OpenOcean

ارز دیجیتال اوپن اوشن

خرید OpenOcean - فروش OpenOcean


ارز دیجیتال اوپن اوشن با نام لاتین OpenOcean و علامت انحصاری OOE یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-02-29 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 862 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 14,122,941 است. هر واحد اوپن اوشن در این لحظه با قیمت 0 دلار و با احتساب نرخ تتر 36,850.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 617 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه اوپن اوشن میزان 1,732,611 است. قیمت اوپن اوشن در 7روز اخیر % -16.26 و در ۲۴ ساعت اخیر % -3.34 و در 1 ساعت اخیر % 0.04 تغییر کرده است.

loading 2
خرید و فروش اوپن اوشن با شبکه های ERC20 , BEP20 در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.

نمودار روند اوپن اوشن (OOE) در 20 روز گذشته

loading 1

قیمت لحظه ای اوپن اوشن ( OOE)

قیمت دلاری $0.016662

خرید از ما تومان 617

فروش به ما تومان 603

تغییرات 24 ساعته -3.34

تغییرات 1 ساعته 0.04

تغییرات 7 روزه -16.26

معاملات اوپن اوشن ( OOE)

حجم معاملات روزانه 1,732,611

ارزش بازار 14,122,941

عرضه در دسترس 149,895,377

عرضه کل 1,000,000,000

بیشترین عرضه 1,000,000,000

رتبه در بازار 862

اطلاعات عمومی اوپن اوشن ( OOE)

نام ارز اوپن اوشن

نام لاتین OpenOcean

علامت انحصاری OOE

تاریخ به وجود آمدن 1400-02-29

آخرین آپدیت 1401-01-20

وب سایت https://openocean.finance/


ارز اوپن اوشن

ارز اوپن اوشن (OOE) توکن اختصاصی پروتکل اوپن اوشن است که این روزها نام آن را در بازار ارز دیجیتال بسیار می‌شنویم. اما ارز OOE چیست؟ در ادامه به بررسی ارز دیجیتال OOE و قیمت ارز اوپن اوشن می‌پردازیم. برای خرید و فروش ارز دیجیتال اوپن اوشن می‌توانید به صورت اتوماتیک و آنی از کافه ارز اقدام کنید.توضیحات

ارز دیجیتال اوپن اوشن چیست؟

ارز اوپن اوشن (OOE) توکن بومی صرافی اوپن اوشن است و یک پروتکل متراکم غیرمتمرکز در بلاکچین‌های مختلف، از جمله Polygon، BSC و Avalanche به‌حساب می‌آید. نام ارز دیجیتال OOE از عبارت Open Ocean Ecosystem می‌آید که به معنای اکوسیستم اوپن اوشن است.

اخیرا این تیم ارزهای دیجیتال سولانا و فانتوم را هم با یکدیگر ادغام کرده و بلاک‌چین‌های بیشتری را هم به اکوسیستم آن‌ها اضافه کرده است. در مرکز همه‌ این‌ها توکن OOE قرار دارد.

ارز دیجیتال OOE (ارز دیجیتال اوپن اوشن) تنها یک تجمیع‌کننده شبکه در بلاکچین‌های مختلف نیست، بلکه بهترین معاملات را برای کاربران خود انتخاب می‌کند. این پلتفرم اخیرا V2 خود را نیز با عنوان اوپن اوشن آتلانتیک راه‌اندازی کرده است. درنتیجه این پروتکل هم‌اکنون از تبادلات میان‌زنجیره‌ای بین بلاک‌چین‌های مختلف پشتیبانی می‌کند.

ارز دیجیتال OOE

توکن OOE (ارز دیجیتال اوپن اوشن) توکن حاکمیتی پروتکل اوپن اوشن است که به توکن‌داران حق رای در پلتفرم را می‌دهد. علاوه بر این، توکن‌داران شاهد کاهش هزینه‌های معاملاتی خود در طول رویدادهای تبلیغاتی مشخص خواهند بود و برنامه‌های استخراج نقدینگی برای دارندگان توکن OOE وجود دارد.

گذشته از این، دارندگان توکن OOE از عضویت وی‌آی‌پی در صرافی متمرکز و در صرافی غیرمتمرکز برخوردار میشوند، درحالی‌که به کاربران اجازه می‌دهند از اختلاف قیمت بین دو صرافی متمرکز و غیرمتمرکز کسب سود کنند.

عرضه ثابتی از یک میلیارد توکن OOE وجود دارد که روی اتریوم ماین شده و سپس به زنجیره‌های مختلف دیگر متصل می‌شود. کاربران می‌‌توانند از تبلیغات استخراج نقدینگی در زنجیره هوشمند بایننس لذت ببرند یا با معامله در پلتفرم، توکنهای OOE کسب کنند.

توکن OOE در بلاکچین‌های اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس، آوالانچ، پالیگان، هکو، آنتولوژی و OKExChain در دسترس است. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد توکن OOE، وایت پیپر رسمی را بخوانید و از صفحه دی‌اپ دیدن کنید تا درک درستی از فعالیت زنجیره‌های پروتکل اوپن اوشن به‌دست آورید.

دپ رادار ارز دیجیتال OOE را در شش بلاکچین دنبال می‌کند. این پلتفرم در ۳۰ روز گذشته بیش از ۴۲.۵۸۰ کیف پول کاربر جذب کرده است. این رقم نسبت به ماه گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است. بیشتر این کار در بلاکچین زنجیره هوشمند بایننس و به دنبال آن در پالیگان و آوالانچ صورت گرفت.

نظر شما درباره ارز دیجیتال اوپن اوشن چیست؟ آینده ارز دیجیتال OOE را چطور پیش بینی می‌کنید؟ اگر قصد سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانید انواع رمز ارزها را از طریق کافه ارز خرید و فروش کنید. کافه ارز با ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت اتوماتیک سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را به روشی آسان فراهم کرده است.


اوپن اوشن OpenOcean OOE
سوالات متداول
 • +

  ارز اوپن اوشن چیست ؟

  ارز دیجیتال اوپن اوشن با نام لاتین OpenOcean و علامت انحصاری OOE یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1400-02-29 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش اوپن اوشن چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال اوپن اوشن به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز اوپن اوشن کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه اوپن اوشن را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز اوپن اوشن باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی اوپن اوشن با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال اوپن اوشن
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است