گیفت کارت روبلاکس

گیفت کارت روبلاکس

امروزه استفاده از بازی‌های مختلف در بین کاربران رواج زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد حتی به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنند. روبلاکس در واقع یک پلتفرم بازی است که امکان ساخت بازی در آن وجود دارد و همچنین می‌توانید بازی‌هایی که دیگران ساخته‌اند را تجربه کنید. با توجه به جذابیت این بازی‌ها بسیاری اقدام به خرید آیتم‌ها و آواتارهای این بازی می‌کنند که نیاز به پرداخت ارزی دارد. خرید گیفت کارت برای این کار آسان‌ترین روش محسوب می‌شود. گیفت کارت روبلاکس به شما کمک می‌کند تا یا نسبت به خرید اشتراک روبلاکس اقدام کنید و یا ارز درون بازی به نام Robux را خریداری کنید.


انواع گیفت کارت روبلاکس

gift-0
 
گیفت کارت 5 دلاری روبلاکس
264,950 تومان
خرید
gift-1
 
گیفت کارت 10 دلاری روبلاکس
529,900 تومان
خرید
gift-2
 
گیفت کارت 15 دلاری روبلاکس
794,850 تومان
خرید
gift-3
 
گیفت کارت 20 دلاری روبلاکس
1,059,800 تومان
خرید
gift-4
 
گیفت کارت 25 دلاری روبلاکس
1,324,750 تومان
خرید
gift-5
 
گیفت کارت 50 دلاری روبلاکس Roblox
2,596,510 تومان
خرید
gift-6
 
گیفت کارت 100 دلاری روبلاکس Roblox
5,034,050 تومان
خرید
gift-7
 
گیفت کارت 200 دلاری روبلاکس Roblox
9,909,130 تومان
خرید


توضیحات

خرید گیفت کارت روبلاکس

امروزه انجام بازی و گیم دارای یک محبوبیت سراسری است که شما هم باید به این موضوع دقت کافی را داشته باشید. ذکر این نکته ضروری است که روبلاکس یکی از بهترین پلتفرم‌های بازی است که در آن بازی‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به همین دلیل امروزه شاهد آن هستیم که خرید گیفت کارت روبلاکس از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است. این نکته را فراموش نکنید که ارزش و اعتبار این گیفت کارت‌ها باید از قبل به‌درستی سنجیده شود. به همین علت شما باید این موارد را از طریق سایت‌های معتبر برای خود خریداری کنید.

بررسی‌ها به خوبی این موضوع را اثبات می‌کند که سایت کافه ارز از نظر امنیت و تنوع گیفت کارت بسیار عالی عمل کرده است. بر همین اساس شما هم می‌توانید که با یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده از این گیفت کارت‌ها برای خود استفاده کنید. سایت کافه ارز بهترین منبع برای این کار است که شما می‌توانید از این روش ویژه به نفع خود بهره ببرید.

 

قیمت گیفت کارت روبلاکس

امروزه مینی گیم‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند که باید به این مورد دقت زیادی داشت. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که مناسب‌ترین قیمت‌ها را در این زمینه برای خود پیدا کنید. خوشبختانه امروزه شاهد آن هستیم که گیفت کارت روبلاکس دارای تنوع قیمتی خوبی است که شما می‌توانید از این فرصت ناب به نفع خود استفاده کنید. آمارهایی که تا به حال منتشر شده است نشان می‌دهد که سایت کافه ارز دارای رتبه خوبی در زمینه ارائه خدمات مالی است.

با افزایش محبوبیت بازی‌های آنلاین، تعداد افراد متقاضی برای دریافت گیفت کارت بازی رو به افزایش است. به همین جهت به شما توصیه می‌کنیم که در اولین فرصت به دنبال خرید گیفت کارت روبلاکس از طریق سایت کافه ارز باشید. شما می‌توانید بر اساس میزان توان مالی خود، خریدتان را انجام دهید پس از این جهت هیچ دغدغه و نگرانی به خود راه ندهید. هر زمان که شما خواستید گیفت کارت Roblox را برای خود دریافت کنید، بهتر است که وارد سایت کافه ارز شده و درخواست خود را با خدمات خرید  گیفت کارت ثبت کنید.

