانید SLP را مستقیما از طریق شبکه RON به کیف پول بایننس خود ارسال کنید. با استفاده از این کار می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید زیرا می‌توانید از پرداخت هزینه اتر (ETH) اجتناب کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که شما می‌توانید با استفاده از صرافی غیرمتمرکز کاتانا، SLP را با ارزهای دیگر دیجیتال معامله کنید. تابع swap از AXS، WETH، USDC و اسموت لاو پوشن پشتیبانی می‌کند.

چگونه در بایننس اسموت لاو پوشن بخریم؟

اسموت لاو پوشن

برای تولید Axies بیشتر، باید توکن‌های اسموت لاو پوشن بیشتری به دست آورید. به غیر از کسب درآمد از طریق بازیAxie Infinity ، شما می‌توانید SLP را از صرافی‌های دیجیتالی مانند بایننس خریداری کنید پس‌ازآن می‌توانید این توکن‌ها را از طریق شبکه Ronin (RON) به کیف پول Ronin خود منتقل کنید. برای انجام این کار شما باید:

 1. وارد حساب بایننس خود شوید و به گزینه Trade بروید. برای شروع، حالت تجارت [کلاسیک] یا [پیشرفته] را انتخاب کنید. در این مثال ما حالت کلاسیک را انتخاب می‌کنیم.
 2. سپس، اسموت لاو پوشن یا "SLP" را در نوار جستجو تایپ کنید تا لیستی از جفت‌های معاملاتی SLP موجود در بایننس را ببینید.
 3. در قسمت Spot، نوع سفارش را انتخاب کنید و سپس مبلغی را که می‌خواهید بخرید وارد کنید. برای ثبت سفارش، روی گزینه Buy SLP کلیک کنید و SLP خریداری‌شده را در Spot Wallet خود خواهید دید. از آنجا، می‌توانید Witdraw را بزنید تا آن را به یک کیف پول خارجی منتقل کنید.

خرید ارز SLP

برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون صرافی کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز توکن SLP خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید اسموت لاو پوشن کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

سخن پایانی

اکسی اینفینیتی Axie Infinity یکی از محبوب‌ترین بازی‌های امروزه به شمار می‌رود. ارز دیجیتال SLP به عنوان توکن در یک بازی بلاکچین برای کسب درامد استفاده می‌شود. نکته مثبت آن این است که جایزه‌های اسموت لاو پوشن به بسیاری از کشورها مانند فیلیپین این امکان را داده است که درآمد خود را در راه بهبود بیماری کرونا صرف کنند. اگر می‌خواهید در مورد بازی های NFT اطلاعات بیشتری کسب کنید، به وبلاگ کافه ارز مراجعه کنید.


سوالات متداول
متنوع تری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال و پرداخت های بین المللی


 • +

  ارز اسموت لاو پوشن چیست ؟

  ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن با نام لاتین Smooth Love Potion و علامت انحصاری SLP یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1399-04-18 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش اسموت لاو پوشن چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز اسموت لاو پوشن کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه اسموت لاو پوشن را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز اسموت لاو پوشن باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی اسموت لاو پوشن با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن
5 (2 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است