 

فروش تضمینی گیفت کارت Roblox

پلتفرم روبلاکس بدون شک یکی از بهترین بسترهایی است که می‌توان برای خلق بازی از آن استفاده کرد. در واقع بازی‌سازی در این پلتفرم نیز به‌صورت ویژه دنبال می‌شود که شما می‌توانید که از این امکان ویژه برای خود نیز استفاده کنید. گیفت کارت Roblox برای این آمده است که شما بتوانید به‌راحتی از این پلتفرم بهره ببرید. به‌طور قطع تمامی خدمات روبلاکس، رایگان نیست و شما باید هزینه‌‌ای که در این بخش مشخص شده است را به‌صورت کامل پرداخت نمایید. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که فروش تضمینی گیفت کارت روبلاکس به‌صورت ویژه توسط سایت کافه ارز صورت می‌گیرد.

خوشبختانه سایت کافه ارز با فروش تضمینی محصولات خود، خیال شما را از بابت پشتیبانی نیز به‌صورت کامل راحت کرده است. آمارها این موضوع را ثابت می‌کند که میزان خرید این گیفت کارت در حال افزایش است. به همین جهت شما هم می‌توانید که از این فرصت طلایی به سود خود بهره ببرید و گیفت کارت خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

مزایای ویژه گیفت کارت روبلاکس

 در دنیای امروز برخورداری از انواع بازی‌ها یک ضرورت واقعی است که شما حتما باید به این موضوع دقت کافی را داشته باشید. چنانچه شما یک نگاه دقیق به وضعیت دانلودها بیندازید،‌ متوجه خواهید که روبلاکس نیز طرفداران زیادی دارد. این سرویس نیز در نوع خود دارای مزایا و معایب مختلفی است که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند.

مهم‌ترین مزیت گیفت کارت Roblox این است که به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی از مینی گیم‌ها را خواهد داد. از همین رو شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده گیفت کارت خود را تهیه کنید. یکی دیگر از مزایای این گیفت کارت، ارزان بودن آن نسبت به خدمات دریافتی است. چنانچه شما قصد دارید از بهترین قیمت‌ها در این مورد برخوردار شوید،‌ بدون شک سایت کافه ارز بهترین منبعی است که می‌توان از آن برای خرید گیفت کارت روبلاکس استفاده کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که میزان فروش سایت کافه ارز در این بخش در حال افزایش است. از دیگر مزایای این کارت هدیه، در دسترس بودن برای کاربران ایرانی است. بر همین اساس هر وقت که دوست داشتید برای خرید گیفت کارت Roblox اقدام کنید تا به‌راحتی به دنیایی از بازی‌ها برسید.

 

خرید گیفت کارت Roblox مجازی

با توجه به توضیحات مهمی که تا به حال گفته شد، حتما به اهمیت زیاد گیفت کارت روبلاکس پی برده‌اید. به همین جهت شاهد تقاضای زیادی برای خرید گیفت کارت Roblox هستیم که باید به آن دقت کافی را داشته باشید. خرید گیفت کارت روبلاکس در میان علاقمندان به بازی‌سازی در حال افزایش است. چنانچه شما قصد دارید برای خود از این کارت هدیه استفاده کنید،‌ باید به سراغ نمونه‌های مجازی آن بروید. حقیقت امر این است که در ایران امکان استفاده از گیفت کارت فیزیکی وجود ندارد. از طرفی وارد کردن این موارد به داخل ایران نیز بسیار سخت و در برخی از موارد غیرممکن است.

در چنین شرایطی بهترین کاری که می‌توان انجام داد این است که از گیفت کارت مجازی استفاده کرد. در حال حاضر سایت کافه ارز افتخار دارد که فروش گیفت کارت روبلاکس را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. به همین جهت شما می‌توانید که از این فرصت طلایی به نفع خود استفاده کنید و به خواسته خود دست پیدا کنید. برای اینکه دست شما در خرید گیفت کارت مجازی باز باشد، قیمت گیفت کارت روبلاکس نیز تا جایی که امکان دارد در صرافی آنلاین کافه ارز مناسب در نظر گرفته شده است تا افراد بیشتری بتوانند از این خدمت ویژه کافه ارز سود ببرند.

 

روبلاکس یکی از برترین پلتفرم‌های بازی است که می‌توان در این بستر بازی‌های مختلفی را مشاهده کرد؛ این در حالی است که شما باید برای دسترسی به این پلتفرم هزینه مشخصی را پرداخت نمایید. به همین علت به شما توصیه می‌کنیم که از این گیفت کارت برای خود استفاده کنید. خوشبختانه سایت کافه ارز امکان خرید گیفت کارت Roblox را با بهترین شرایط برای شما فراهم نموده است. با توجه به مناسب بودن مقدار کارمزدها در این بخش، به‌طور قطع شما خرید آسانی را تجربه خواهید کرد.

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال گیفت کارت روبلاکس
4.4 (7 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است